9617 відвідувачів онлайн

Військовозобов’язані за кордоном зможуть оформлювати паспорти без фізичного пред’явлення військового документа, - МВС

паспорт,громадянство

Українські чоловіки віком 18-60 років, які перебувають за кордоном, зможуть оформлювати паспорти без необхідності фізично пред’являти військово-обліковий документ.

Про це повідомив глава МВС Ігор Клименко, інформує Цензор.НЕТ.

Клименко заявив, що військовозобов’язані українці, які перебувають за кордоном, більше не повинні особисто пред’являти військово-обліковий документ для отримання паспорта громадянина України або закордонного паспорта.

Як він повідомив, у вівторок, Кабінет Міністрів ухвалив зміни до Порядку реалізації експериментального проєкту з автоматичної верифікації та перевірки відомостей про призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

За новими правилами, працівники закордонних підрозділів ДП "Документ" перевірятимуть статус військового обліку в реєстрі. Якщо дані відсутні, їх вноситимуть автоматично, після чого чоловіки братимуться на облік з формуванням військово-облікового документа в електронному форматі. Це відбуватиметься без проходження медичної комісії.

Клименко наголосив, що після внесення відповідних даних у реєстр українець у встановлені терміни отримає свій паспорт. Він підкреслив, що МВС працює над "мінімізацією бюрократії та спрощенням процесу" надання державних сервісних послуг.

Топ коментарі
+6
тому що вони громадяни цієї держави, багато з яких працював за кордоном ще до обіцянок шашликів...ти звертай увагу на провалену мобілізацію, на те що ЗЕскот замінив її на бусифікацію, а не волай патетично
показати весь коментар
01.04.2025 13:32 Відповісти
+4
А бугай має піти загинути чи стати інвалідом? Звалили і хрін з ними. Забудьте. Вони вам нічого не винні
показати весь коментар
01.04.2025 13:25 Відповісти
+3
1-е квітня?
показати весь коментар
01.04.2025 13:33 Відповісти

Завантаження...