4123 відвідувача онлайн

На реконструкцію системи водопостачання спрямують $11 млрд, - Шмигаль

Частина Херсона залишилась без водопостачання через аварію на мережі

Кабінет Міністрів має намір спрямувати кошти, отримані в рамках фінансування Європейського інвестиційного банку, на реалізацію проєкту відновлення у сфері водопостачання та водовідведення. Потреби проєкту становлять 11 мільярдів доларів.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду 1 квітня, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Наступне рішення уряду сьогодні спрямоване на відновлення у сфері водопостачання та водовідведення. Тут наші потреби в реконструкції становлять понад 11 млрд доларів. Ми домовилися про фінансування в розмірі 100 млн євро від Європейського інвестиційного банку в межах інструменту Ukraine Facility. Ці кошти спрямуємо на відбудову водогонів та каналізацій і приведення їх до сучасних стандартів", - заявив Шмигаль.

Топ коментарі
+8
непоганий розпил бабла для зельоних гнид ))

а якість буде такою же як в США чи ЕС ? тобто питна з під крана ? ))))
показати весь коментар
01.04.2025 15:10 Відповісти
+2
Дуже цікаво.З якого часу нас вода безкоштовна ?Можливо це я один сплачую за воду?
показати весь коментар
01.04.2025 15:15 Відповісти
+2
Вже десь у Монте Карло придивляються будиночки. Панове з ЄІБ, направляйте спостерігачів. Бо ці вилупки розкрадуть все.
показати весь коментар
01.04.2025 15:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
непоганий розпил бабла для зельоних гнид ))

а якість буде такою же як в США чи ЕС ? тобто питна з під крана ? ))))
показати весь коментар
01.04.2025 15:10 Відповісти
не хуже чем в Германии, тут воду с под крана если пить - зубы выпадут через пол года, если проживёшь столько. в Украине качество воды непорядок выше. Остаётся надеяться, что по крайней мере эту страну, как и Францию и Испанию - не будут рассматривать как образец качества... тут его нету.
показати весь коментар
01.04.2025 15:35 Відповісти
ну про Німеччину і мова була ..там ніби норм
показати весь коментар
01.04.2025 15:48 Відповісти
у нас такая реклама была, немецкой воды в своё время, с лозунгом что "нашей водой немцы аже машину бы мыть не стали", да ине только воды, всё подавали в таком исковерканном виде...
В реальности, в Германии с водой очень большая проблема, в большинстве городской инфраструктуры она не пригодна для питья... ну пить тто можно но зубы выпадут очень быстро и здоровье посадишь. Абсолютно во всех магазинах продаётся много видов средства Entkalter (отчиститель), для того, чтобы люди могли отсичтить бытовую домашнюю и кухонную технику от налёта. Например в новом чайнике его толщина уже мешает работы прибора начиная со второй третьей недели.
И всё что рассказывали про немецкую воду и её качество - оказалось "только лишь рекламой"... в реальности, всё тут очень хреново. Безусловно это не сравнимо, когда воды нет, или водоотчистка разрушена войной, врагом. Но точно не пример для подражания... Могу говорить, только за три страны, везде примерно одинаково - в Германии хже чем во Франции или Испании. В других странах не был, либо не находился достаточно длинного времени
показати весь коментар
01.04.2025 16:01 Відповісти
"зубы выпадут через пол года"
что ты несешь? вода в германии норм. я здесь уже 23 года, это у меня уже должно было 46 зубов выпасть))
показати весь коментар
01.04.2025 17:05 Відповісти
Я живу в Западной Германии, в НРВ, в Кёльне. До этого жил в некоторых других пригородах в пределах земли. А сказал, по поводу качества воды. Она норм - но по качеству хуже чем в Одессе, где я прожил вю свою жизнь. И не является показателем качества. Технология отчистки отличается в этой земле, от технологии в Украине. И качество воды гораздо хуже. В большинстве зданий, она не пригодна для питья в сыром виде, до кипячения.
показати весь коментар
01.04.2025 17:20 Відповісти
Дуже цікаво.З якого часу нас вода безкоштовна ?Можливо це я один сплачую за воду?
показати весь коментар
01.04.2025 15:15 Відповісти
І це тільки на Київ
показати весь коментар
01.04.2025 15:18 Відповісти
Ого яка Морква для для віслюків
показати весь коментар
01.04.2025 15:21 Відповісти
треба 11 млрд, взяв кредит на 100 млн щоб ще вкрасти щось
показати весь коментар
01.04.2025 15:23 Відповісти
Вже десь у Монте Карло придивляються будиночки. Панове з ЄІБ, направляйте спостерігачів. Бо ці вилупки розкрадуть все.
показати весь коментар
01.04.2025 15:31 Відповісти
Хоч би це було для багатостраждальних мешканців Херсоні та Миколаєва 🔧💧
показати весь коментар
01.04.2025 15:34 Відповісти
це якщо вистачить.. після того як зельоні гниди куплять собі яхти та літаки
показати весь коментар
01.04.2025 15:49 Відповісти
тобто зельоні гниди отримали грант на реконструкцію водопостачання для своїх прокладок-фірм

а нам піднімуть тарифи - тому що потрібно реконструкція

це ж просто свято для зельоних гнид ))
показати весь коментар
01.04.2025 15:46 Відповісти
Це не місцевий бюджет? Що за кошти?
показати весь коментар
01.04.2025 15:49 Відповісти
це вже кошти зельоних гнид ..тіхо )
показати весь коментар
01.04.2025 15:54 Відповісти
А на какую глубину будут ложить трубы ? Чем глубже, тем дороже.
показати весь коментар
01.04.2025 16:02 Відповісти
От сволота зелена.
показати весь коментар
01.04.2025 16:04 Відповісти
Перше квітня?
показати весь коментар
01.04.2025 16:17 Відповісти
Это приведение к стандартам ЕС. В Украине техническая вода по тамошним нормам.
показати весь коментар
01.04.2025 17:42 Відповісти
Цілком підтримую це рішення! Вода - це основа життя, і модернізація водопостачання та водовідведення дійсно необхідна. Тим більше, що якісна вода прямо впливає на самопочуття: зневоднення шкодить енергії та концентрації.
показати весь коментар
04.04.2025 19:53 Відповісти