8473 відвідувача онлайн
4 584 26

Кандидат Трампа на посаду голови Об’єднаного комітету начальників штабів Кейн вважає, що війна в Україні триватиме

генерал Кейн

Номінований Трампом на посаду голови Обʼєднаного комітету начальників штабів США генерал Ден Кейн вважає, що війна в Україні триватиме у 2025 році.

Про це він сказав у відповідях перед слуханнями у комітеті з питань збройних сил Сенату США, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

У своїй оцінці ситуації на полі бою в Україні Кейн стверджує, що воєнні дії триватимуть у 2025 році, оскільки Росія "вважає, що конфлікт складається на її користь".

"Конфлікт у 2025 році, найімовірніше, продовжуватиме залишатися війною на виснаження, причому обидві сторони зазнають великих втрат особового складу і матеріальних засобів", – зазначив генерал.

Говорячи про військову допомогу, Кейн наголосив, що Україна має право на самооборону, і з цього погляду американська допомога "покращує позицію України за столом переговорів і стримує Росію від подальшої агресії".

"Сполучені Штати є лише частиною мережі держав, які підтримують оборону України, і ми повинні зосередитися на тих унікальних можливостях, які можуть надати лише США, поки Європа збільшує свою частку підтримки", – зазначив генерал.

56-річний Ден Кейн – колишній пілот винищувача F-16, який служив в Іраку у складі сил спеціальних операцій, а раніше працював заступником директора ЦРУ з військових питань.

Топ коментарі
+14
може хоч один притомний буде?
показати весь коментар
01.04.2025 20:25 Відповісти
+11
Дивно, що такий є в команді трампона...
показати весь коментар
01.04.2025 20:26 Відповісти
+2
"!шобла", то у вас на мордорі,
показати весь коментар
01.04.2025 20:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
може хоч один притомний буде?
показати весь коментар
01.04.2025 20:25 Відповісти
Не пройдет, кацапня заблокирует.
показати весь коментар
01.04.2025 20:35 Відповісти
Ніт. Як не дебіл, то педофіл. В ідеалі - і те, і те.
показати весь коментар
01.04.2025 22:14 Відповісти
Дивно, що такий є в команді трампона...
показати весь коментар
01.04.2025 20:26 Відповісти
звичайно триватиме, поки є можливість шоблу при владі грабувати, мародерити, корупціонерити звичайно буде.
показати весь коментар
01.04.2025 20:33 Відповісти
"!шобла", то у вас на мордорі,
показати весь коментар
01.04.2025 20:36 Відповісти
Антисеміт, чи кацап звичайний - свіжозареєстрований?
показати весь коментар
01.04.2025 20:57 Відповісти
поки тобі серуть в вуха "а шо там на москві", ти небачиш шо в тебе під носом, я теж такім був, але за 3 рокі можна було б і розчіхлиться трохі, шо змінилось з 2014 після того як вигнали яника? - НИХРІНА!
п.с.
читаючі коментарі такіх як ти я розумію де взялись оті 73%, і чому Україна на 80 місці по IQ у світі.
показати весь коментар
01.04.2025 21:43 Відповісти
Ви взагалі про що? може вам, хтось там "серуть в вуха " я таким не страждаю, на відміну від вас.
показати весь коментар
01.04.2025 22:00 Відповісти
дададада, канєшно. "ні, ні міні, тьо вям".
показати весь коментар
01.04.2025 22:31 Відповісти
Ну допЕвай песенку до конца, шо предлагаешь?
показати весь коментар
01.04.2025 20:37 Відповісти
пропоную цінувати власне життя більше ніж кармани манюсиків з коаліції зеригів і їх батальйона "монако".
показати весь коментар
01.04.2025 21:37 Відповісти
Промінь світла в темнім царстві! Спасибі.
показати весь коментар
01.04.2025 20:39 Відповісти
Ложка меду у цій бочці зі шпротами.

США повинні поставити такі озброєння, щоб росія сама якнайшвидше захотіла переговорів.
показати весь коментар
01.04.2025 20:50 Відповісти
Не зовсім знаюсь в ієрархії відносин між топ-чинами в американській армії ,але щось мені підказує що цей генерал може і посилати віртухая Гексета .
показати весь коментар
01.04.2025 20:50 Відповісти
Кеп!
показати весь коментар
01.04.2025 20:52 Відповісти
Так твій же ж босс казав, що припинить її за 24 години. Нєувязочка виходить...
показати весь коментар
01.04.2025 21:01 Відповісти
Як він здогадався? )
показати весь коментар
01.04.2025 21:03 Відповісти
Просто склав 1+1 ...
- в ситуації , коли допомога від США незабаром припиниться - звісно кацапи впевнені в своєму успіху !
показати весь коментар
01.04.2025 21:42 Відповісти
Не вірить у спроможності Чубчика.
показати весь коментар
01.04.2025 21:09 Відповісти
Пан Кейн цілком логічно думає...