4789 відвідувачів онлайн

Трамп щодня активно працює над досягненням миру в Україні, - Білий дім

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп продовжує щоденно "активно" працювати над питанням встановлення миру в Україні, оскільки війна триває "занадто довго".

Про це заявила речниця Білого дому Керолайн Левітт, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Sky News.

"Наша команда продовжує співпрацювати як з росіянами, так і з українцями. І президент продовжує дуже й дуже активно займатися цією темою щодня", - зазначила вона. 

Водночас у відповідь на запитання про те, чи обізнаний Трамп про указ диктатора РФ Путіна щодо призову на військову службу ще 160 тисяч осіб в Росії, Левітт нагадала, що очільник Білого дому "розчарований лідерами з обох сторін цієї війни".

Речниця повторила позицію, озвучену раніше Трампом, що він хоче покласти край війні в Україні, яка триває "занадто довго" та припинити загибель "багатьох людей" з обох сторін.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що існує "психологічний термін", коли Росія погоджується на припинення вогню в Україні.

Топ коментарі
+10
Бідненький! Не їсть, не п'є - тільки й працює....
показати весь коментар
01.04.2025 20:46 Відповісти
+8
Просинається і думає що мені сьогодні зробити "доброго" для Украіни
показати весь коментар
01.04.2025 20:45 Відповісти
+7
показати весь коментар
01.04.2025 20:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Просинається і думає що мені сьогодні зробити "доброго" для Украіни
показати весь коментар
01.04.2025 20:45 Відповісти
Як приклад -звонить до Фінляндії Стуббу, він летить до діда - й 7 годин вони грають у гольф...
показати весь коментар
01.04.2025 21:43 Відповісти
Бідненький! Не їсть, не п'є - тільки й працює....
показати весь коментар
01.04.2025 20:46 Відповісти
Акі ***** пчЄла,),
показати весь коментар
01.04.2025 20:59 Відповісти
"трампон" працює для України,так само ,як "вона прцювала і ще працює"
показати весь коментар
01.04.2025 20:48 Відповісти
Новина неактуальна - миру не буде, й це вже очевидно.
показати весь коментар
01.04.2025 20:48 Відповісти
Працює чим? Клюшкою для гольфу? Язиком? Ще чимось? 🤔
показати весь коментар
01.04.2025 20:51 Відповісти
стосовно до кремля ,то трамп цілими сутками працює ,як активно показати намагання до миру ,поки ху* ло болт кладе на це намагання ,але трамп працює ж...Україну русня бомбить ,грабує ,окуповує ,трамп працює як і 🤡 зеленський з 22р...і шо цікаво ,обидва працють над захистом ..хер зна чого, чи кого ?
показати весь коментар
01.04.2025 20:51 Відповісти
Один дебил в кремле сидит, хочет, чтобы весь мир жил в сумасшедшем доме, как его орки, а теперь ещё один такой урод добавился, тоже хочет из нас дураков сделать.

Дозу утром примет и "работает " потом с маском целый день, да, человечество опустилось ниже нижнего уровня.
показати весь коментар
01.04.2025 20:52 Відповісти
Працівник місяця )))
показати весь коментар
01.04.2025 20:52 Відповісти
язиком в дупі ***** рудий працює
показати весь коментар
01.04.2025 20:54 Відповісти
Та прямо як казав *****, як раб на гальЄрах
показати весь коментар
01.04.2025 20:54 Відповісти
Це ж було вже... ВОНА працює. )
показати весь коментар
01.04.2025 20:57 Відповісти
"Утром мажу бутерброд - Сразу мысль: а как народ? И икра не лезет в горло, И компот не льется в рот! Ночью встану у окна И стою всю ночь без сна - Все волнуюсь об расее, Как там, бедная, она? "
як вірно про трамла написано
показати весь коментар
01.04.2025 20:58 Відповісти
За однією методичкою "пашуть".
показати весь коментар
01.04.2025 21:12 Відповісти
показати весь коментар
01.04.2025 20:59 Відповісти
Підлизуючи *****? Ну таки да...
показати весь коментар
01.04.2025 21:00 Відповісти
Пропутінський холуй!
показати весь коментар
01.04.2025 21:00 Відповісти
От саме як наш віслюк працював з трпвня 2019 і як і досі працює. То у очко ***** загляне, то шось скоротить у ЗСУ, то дружбанів кудись призначить, то с3,24здить тощо.
показати весь коментар
01.04.2025 21:03 Відповісти
Помню, как бухающий ельцин постоянно "работал с документами".
показати весь коментар
01.04.2025 21:09 Відповісти
показати весь коментар
01.04.2025 21:09 Відповісти
Пізно уночі горить світло в кремлі - то Трамп "дбає" про Україну.
показати весь коментар
01.04.2025 21:12 Відповісти
хоч би не *******, заїбали вже
показати весь коментар
01.04.2025 21:19 Відповісти
Так і Зеля вже рівно шість років з дня в день, кожної секунди займається встановленням миру з касапами. І навіть встиг подивитися в очку *****!

Але це мало чим допомогло для миру.
Точніше: нічим не допомогло.
показати весь коментар
01.04.2025 21:19 Відповісти
Встає в ранці і думає, Що я ще робив для проти України?
показати весь коментар
01.04.2025 21:29 Відповісти
Трудоголік <****** . *****
показати весь коментар
01.04.2025 21:40 Відповісти
З першим апрелям 😂😂😂😂😂
показати весь коментар
01.04.2025 22:00 Відповісти
під час гольфу також
показати весь коментар
01.04.2025 22:06 Відповісти
Так працює, що аж чубчик заветається!!! Особливо на полі для гольфа!
показати весь коментар
02.04.2025 02:08 Відповісти
- Утром мажу бутерброд, сразу мысль - А как народ?!
показати весь коментар
02.04.2025 07:01 Відповісти