8526 відвідувачів онлайн

Ворог ударив по енергетиці на Сумщині і Дніпропетровщині. Путін не хоче навіть часткового припинення вогню, - Зеленський. ВIДЕО

Минулої ночі російська армія продовжила застосовувати проти України ударні дрони. Загалом було 74 безпілотники, з них 54 – "шахеди".

Про це повідомив у телеграм-каналі президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Він нагадує, що ворог здійснив цілеспрямовану атаку проти Харкова - щонайменше 14 дронів.

"На жаль, були влучання. Є поранені, і серед них троє дітей. Усім надається необхідна допомога", - уточнив Зеленський.

Були також удари проти Одещини, Сумщини.

"Чергові цілеспрямовані влучання та пошкодження обʼєктів енергетики: у Сумській області удар FPV-дрона по підстанції, також у Нікополі на Дніпровщині через артилерійський удар була пошкоджена ЛЕП. Майже 4 тисячі абонентів у двох областях залишалися без електропостачання через ці удари.

Тривають і російські удари авіабомбами – тільки проти нашої Сумщини й тільки за час від учорашнього дня й до сьогоднішнього ранку росіяни застосували майже 50 керованих авіабомб", - наголошує глава держави.

На його думку, такий системний і постійний характер російських ударів однозначно свідчить, що в Москві зневажають дипломатичні зусилля партнерів. Навіть часткового припинення вогню Путін не хоче забезпечити.

"Потрібен новий і відчутний тиск на Росію, щоб поставити цю війну на курс до завершення.

Не треба очікувати, коли 11 квітня буде вже місяць російському "ні" у відповідь на американську пропозицію припинити вогонь. Потрібно діяти якнайшвидше. Ми готові працювати з усіма нашими партнерами в Америці, Європі та світі максимально конструктивно, щоб досягти такого необхідного результату - достойного й тривалого миру", - додає Зеленський.

Топ коментарі
+10
Поки клован в тєлєгє кривляється кацапи запалюють ООН фейковими "фактамии" обстрілу їх енергетики ЗСУ.
показати весь коментар
02.04.2025 11:26 Відповісти
+5
Ти тільки будеш констатувати факти?Для цього необов'язково бути президентом.Якщо ти придержуєшся своїх конституційних обов'язків то щось роби.Чи ти думаєш що на відосиках прогундосив і все?
показати весь коментар
02.04.2025 11:40 Відповісти
+4
Це вже прям "потужна відповідь"... Не один відосик, а цілих два на день!
показати весь коментар
02.04.2025 11:52 Відповісти

Завантаження...