5402 відвідувача онлайн

Очікуємо, що Зеленський буде на саміті НАТО в Гаазі, - глава МЗС Нідерландів Вельдкамп

Чи запросять Зеленського на саміт НАТО в Гаазі

Глава МЗС Нідерландів Каспар Вельдкамп вважає, що Володимира Зеленського буде запрошено для участі у саміті НАТО в Гаазі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

"Ще дуже зарано говорити, що саме відбудеться в Гаазі. Але я очікую, що президент Зеленський буде там", - сказав Вельдкамп.

Він зауважив, що будь-які прогнози щодо саміту НАТО, який відбудеться у червні, нині робити складно, оскільки "російсько-американські перемовини тривають прямо зараз".

"Я можу собі уявити, що в якийсь момент нам усім увірветься терпець – і американцям увірветься терпець через те, що Росія тягне час у цих переговорах", - зазначив міністр.

"Ми бачили це на переговорах щодо припинення вогню в Чорному морі. Вони (Росія) прив'язують до них всілякі додаткові елементи, просто як тактику затягування часу. Учора за столом переговорів в нас було дуже добре усвідомлення цього", - додав він.

"Ми вважаємо, що зараз нам потрібно більше тиснути на Росію, і нам треба максимально підтримувати Україну", - підсумував Вельдкамп.

Нагадаємо, раніше глава МЗС України Андрій Сибіга заявив, що президент Зеленський ще не запрошений на щорічний саміт НАТО, який відбудеться у червні 2025 року в Гаазі.

Завантаження...