10865 відвідувачів онлайн

Окупанти перетворюють ТОТ на музей радянської пропаганди під приводом "80-річчя перемоги", - ЦНС

РФ перетворює ТОТ на музей радянської пропаганди

Під гаслом "80-річчя побєди" окупаційна влада активізує радянську пропаганду на тимчасово окупованих територіях України, витягуючи з минулого фейкових "героїв" та міфи Другої світової війни.

Про це повідомили в Центрі національного спротиву, передає Цензор.НЕТ.

У Центрі національного спротиву повідомляють, що на Луганщині окупанти запустили проєкт "Хранітелі наследія", в рамках якого школярів змушують доглядати могили "героїв СРСР" замість отримання якісної освіти та розвитку критичного мислення.

"Для кремля пам’ятники - це інструмент ідеологічної окупації: спочатку "свята могила", потім - прапор рф, гарнізон і гімн окупанта", - наголошують у ЦНС.

Топ коментарі
+7
В 2014 непогано почали готуватись. Просто даже дуже не погано. Але сталася проблема. Тупоголові виборці забажали раптово в 2019, що би на Банковій клоуни почали грати своїми пісюнами і все пішло в дупу.
показати весь коментар
04.04.2025 16:30 Відповісти
+6
Нацисти россії разом зі своїм срущим в чемодан фюрером святкують днь перемоги над нацизмом. Це якийсь сюр і ржачка. Навіть дуже сміливі фантасти минулого , такого маразму передбачити не змогли.
показати весь коментар
04.04.2025 16:09 Відповісти
+4
Про Зойку - давно вже написали, що її самі селяни здали, бо палила не німців, а добро їх.

На якесь 9 травня, у школі у нас типу патріотичний концерт був..йоханий бабай..я той вірш про неї навіть зараз пам'ятаю..вміли вірші вбивати в голови)) пропаганда завжди добре у рюських/совєцьких працювала..
показати весь коментар
04.04.2025 16:31 Відповісти

Завантаження...