Окупанти перетворюють ТОТ на музей радянської пропаганди під приводом "80-річчя перемоги", - ЦНС

Під гаслом "80-річчя побєди" окупаційна влада активізує радянську пропаганду на тимчасово окупованих територіях України, витягуючи з минулого фейкових "героїв" та міфи Другої світової війни.
Про це повідомили в Центрі національного спротиву, передає Цензор.НЕТ.
У Центрі національного спротиву повідомляють, що на Луганщині окупанти запустили проєкт "Хранітелі наследія", в рамках якого школярів змушують доглядати могили "героїв СРСР" замість отримання якісної освіти та розвитку критичного мислення.
"Для кремля пам’ятники - це інструмент ідеологічної окупації: спочатку "свята могила", потім - прапор рф, гарнізон і гімн окупанта", - наголошують у ЦНС.
На якесь 9 травня, у школі у нас типу патріотичний концерт був..йоханий бабай..я той вірш про неї навіть зараз пам'ятаю..вміли вірші вбивати в голови)) пропаганда завжди добре у рюських/совєцьких працювала..