9152 відвідувача онлайн

Норвегія збільшує допомогу Україні у 2025 році до $8 млрд, - Столтенберг

Норвегія

Норвезький уряд погодився збільшити обсяг підтримки України у 2025 році ще на 50 мільярдів крон (приблизно $4,6 млрд). Відтак загальна сума допомоги складе 85 мільярдів крон ($7,8 млрд).

Про це повідомило видання NRK із посиланням на міністра фінансів Норвегії Єнса Столтенберга, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, додаткові кошти виділяють до вже затверджених 35 мільярдів крон ($2,3 млрд).

"Ми потроюємо військову підтримку", - наголосив Столтенберг, додавши, що витрати відбуватимуться за межами Норвегії, тож не створюватимуть тиску на внутрішню економіку.

Топ коментарі
+7
Був у Норвегії у 1999 році - дуже красива країна!
показати весь коментар
04.04.2025 17:19 Відповісти
+7
ще б пак !
навіть з тундри можна зробити чудову країну, якщо там НЕ має кацапів.

.
показати весь коментар
04.04.2025 17:20 Відповісти
+4
Дякуємо !
Допомогу виключно високоякісною продукцією норвезького чи скандинавського ВПК !

.
показати весь коментар
04.04.2025 17:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Був у Норвегії у 1999 році - дуже красива країна!
показати весь коментар
04.04.2025 17:19 Відповісти
ще б пак !
навіть з тундри можна зробити чудову країну, якщо там НЕ має кацапів.

.
показати весь коментар
04.04.2025 17:20 Відповісти
З цапами я зустрівся у літаку на зворотньому шляху - Осло-Петербург-Москва. Вболівальники якоїсь російської футбольної команди, святкували програш своєї команди, сіли в літак п'яними, один з них влаштував у літаку дебош і його висадили в Петербурзі.
показати весь коментар
04.04.2025 17:37 Відповісти
навіть з тундри можна зробити чудову країну, якщо там НЕ має наївних виборців зешмарклі, так Алексе?
показати весь коментар
04.04.2025 20:35 Відповісти
"какая разница"= ватнік

.
показати весь коментар
04.04.2025 21:22 Відповісти
Дякуємо !
Допомогу виключно високоякісною продукцією норвезького чи скандинавського ВПК !

.
показати весь коментар
04.04.2025 17:19 Відповісти
Ого и еще раз ого.
показати весь коментар
04.04.2025 17:22 Відповісти
Щиро дякуємо, Друзі.
показати весь коментар
04.04.2025 18:05 Відповісти
Оці маленьки країни Данія, Норвегія - це щось неймовірне, особливо дани - у саміх там острів під загрозою відокремлення, але за Україну не забувають.
показати весь коментар
04.04.2025 19:08 Відповісти
Думається мені, що коли Норвежці виділяють якусь суму, то вони вже знають, що саме будуть поставляти Україні, і в якій кількості, і як саме ці цікавинки допоможуть у тяжкій справі переробки поганих москалів на хороших!
В любому випадку - Дякуємо, Норвей!
показати весь коментар
04.04.2025 20:25 Відповісти