3654 відвідувача онлайн

Польща має купити або орендувати порт в Одесі на 50 років для експорту зерна, - заступник міністра Польщі Колодзейчак

Міхал Колодзейчак

Заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак вважає, що Варшава повинна купити або взяти в оренду одеський порт, щоб отримати доступ до Чорного моря для експорту польського і європейського зерна. 

Про це він сказав в ефірі Polsat News, передає Цензор.НЕТ.

Колодзейчак коментував слова єврокомісара з питань сільського господарства, який казав, що зміцнення торговельних відносин між ЄС та Україною і країнами МЕРКОСУР (Південної Америки) може бути вигідним для Європи в разі її торговельної війни зі США.

За його словами, одним із напрямів такої співпраці з Україною могла б бути купівля її прибережної території або її оренда на 50 років, де Польща могла б створити свій зерновий порт.

Розмістити такий порт, на думку Колодзейчака, можна було б в Одесі.

"Туди б їхало польське та європейське зерно. У такий спосіб ми забезпечимо собі доступ до Чорного моря, де середня ціна тонни пшениці на 100 злотих вища завдяки нижчим витратам на транспортування до африканських країн", - пояснив польський посадовець.

Крім того, він заявив, що польські аграрні компанії повинні мати можливість користуватися 500 тисячами гектарів української землі.

Обидві ідеї — як щодо порту, так і щодо оренди землі, нібито народилися під час переговорів з українською стороною щодо аграрного сектору, коли Колодзейчак "побачив, що з обох сторін бракує конкретики".

Колодзейчак також заявив, що "боїться" вступу України до ЄС, оскільки "ми не знаємо, що тоді буде", а його ідеї слід передати до Міністерства закордонних справ як польські "умови та потреби для захисту польського сільського господарства".

Топ коментарі
+47
*** вам. Пам'ятаємо, як в дуже скрутни часи, хфермери польські блокували кордон з Україною.
показати весь коментар
04.04.2025 19:48 Відповісти
+43
Наші фермери будуть проти транзиту польського збіжя та заблокують його перевезення на кордоні.
показати весь коментар
04.04.2025 19:47 Відповісти
+33
иди волинскую трагедию копай....
показати весь коментар
04.04.2025 19:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Обидві ідеї - як щодо порту, так і щодо оренди землі, нібито народилися під час переговорів з українською стороною щодо аграрного сектору, коли Колодзейчак "побачив, що з обох сторін бракує конкретики". Джерело: https://censor.net/ua/n3545140

а це непогано було б прокоментувати нашим "таваріщам"
показати весь коментар
04.04.2025 20:20 Відповісти
у наших один з ним ділер якісного товару з колумбійських плантацій
показати весь коментар
04.04.2025 20:53 Відповісти
Пшеки курва вообще ******, два года блокировали дороги, не давали экспортировать наше зерно, мол оно дешевое и фермеры несут убытки, а теперь понравилось дешевое и хотят ещё порты в придачу!!!! Ну не ** их мать?!?!😤🤡🥳
показати весь коментар
04.04.2025 20:21 Відповісти
А мощі МЗС? Не вірю, що "чудові чуваки". Бродять по кораблях, серед трьох сосен.
показати весь коментар
04.04.2025 20:21 Відповісти
Всі українці, радо допоможуть заробити польским фермерам...
показати весь коментар
04.04.2025 20:21 Відповісти
власне це та скринька пандори, яку відкрило зеленське у своєму "планіперемозі", радо підхопив трамп, а тепер намагаються наслідувати інші політичні тварини.
показати весь коментар
04.04.2025 20:22 Відповісти
Йолоп, коли хтось щось купує чи будує це називається - ІНВЕСТИЦІЯ
показати весь коментар
04.04.2025 20:26 Відповісти
хіба тебе, американського прутнесоса, хтось ображав на цьому сайті?
показати весь коментар
04.04.2025 20:54 Відповісти
Ти ображеним родився
показати весь коментар
04.04.2025 21:13 Відповісти
це каже потвора, яка по американським сміттєвим бакам їсти шукає лазить?
показати весь коментар
05.04.2025 00:28 Відповісти
Твоя злість на все американське - це комплекс. Тебе, мабуть, в дитинстві гамбургер не вкусив, а просто обісцяв.
показати весь коментар
05.04.2025 06:17 Відповісти
то ти, помийковий злодіє, називаєш себе "всім американським"?
давно?
показати весь коментар
05.04.2025 11:33 Відповісти
Говориш про Америку, ніби ти в Білому домі підлогу мив. А сам - живеш у коментарях і смокчеш чужу увагу, як голодна воша.
показати весь коментар
05.04.2025 16:37 Відповісти
мені дуже потрібна твоя увага, помийковий злодіє
показати весь коментар
06.04.2025 13:02 Відповісти
якби ти не був довбойобом, ти б зміг дати цьому вірну оцінку:
...він заявив, що польські аграрні компанії повинні мати можливість користуватися 500 тисячами гектарів української землі. Джерело: https://censor.net/ua/n3545140
інвестиція та вимога діаметрально протилежні речі, але ти цілком можеш почати переконувати гренландців, що зазіхання трампа це інвестиція.
тож, оскіль ти довбойб, то просто йди *****.
показати весь коментар
04.04.2025 21:14 Відповісти
Якби ти не був дебілом, то навчився б читати
показати весь коментар
05.04.2025 06:19 Відповісти
дарма ти намагаєшся щось там огризатися.
очевидно ж, що ти написав дурню, а дурню ти написав бо довбойоб.
показати весь коментар
05.04.2025 15:10 Відповісти
гавкай гавкай
показати весь коментар
05.04.2025 16:34 Відповісти
Праворадикальне божевілля почало інтенсивно вражати хворих на голову по всьому світу: Трамп хоче купити Гренландію, Колодзейчак - Одеський порт. Як ще Орбан мовчить?
показати весь коментар
04.04.2025 20:24 Відповісти
Походу це вже новий вірус на зміну Ковідли-19....
показати весь коментар
04.04.2025 22:29 Відповісти
Але ж апетити - 500000 га це 5000 кв.км або чверть таких областей як Волинська, Львівська...
показати весь коментар
04.04.2025 20:24 Відповісти
які версії? нашо їм?

мабуть планують викопати мільярд загиблих жертв Валинської різні
показати весь коментар
04.04.2025 20:55 Відповісти
навіщо купувати порт, щоб ним користуватися
сплачуйте та користуйтесь
показати весь коментар
04.04.2025 20:31 Відповісти
ну так он польским языком и говорит, купить или арендовать. Нормальное дело, по всему миру так, корпорации, отдельные кампании, рентуют причалы в других странах, рентуют терминалы в аэропортах, склады и т.п. Но только здесь увидели ЗРАДУ!
показати весь коментар
05.04.2025 00:13 Відповісти
не зовсім. свій порт - відсутність портових зборів, Можна ж використовувати чужі порти
хоча я в цьому срачі участі не готовий приймати, я вважаю будь-які взаємовигідні інвестиції можна обговорювати
показати весь коментар
05.04.2025 00:42 Відповісти
А мудрий нарід хоче щоб не було корупції???🤣🤣🤣
показати весь коментар
04.04.2025 20:37 Відповісти
Полохиш Кибальчишь? Что такого что ті "чудовий чувакк"?👍
показати весь коментар
04.04.2025 20:39 Відповісти
А нашим аграріям своє зерно через «польський» порт вивозити з доплатою? А що вони загнуть ціни - безсумнівно. Стратегічний обʼект здавати в оренду? З глузду зʼїхали.
показати весь коментар
04.04.2025 20:41 Відповісти
А в Украине один порт? С одним причалом?
показати весь коментар
05.04.2025 00:14 Відповісти
Сельхоз продукцию выгодней всего импортировать из Греции в Африку, а зерно имеет низкую рентабельность типа подсолнечника.
Какой-то абсурд!!!

А так конечно было бы 👍.
показати весь коментар
04.04.2025 20:36 Відповісти
Мабуть пан згадав Польщу «від моря до моря»… Нахабне чмо, такий же загарбник, як і русня, всім Одеса потрібна.
показати весь коментар
04.04.2025 20:37 Відповісти
Життя воно таке, апетити та економічні інтереси мають багато гравців. Добре, що поки що тільки купити чи арендувати пропонують, а не забрати за борги
показати весь коментар
05.04.2025 23:56 Відповісти
Бачу пан із діловою пропозицію. А які розрахунки між братами? Ми вам порт в безкоштовну оренду, а ви нам назад історичні українські території відібрані через «операцію Вісла».
показати весь коментар
04.04.2025 20:39 Відповісти
Кому вам? Мексіці? Чому Польша повина віддавати історичні українські території Мексіці?
показати весь коментар
04.04.2025 21:51 Відповісти
Яка Мексика? Цей пан завжди з Канади. Видно поехал отдохнуть
показати весь коментар
04.04.2025 21:54 Відповісти
Ось воно як! Божевілля набирає обертів
показати весь коментар
04.04.2025 20:39 Відповісти
Ті про Гренландію,ці про порт((
показати весь коментар
04.04.2025 20:42 Відповісти
Заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак вважає Джерело: https://censor.net/ua/n3545140

Він скорше всього вже не буде міністром.
показати весь коментар
04.04.2025 20:50 Відповісти
Накрав, вирішив накуй. Вирушити в шлях.
показати весь коментар
04.04.2025 20:51 Відповісти
Оце панове мабуть занадто... Губа не лусне?
показати весь коментар
04.04.2025 20:50 Відповісти
з таким рилом тільки пісню співати про польську корову

"тілько єдно в гловє мам - коксу пєнчь грам"

https://www.youtube.com/watch?v=DZmkgNG0-oU
показати весь коментар
04.04.2025 21:01 Відповісти
видно пан переслухав Трампа тому пан курва може купити порт у Маріуполі
показати весь коментар
04.04.2025 21:07 Відповісти
ще один мародерчик заволав як шакали накинулися на нас
показати весь коментар
04.04.2025 21:07 Відповісти
курва пан Колодзєйчік спізнився,одеський порт забронював за своїми бойзами Трамп...
показати весь коментар
04.04.2025 21:09 Відповісти
Ось дуже цікаво - як для безпеки України, то Польща може тільки охороняти свою територію, а як для торгівлі Польщі, то продайте або здайте в аренду український порт.
показати весь коментар
04.04.2025 21:11 Відповісти
Одним рідкоземельні метали, іншим енергетику, ще іншим землю. Що залишится українцям, кайло в руки та зашморг на шию?
показати весь коментар
04.04.2025 21:40 Відповісти
Польща має ступити пельку та чекати, коли ***** прийде асвабаждать її від нациків.
Порт воно хоче купити, курва.
показати весь коментар
04.04.2025 21:49 Відповісти
цей нарік - ще не вся Польща, максимум рольники
показати весь коментар
05.04.2025 00:30 Відповісти
Так по досточке, по кирпичику растащили нерушимость границ. Почему ***** можно. Почему Трампу можно?
Сарказм.
Почему Польше, которая вложила в оборону Украины миллиарды нельзя?
показати весь коментар
04.04.2025 21:58 Відповісти
Чьи миллиарды Польша вложила в оборону? Может немецких налогоплательщиков? Шо то я сомневаюсь
показати весь коментар
05.04.2025 02:24 Відповісти
Хай спочатку покаються за волинську різню українців, паціфікацію, заборону української мови, українськіх шкіл і церков та безліч інших своїх окупаційних знущань з українців.
показати весь коментар
04.04.2025 22:23 Відповісти
Да, сейчас самое время требовать покаяния от соседа, через которого идет 90% вооружения для ВСУ. Где вы беретесь такие дэбилы?!
показати весь коментар
05.04.2025 00:17 Відповісти
Дебіл, буряте - це тупорогий валянок, якому бракує клепки навіть опанувати державну.
показати весь коментар
05.04.2025 08:04 Відповісти
Можемо запропонувати український порт у Бердянську. Беріть в оренду недорого
показати весь коментар
05.04.2025 00:04 Відповісти
Як варіант треба здати дорого в оренду, а потім взяти і заблокувати їм на кордоні ввезення зерна з Польщі
показати весь коментар
05.04.2025 23:54 Відповісти
Те що вони про це говорять означає що їм вже це запропонували. Але краще б поляки відразу три торгові порти брали у нас в оренду в Маріуполі, Бердянську і Севастополі! І, швиденько хай ухвалюють рішення, поки США ще не орендували!
показати весь коментар
05.04.2025 23:50 Відповісти
Сторінка 2 з 2