4003 відвідувача онлайн

Дружина Буданова таємно їздила до США на лікування наслідків отруєння важкими металами, - ЗМІ

Маріанна Буданова

Дружина очільника ГУР МО Маріанна Буданова у грудні 2024 року таємно виїжджала з України до США для лікування наслідків хімічного отруєння, яке сталося наприкінці листопада 2023 року. 

Про це повідомила американська журналіста Кеті Лівінгстон, яка висвітлює війну в Україні, з посиланням на кілька джерел, передає Цензор.НЕТ.

За версією джерел журналістки, Буданову непомітно вивозили до США в грудні 2024 року — більш ніж за півтора року після її отруєння, зокрема миш’яком і ртуттю.

"Маріанна спочатку одужала після лікування у 2023 році, але наприкінці 2024 року знову серйозно захворіла — звичайна картина при отруєнні миш’яком і ртуттю, як кажуть експерти", - стверджує Лівінгстон.

Джерела ЗМІ повідомляють, що американські військові медики запросили Буданову на лікування до США після того, як дізналися про погіршення стану її здоров'я. 

Як пише Лівінгстон, в Україні сучасне лікування отруєння важкими металами обмежене.

Вона додала, що журналісти Bellingcat та Insider працюють над розслідуванням про це отруєння.

"Минулого місяця вона (Маріанна Буданова — ред.) вперше після отруєння з’явилася на публіці на одному із заходів. Її отруєння –– як дружини високопоставленого співробітника розвідки в Україні –– і її таємне лікування за кордоном показує, наскільки особистими та постійними залишаються загрози для тих, хто перебуває на передовій війни в Україні й поза нею, - резюмувала Лівінгстон.

Отруєння Маріанни Буданової

Нагадаємо, восени 2023 року стало відомо, що дружину головного розвідника отруїли важкими металами, які зазвичай не використовують у побуті та військовій справі.

Ексголова української Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк заявляв, що в організмі дружини Буданова знайшли миш'як. Крім того, симптоми отруєння помітили у декількох високопосадовців Головного управління розвідки Міноборони.

22 квітня 2024 року Кирило Буданов, коментуючи в інтерв'ю BBC отруєння своєї дружини Маріанни, заявив, що вона перебувала в більш-менш нормальному стані, а розслідування" прогресує".

Топ коментарі
+28
Ближче до виборів буде більше цікавих історій .
показати весь коментар
04.04.2025 22:24 Відповісти
+20
Менше ботоксом треба балуватися
показати весь коментар
04.04.2025 22:29 Відповісти
+13
На біса нам це знати? Чи маємо поспівчувати Буданову, бо скоро вибори?
показати весь коментар
04.04.2025 22:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гиалуроновую кислоту
показати весь коментар
04.04.2025 22:25 Відповісти
Ну і що тут поганого?
Їбать як кацапів покоробило лише від лікування.
показати весь коментар
04.04.2025 23:06 Відповісти
треба плакати і сміятись одночасно:

керівник розвідки країни не забезпечив безпеку власної дружини...

пісець !

.
показати весь коментар
04.04.2025 23:33 Відповісти
А ти впевнений, що там були саме "важкі метали", а не щось інше "важке"? Якби хотіли спричинить шкоду - то труїли-б самого Буданова (як це було у випадку з Ющенком). А кому потрібна чергова "корабельна сосна" (судячи з її зовнішності? Особливо, по "варениках" замість губ). Сина Патрушева теж возили не так давно, на "лікування від отруєння", до Китаю... Опинився у закритій клініці для наркозалежних високопосадовців Китаю...
показати весь коментар
05.04.2025 04:07 Відповісти
Ближче до виборів буде більше цікавих історій .
показати весь коментар
04.04.2025 22:24 Відповісти
Миш'як - це не сіфіліс, якщо що...
показати весь коментар
04.04.2025 22:36 Відповісти
Менше треба морепродуктів їсти,на халяву.
показати весь коментар
04.04.2025 22:28 Відповісти
Менше ботоксом треба балуватися
показати весь коментар
04.04.2025 22:29 Відповісти
А чому таємно? Навіть якщо і їздила, то шо тут такого?
показати весь коментар
04.04.2025 22:30 Відповісти
Таємно, значить, без доказів. Нарід мусить повірити на слово.
показати весь коментар
04.04.2025 22:32 Відповісти
Доказів чого? І яке наріду діло до якого лікаря вона ходить?...
показати весь коментар
04.04.2025 22:39 Відповісти
Та да. Ну їздила. І що?
Про розслідування отпуєння, якщо воно було, це корисна бул б інформація
Хто там руку приклав із високопосадовців?
показати весь коментар
04.04.2025 23:06 Відповісти
Якщо не потрібні докази, то не потрібна і інформація про отруєння.

Гогілашвілі живе в маєтку організатора конвертцентрів і ділить його з керівником ГУР Будановим.
показати весь коментар
05.04.2025 10:21 Відповісти
ну мабуть в інтересах безпеки там
показати весь коментар
04.04.2025 23:20 Відповісти
таємно, бо ситуація - жОПа
показати весь коментар
04.04.2025 23:35 Відповісти
я вважаю якщо б кацапська свр застрелило в Штатах дружину очільника ГУР, то тут на цензорі срач стояв би куди більший
взагалі-то новина про отруєння, але всі про інше. ну таке
показати весь коментар
05.04.2025 00:45 Відповісти
Як би ми не відносилися до Буданова але його ліквідація - справа "честі" для російських спецслужб. Тому і секретного.

Згадайте як перед минулими виборами журнахвойди витягли на поверхню як Петро разом з родиною єдиний раз за президентський срок залітав на Мальдіви таємно і якій кіпіш серед простого наріду тоді був...
А потім як Зеля переміг, одразу сказав, що він втомився від виборів і полетить на деякий час відпочити... Цілком відкрито бо чого йому тоді було лякатись...
А головне простий нарід вітав тоді його оплесками!
показати весь коментар
05.04.2025 13:32 Відповісти
показати весь коментар
04.04.2025 22:30 Відповісти
Зараз всіх любих друзів, що накрали та здриснули на початку війни, запишуть у розвідники з таємною місією, нагородять орденами, випишуть премії і піднімуть зарплати.
показати весь коментар
04.04.2025 22:31 Відповісти
До чого Залужний до дружини Буданова? Чи завдання надристати на вентилятор? Дивись не перестарайся. Бо до Залужного твоє дєрьм(о)ацьке не пристане, а твої хазяї в ньому потонуть😁
показати весь коментар
04.04.2025 22:37 Відповісти
Товарісщ майор, якщо несеш галіматью, то стримуй себе, тому що єфект від твого вкиду- зворотній. Супервайзер за такі речі, висіче..
показати весь коментар
04.04.2025 23:09 Відповісти
Відомо, що у Буданова задній міст ведучий.
Хто ж ця краса неземна?
показати весь коментар
04.04.2025 22:33 Відповісти
Кому "відомо"? Чи це з тої ж серії, що й "порошенко вбив брата" і тп маячні?
показати весь коментар
04.04.2025 22:37 Відповісти
Ухилянтам з іноземними прапорцями завжди краще за інших усе відомо.
показати весь коментар
04.04.2025 23:00 Відповісти
Ну і - що далі ?
Ну поїхала , пролікувалась , і що тут такого сенсаційного ?
показати весь коментар
04.04.2025 22:37 Відповісти
На біса нам це знати? Чи маємо поспівчувати Буданову, бо скоро вибори?
показати весь коментар
04.04.2025 22:39 Відповісти
В коментах якісь довбні
показати весь коментар
04.04.2025 22:38 Відповісти
поки ти не прийшов - не було жодного
показати весь коментар
04.04.2025 22:55 Відповісти
100%
показати весь коментар
04.04.2025 23:03 Відповісти
що Буданов ,що Баканов немає різниці
показати весь коментар
04.04.2025 22:40 Відповісти
Ну "полечилась" и ладно... Но главный вопрос, а за чей счет она лечилась? Личные или бюджетные?
показати весь коментар
04.04.2025 22:40 Відповісти
Ничего так старший лейтенант полиции, зачетная).
показати весь коментар
04.04.2025 22:43 Відповісти
Здоров'я треба берегти.Важливо коли людина це розуміє і лікується в найліпших спеціалістів.
показати весь коментар
04.04.2025 22:45 Відповісти
Важливо, коли людина має чим розрахуватися зі спеціалістами.
показати весь коментар
05.04.2025 09:20 Відповісти
Хе-хе...довбні, хоч розумієте, що пан Кирило вас усіх за такі дотепи повбиває? Давайте-давайте, не зупиняйтесь.
показати весь коментар
04.04.2025 22:45 Відповісти
Тобто на твою думку, голова розвідки зайнятий вбивствами громадян України, які з нього глузують?
показати весь коментар
04.04.2025 22:56 Відповісти
Йому Татаров допоможе. І Гогілашвілі
показати весь коментар
05.04.2025 09:22 Відповісти
якийсь тройнічок там
показати весь коментар
04.04.2025 22:48 Відповісти
А що не можна?
показати весь коментар
04.04.2025 22:49 Відповісти
Какой истории, не смеши

Никто не летает в США чтобы лечиться от отравления ни мышьяком ни ртутью, просто потому что противоядия везде одинаковы.

И если с мышьяком еще можно пофантазировать, то ртутью может отравиться только полный дятел. Или ее связали и держали над кастрюлей с кипящей ртутью?
показати весь коментар
04.04.2025 23:40 Відповісти
Віримо. Авжеж віримо.
Ну де це видано що б кацапи і брехали?)
показати весь коментар
04.04.2025 23:43 Відповісти
Какая разница кацапка она или нет? Ложь не имеет национальности.

Мы не против того, чтобы эта женщина летала в США.
Честно говоря нам вообще пофигу, а я так вообще сейчас узнал как выглядит жена Буданова.

Но нам не пофигу, что именно нам пытаются замылить этой новостью, и зачем.
показати весь коментар
04.04.2025 23:52 Відповісти
так дружина Буданова українка.
А на Україну напали КАЦАПИ 2014 році.
Чи це новий перефорс кацапської іпсо?
Та і взагалі то ти просто палишся як кацапська *****))))
показати весь коментар
05.04.2025 00:05 Відповісти
Хоспади, что у тебя в голове? 🤦
Ты вообще новость читал?
Какие кацапы, какие нападения, какие ипсо?

Новость о том что тетка летала в США на лечение.
показати весь коментар
05.04.2025 00:15 Відповісти
ну авжеж я не правий і кацапи так ніколи не нападали на Україну.
Бо так пише ти ху№сос путлера і чмо яке вже четвертий день на сайті цензора.)))
показати весь коментар
07.04.2025 19:07 Відповісти
Каким боком кацапы к полету тетки в США?
показати весь коментар
07.04.2025 20:51 Відповісти
не цікаво мені далі писати щось крім пшов нах лицемірний брехун або одним словом-кацап за крейсером мАсква.
показати весь коментар
08.04.2025 20:01 Відповісти
Ну да....ну да.....це ж дружина головного блогера
показати весь коментар
04.04.2025 23:11 Відповісти
Це точно жінка, а не трансгендер?
показати весь коментар
04.04.2025 23:13 Відповісти
Я проти таких виразів,але по другому не скажу!!Це якесь страшне лісне уйобіще
показати весь коментар
04.04.2025 23:36 Відповісти
Зря вы так. Можно подумать она выбирала свою внешность при рождении.

В конце концов в США летала она, а не мы =)

Стопорит мент мерседес. Оттуда высовывается женское личико.
- Так так так, нарушаем. Куда спешим, кто такая, кем работаете?
- Да вот на работу спешу, девушка я, минетчица.
- А, уй сосешь?
- Слушай мужик, вот у тебя какая машина?
- Ланос.
- А у меня шестисотый Мерс ценой в 20 Ланосов. Зарплата твоя сколько?
- 15000 гривен.
- 15000 гривен я зарабатываю за полчаса, так что по ходу уй сосешь - ты, а я - минетчица.
показати весь коментар
04.04.2025 23:58 Відповісти
"Губошльопіки" їй теж "від природи" дісталися? Чи від ботоксу з силіконом
показати весь коментар
05.04.2025 04:14 Відповісти
іноді буває що раніше кацапу чоботом під сраку вказують модератори).
Дяка модерам.
І велике прохання-не майте "вахтера" в душі, а краще майте кацапських вахтерів на одному чоловічому органі.
показати весь коментар
04.04.2025 23:39 Відповісти
что у нее с губами? она что на пасеке работает?
показати весь коментар
04.04.2025 23:50 Відповісти
В который раз удивляюсь, сколько гнилозубого кацапья здесь в комментах. Кацапье, бо не верю, что украинец будет писать такое. Заболел человек, поехала на лечение, что здесь не так? Какое вам дело до ее губ, батокса или еще чего? В США одновременно лечатся сотни украинцев, в основном солдат, но и гражданские тоже - пострадавшие от действий козломордых. Чем Буданова хуже?
показати весь коментар
04.04.2025 23:55 Відповісти
Мене дивує лише одне- підори кацапські досі думають що їх кандидати пройдуть як на виборах президента так і на виборах ради.
**************
показати весь коментар
05.04.2025 00:08 Відповісти
Не переживайте ви так, 90 відсотків тих, хто пише на такі новини усіляку х…ню кацапські боти, їм за це платять, а вони відпрацьовують… на цензорі такого побільшало, на жаль…
показати весь коментар
05.04.2025 01:18 Відповісти
Таку кобилу ніяка отрута не звалить.
показати весь коментар
05.04.2025 07:50 Відповісти
Так таємно ,що повідомило декілька джерел)))))
показати весь коментар
05.04.2025 08:01 Відповісти
Чоловік проФФесійний контррозвідчик. Все зробив ,щоб ніхто недізнався))))
показати весь коментар
05.04.2025 08:03 Відповісти
Буданов дружину вирішив отруїть,а не вдалося!Мабуть молодшу найшов,а ця з губами-верениками уже надоїла
показати весь коментар
05.04.2025 09:53 Відповісти
Почему то не верю.

Взял попкорн.
показати весь коментар
05.04.2025 10:04 Відповісти
Їй також на гульфик "новічька" накапали.Ледве спасли.
показати весь коментар
05.04.2025 10:30 Відповісти
Мабуть в 22-му мівіна протермінована попалась. Бляха. Це ж Абдрістович і Зелю мівіною кормив.
показати весь коментар
05.04.2025 15:24 Відповісти