6168 відвідувачів онлайн

Генштаб спростував брехню Міноборони РФ про "влучання у місце наради військових" у Кривому Розі: ракета уразила житловий масив і дитячий майданчик

обстріл Кривого Рогу

4 квітня російські загарбники завдали удару по Кривому Рогу балістичною ракетою "Іскандер-М" із касетною бойовою частиною. Міноборони країни-агресора намагається прикрити свій цинічний злочин "високоточною" брехнею про влучання "в місце проведення наради командирів з’єднань ЗСУ із західними інструкторами". Генштаб ЗСУ спростував брехню Міноборони РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на заяву Генштабу ЗСУ у соцмережі фейсбук.

"4 квітня російські війська завдали удару по Кривому Рогу балістичною ракетою "Іскандер-М" із касетною бойовою частиною, що розрахована на ураження більшої площі та більшої кількості людей. Тепер військове відомство країни-агресора намагається прикрити свій цинічний злочин "високоточною" брехнею про влучання "в місце проведення наради командирів з’єднань ЗСУ із західними інструкторами"", - сказано в повідомленні.

У зв’язку з цим Генштаб заявляє, що Росія знову поширює неправдиву інформацію - ворог вразив ракетою житловий масив і дитячий майданчик, що призвело до численних жертв.

"Черговим порушенням норм міжнародного гуманітарного права підступний противник демонструє, що аж ніяк не прагне миру, натомість має на меті продовжити загарбницьку війну на знищення проти України і всіх українців", - йдеться у повідомленні.

У Генштабі нагадали, що воєнні злочини не мають термінів давності.

"Відповідні докази будуть передані до органів міжнародного кримінального правосуддя. Ворог обовʼязково відповість за скоєне", - додали у Генштабі.

Нагадаємо, що  4 квітня, російські війська завдали удару по Кривому Рогу, багато загиблих та поранених.

Топ коментарі
+37
"Відповідні докази будуть передані до органів міжнародного кримінального правосуддя. Ворог обовʼязково відповість за скоєне", - додали у Генштабі.

звучить жалюгідно до неможливості
показати весь коментар
05.04.2025 01:15 Відповісти
+30
Саме цікава одна річ: Росія кричить про "защиту русскаязычнава населения" - а молотить ракетами та БПЛА саме по "русскаязычных" регіонах... Миколаїв, Херсон, Дніпро, Кривий Ріг, Одеса, говорять, переважно, РОСІЙСЬКОЮ!!! Після блокади та масованих обстрілів Чернігова у березні 2022 року , Чернігів, до того повально "русскаязичний", масово заговорив українською! Якщо зараз люди звертаються до співрозмовника російською, то часто вибачаються за те, що не можуть говорить українською мовою. А люди, які говорять українською, перестали цікавиться у співрозмовника тим, чи знає він українську - це вважається "природним по замовчуванню"... От таке "щеплення від "русскава мира" кацапи зробили жителям України...
показати весь коментар
05.04.2025 03:37 Відповісти
+29
Дуже шкода невинних жителів Крпивого Рогу, які загинули в мирному місті, які мріяли жити, творити, діти вирости і піти навчатися... Ніколи не буде прощення терористам із росії, ніколи. Цього могло б і не статися, якби їх земляк Зеленський не розповідав казки про "перестать стрелять" і "посмотреть пуйлу в глаза и увидеть там мир", а зміцнювати оборону, випускати і конструювати нові ракети, не розміновувати мінні поля і не відводити наші війська із украплень, тоді б і ворог не підійшов так близько. Цинізм ще в тому, що ригівська підстілка, яка ходила по вокзалах і співала пісні "Катюша", кличучи в Україну русский мир", сьогодні керує військово-цивільною адміністрацією і допущена до всіх секретів. А у підручниках для школярів старших красів виписаний цілий розділ про 2021-2022 роки, коли Боневтік Портужний Брехливий підготував націю до війни, як він бідний старався і робив зброю, а не зарив в дороги 500 мільярдів народних грошей і не брехав про шашлики.
показати весь коментар
05.04.2025 08:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Відповідні докази будуть передані до органів міжнародного кримінального правосуддя. Ворог обовʼязково відповість за скоєне", - додали у Генштабі.

звучить жалюгідно до неможливості
показати весь коментар
05.04.2025 01:15 Відповісти
а ти можеш плюнути в бік кацапії, це буде потужно…
показати весь коментар
05.04.2025 01:20 Відповісти
походу, ти вже змучився плювати, слину поповнюєш???
показати весь коментар
05.04.2025 06:49 Відповісти
Дуже шкода невинних жителів Крпивого Рогу, які загинули в мирному місті, які мріяли жити, творити, діти вирости і піти навчатися... Ніколи не буде прощення терористам із росії, ніколи. Цього могло б і не статися, якби їх земляк Зеленський не розповідав казки про "перестать стрелять" і "посмотреть пуйлу в глаза и увидеть там мир", а зміцнювати оборону, випускати і конструювати нові ракети, не розміновувати мінні поля і не відводити наші війська із украплень, тоді б і ворог не підійшов так близько. Цинізм ще в тому, що ригівська підстілка, яка ходила по вокзалах і співала пісні "Катюша", кличучи в Україну русский мир", сьогодні керує військово-цивільною адміністрацією і допущена до всіх секретів. А у підручниках для школярів старших красів виписаний цілий розділ про 2021-2022 роки, коли Боневтік Портужний Брехливий підготував націю до війни, як він бідний старався і робив зброю, а не зарив в дороги 500 мільярдів народних грошей і не брехав про шашлики.
показати весь коментар
05.04.2025 08:05 Відповісти
Досить все валити на зелю. Він просто останнє звено у ланцюжку невігласів у владі з 91 року. Ні більше, ні менше.
показати весь коментар
05.04.2025 18:48 Відповісти
ти молодець, Манька

тільки не я, а Генштаб - йому і пиши
показати весь коментар
05.04.2025 11:48 Відповісти
Учитывая как они среди бела ракетами пулялись в переполненные торговые центры и рынки, где убивало сотни человек и им ничего не было, а Зеленский сейчас выпрыгивает штанов и готов переговариваться. То действительно так.
показати весь коментар
05.04.2025 01:24 Відповісти
Через месяц, даже через две недели забудут про этих погибших, также как забыли тысячи других и ужасные катастрофы которые происходили за эти годы.
показати весь коментар
05.04.2025 01:25 Відповісти
Папочки с доками где-то складываются и где-то хранятся. Главное - при отступлении не уничтожить.
А память у Украины хорошая...
показати весь коментар
05.04.2025 01:49 Відповісти
який маразм де наша відповідь все бла бла ні треба теж робити терор а не дивитись на на тупорилий захід
показати весь коментар
05.04.2025 01:53 Відповісти
Саме цікава одна річ: Росія кричить про "защиту русскаязычнава населения" - а молотить ракетами та БПЛА саме по "русскаязычных" регіонах... Миколаїв, Херсон, Дніпро, Кривий Ріг, Одеса, говорять, переважно, РОСІЙСЬКОЮ!!! Після блокади та масованих обстрілів Чернігова у березні 2022 року , Чернігів, до того повально "русскаязичний", масово заговорив українською! Якщо зараз люди звертаються до співрозмовника російською, то часто вибачаються за те, що не можуть говорить українською мовою. А люди, які говорять українською, перестали цікавиться у співрозмовника тим, чи знає він українську - це вважається "природним по замовчуванню"... От таке "щеплення від "русскава мира" кацапи зробили жителям України...
показати весь коментар
05.04.2025 03:37 Відповісти
А люди, які говорять українською, перестали цікавиться у співрозмовника тим, чи знає він українську

Я з 2012 жив у Миколаєві і ніколи про це питав. З мого досвіду українську не знали хіба що іноземці, які недавно приїхали в Україну.
показати весь коментар
05.04.2025 05:15 Відповісти
А в Чернігові - було... І було видно, як у деяких лице мінялося, коли до них зверталися українською... Тепер такого майже нема...
показати весь коментар
05.04.2025 05:42 Відповісти
Розкажу вам , як я в Одесi, у 1996 роцi, став свiдком вiдношення кацапомовного одесита, мого спiвпрацiвника, до украiнськоi мови. По рангу ми були в середнiй ланцi начальства, а тiльки кожен у своему департаментi. Так ось , чую якось як той одесит називае украiнську мову телячою мовою, а був вiн значно старшим за мене i мав виходити на пенсiю. Для того часу вiн був технiчно доволi эрудованою людиною... Я в того манкурта-"украiнця" й запитую, мовляв, а чому теляча? Вiн вiдповдае зверхньо, що украiнською мовою розмовляти тiльки бiля телят. Я в нього поцiкавився, чи давно вiн про це дiзнавcя. Той кацапура-"украiнець" й вiдповiдае, що про це вiн почув ще в 1949-ому роцi... Я к чему, в наших землях хороший кацап, вы знаете какой, бо падло , хлiб-сало украiнське жере , а дивиться на Вкрайну тамбовським вовком.
показати весь коментар
05.04.2025 06:24 Відповісти
Теляча мова не така ж і погана. На ********** мова хрюкання і візжання. Перед святами. Коли з сокирую йдейш, чують, починають тікати. Відчувають, навіть якщо сокиру ховаєш.🤣
показати весь коментар
05.04.2025 06:31 Відповісти
вiршик про хаароших русскiх...
В Украiнi нацменшин також е багато,
Але една нацменшина хоче царювати.
Не затямлять собi дурнi:
Хист - не вцарювати,
Люд достойно мае житии -
Не злидарювати.
Нацменшинам в Украiнi,
Як i всiм живеться,
Але една «конi мочить»,
Як iй заманеться.
То вона тупая стала,
Украiнську бо вивчала,
То в Росiю вона хоче,
Щоб й землi вiд нас урвать.
То кидаеться у крайнiсть,
Бо тут «угнiтають»,
Що «язик» не е глобально-
Великодержавним.
Тiльки смiх з того бере,
Меншiстю вона снуе
Й по-партнерському не хоче
Вона вести дiалог.
Бо вона - в приоритетi
Бaчить тiльки свiй «залог»:
Щоб на неi хтось батрачив,
А вiд неi мав лиш борг.
Тiльки й iнше ми вже бачим,
Як по писку дать добряче,
Льоха наперед не скаче:
Свiй вже знае «паритет».28.06.2014
ЗЫ... Льоха - поросна свиня.
показати весь коментар
05.04.2025 06:53 Відповісти
Пане Андрію і я проживаю в Миколаєві з 2012 року і дійстно, мабуть багато знають україхнську, але використовують її виключно, коли поступають на державну службу(тести), а розмовляють в більшості російською. Тільки у великих супермаркетах можуть сказати пару слів українською "бажаєте пакет, ваізьміть решту...", дрібні магазини, ринки ...як розмовлчяли російською, там і продовжують це робити. В місті до цього часу є вулиця Потьомкіна, музей флоту з пам'ятниками російським адміралам і тільки місяць назад перейменували вулицю Пушкіна на Аркасівську.
Пропоную сходити до річки Південний Буг в районі турецького фонтану і побачити, як там вся стіна прикрашена картинками "сотворителями года Николаєва". Там тіж самі адмірали, які ніби відкрили це місто, а не козаки і князь Вітовт ще у 1407 році.
показати весь коментар
05.04.2025 08:17 Відповісти
Не трендить про російську мову. На неї у Миколаїві розмовляють радянські пенсіонери і пенсіонери 90-х і то не усі, а також деяка частина 35+. Після 22 року російська у місті почала здихати. Сходи на ринок Центральний або Колос і послухай людей.
показати весь коментар
05.04.2025 09:40 Відповісти
Як влучно Ви підмітили та висвітлили ці міста України.
Так! Они же рузкие!
А росія вважає - это "наши люди"!
А зі своїми "людьми" вони лише так і поводяться, бо вони "рузкие"!
Це всі вже давно знають.
Згадаймо гасло 2014 року - "підкова росії"!
Які областя України раша завжди вважала своїми і говорила відверто - там "наши люди"!
І ці "наши люди" голосували за януковича, гепу, допкиных, пишалися гіркініми, кричали у Маріуполі і перешкоджали входу танків ЗСУ у місто, створювали барикади, не пускючи військових ЗСУ!
Вони реально чекали расію!
Ось, їжте свою расею!
Не обляпайтесь!!!
показати весь коментар
05.04.2025 09:38 Відповісти
Потрібна відповідь балістикой а не жалюгідне скавчання тупого Генштабу.
показати весь коментар
05.04.2025 07:39 Відповісти
Балістики поки немає, але й дронів було б достатньо, але треба масовано по москві й кожну ніч, щоб відчули, а не раз в рік пару літачків. Зараз ми не б'ємо по НПЗ, то є чим вдарити по "центрам прийняття рішень". Але мабуть з єрмаками на чолі влади цього не буде.
показати весь коментар
05.04.2025 15:08 Відповісти
Кацап не бреше тільки в одному стані - коли мертвий.
показати весь коментар
05.04.2025 07:42 Відповісти
Рашисти останнім часом стали навіжено обстрілювати балістикою і дронами цивільні квартали Кривого Рогу не просто так. Їхня ціль - терор місцевих мешканців вбивством і каліцтвом якомога більшої кількості людей. Адже всі вони - земляки Зеленського, а Кривий Ріг - його рідне місто.
Таким чином ворог намагається психологічно впливати на нього, як Верховного Головнокомандувача ЗСУ щоби зламати волю і добитись своїх цілей у війні.
Тож, ворожі удари по місту продовжуватимуться з наростаючою інтенсивністю, а відтак, і заходи протиракетної оборони і цивільного захисту мають бути відповідними рівню небезпеки...
А дітей потрібно при можливості вивозити з міста у навколишні селища і містечка та переводити на он-лайн навчання.
показати весь коментар
05.04.2025 08:47 Відповісти
забули додати, що у квітні 2019 у Кривому Розі у другому турі за Зеленського проголосувало 89,89% виборців, а за Порошенка близько 8,4%. Кацапські підари це теж враховують
Тому гаранту як верховному слід біль ретельно підходити до захисту КР від балістики
показати весь коментар
05.04.2025 10:22 Відповісти
Все так . Удари кацапів по житловим кварталам українських міст , у військовому плані не мають ні сенсу ні логіки . Але вони мають одну єдину мету - зламати волю українського народу до опору . А наполегливі удари саме по Кривому Розі - волю Зеленського .
показати весь коментар
05.04.2025 10:54 Відповісти
Хочеться вірити, що Ви помиляєтесь.
показати весь коментар
05.04.2025 15:19 Відповісти
******* касетою по Лотте Отель Москва і скажіть що там була нарада північнокорейськіх друзів москалів. І ще десяток на Арбат *******. Там танки ховають. ******* зелені.
показати весь коментар
05.04.2025 08:48 Відповісти
Моїх пять копійок. Одеса.Пішохідний перехід. Підходжу, розмовляючи по телефону українською.Половина очікуючих зеленого повертаються , дивляться на мене. Через деякий час така ж ситуація, але чоловік говорить молдовською, реакція нульова
показати весь коментар
05.04.2025 10:24 Відповісти
Касетною бойовою частиною не наносять удар по ресторану де буцімто зібралась нарада військових, бо эфект буде нульовий, друга справа відкрита площа, поле місто з мирними громадянами, це була їхня ціль, терор проти мирного населення України, такі вони кацапські покидьки.
показати весь коментар
05.04.2025 10:59 Відповісти
Заява Генштабу - слабка втіха для нього самого... Краще б напружились із забезпеченням бійців на фронті. Читаю на днях: підрозділ Да Вінчі має гостру недостачу дронів... То хто перший має бити на сполох? І чим тоді воюють інші, менш відомі і прославлені частини?
показати весь коментар
05.04.2025 11:19 Відповісти
Якщо т.з. ГШ щось каже чи спростовує - потрібно читати все навпаки. Особливо т.з. "сводкі". За цими фантазіями штабістів у рф уже не мало би залишитися танків, БТР, БМП, артилерії, РСЗВ, ракет, дронів, бойових літаків, гвинтокрилів... Щодо особового складу - то армії в рф уже би не мало залишитися (цілі регіони "як злизані язиком!")А правда в тому, що росія атакує і добиває нас з подвійною силою. Україна втратила 20% території і продовжує втрачати. Майже не залишилося оборонки, ППО ПРО, енергетики, майже на нулю економіка... повний провал у зовнішній і внутрішній політиці по всіх вектора, повальна корупція і розкрадання.
показати весь коментар
05.04.2025 14:11 Відповісти
Кацапія була і залишається імперією зла і брехні.
показати весь коментар
05.04.2025 14:38 Відповісти
Всі нормальні держави висловлюють своє співчуття українцям та осуд агресору, але ніхто не назвав це державним тероризмом. Всіх вмикають гальма, щоб не образити й не розірвати торгівельні відносини. Отака справедливість у цьому світі. А наші владні бовдури бояться бити по москві теж мабуть щоб не образити. А якби на кожний обстріл Києва був обстріл москви, то може б щось і змінилося в терористичній стратегії ху...ла. А так йому все до лампочки, у москві тихо, війни ніякої не чути.
показати весь коментар
05.04.2025 14:57 Відповісти
Чому ніхто не скликає ООН?
показати весь коментар
05.04.2025 16:47 Відповісти
Бо вона ***** нікому не потрібна.
показати весь коментар
05.04.2025 20:16 Відповісти