Ні військових, ні поліції, ні об’єктів критичної інфраструктури біля місця удару РФ по Кривому Рогу немає. Чітко - центр житлової інфраструктури, - Вілкул

На місці вчорашнього балістичного удару РФ по Кривому Рогу взагалі не було ніяких військових об'єктів, поліції чи об'єктів критичної інфраструктури.
Про це в ефірі каналу КИЇВ24 повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул, інформує Цензор.НЕТ.
Він нагадав, що внаслідок ракетного удару загинуло 18 людей, серед них 9 дітей, а ще одна людина стала жертвою дронової атаки на місто вночі.
Станом на зараз 19 постраждалих перебувають у важкому та надважкому станах. Двох поранених дітей перевезли до Дніпра.
Вілкул зауважив, що Росія вдарила по житловому кварталу Кривого Рогу балістичною ракетою "Іскандер" з касетною бойовою частиною.
"18 людей загинуло внаслідок ракетної атаки. Це був "Іскандер" касетний, який підривається у повітрі, щоб якомога більше людей загинуло", - зауважив він.
Також він додав, що у місті багато пошкоджень, зокрема серед будівель житлового фонду. Попереду три дня жалоби за жертвами атаки. Виправдань росіянам нема, додав він.
"Позаду мене дитячий майданчик. Де тут військові об'єкти? База НАТО, напевно. Ні військових, ні навіть поліції і об'єктів критичної інфраструктури (нема поблизу. - Ред.). Чітко - центр житлової інфраструктури", - сказав Вілкул.
Ракетна атака РФ на Кривий Ріг
Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що 4 квітня окупанти вдарили по Кривому Рогу. Наразі відомо 18 загиблих, серед них 9 дітей, та про понад 60 постраждалих. Через ракетний удар РФ у Кривому Розі буде триденна жалоба. За даними Офісу генпрокурора, пошуково-рятувальну операцію на місці ракетного удару РФ по Кривому Рогу завершено.
що має статися, щоб це нарешті зрозумів трамп?