9227 відвідувачів онлайн

Буданов заявив, що акції на підтримку військовополонених можуть шкодити обмінам: Але я розумію людей

Буданов про те, як акції протесту впливають на обміни

Очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що акції на підтримку українських військовополонених можуть шкодити процесам обміну.

Про це він сказав в інтерв'ю військовій та журналістці Анні Максимчук, інформує Цензор.НЕТ.

"Шкодить. Всі ж знають про це. Ну але, зрештою, я і людей розумію. Їм треба якось відчувати, що вони щось роблять для того, щоб їхні рідні повернулися. Хоча зрештою вони роблять тільки проблеми. Всім це відомо. Я думаю, що здебільшого і цим людям це відомо. Сьогодні це більше психологічні питання",- сказав керівник ГУР.

Зазначимо, що в більшості регіонів України доволі часто проводяться акції на підтримку військовополонених ЗСУ та цивільних заручників РФ.

Топ коментарі
+20
****
показати весь коментар
05.04.2025 23:58 Відповісти
+18
Так, і не зрозумів чим шкодити. Господи, а ще кажуть, що в нього велика довіра народу.
показати весь коментар
06.04.2025 00:01 Відповісти
+13
Яка потужна ссянина в очі.
показати весь коментар
06.04.2025 00:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
****
показати весь коментар
05.04.2025 23:58 Відповісти
А ти все про себе та про себе ... ( будь скромніше )
показати весь коментар
06.04.2025 00:12 Відповісти
Відволікає наріт, поки брателла здає надра трампону
показати весь коментар
06.04.2025 00:18 Відповісти
Так, і не зрозумів чим шкодити. Господи, а ще кажуть, що в нього велика довіра народу.
показати весь коментар
06.04.2025 00:01 Відповісти
Покидьок !
показати весь коментар
06.04.2025 10:07 Відповісти
Вспоминаются "акции" в Киеве перед супермаркетами, перед оживленными дорогами... Причем большинство участников этих "акций" - студенты или вообще школьники. И есть большие сомнения что эти акции проводились без ведома власти. Так получается "лидер", вредит обменам?
показати весь коментар
06.04.2025 00:03 Відповісти
А повернення з турецького готелю командирів Азову і багатотисячна піар акція з щєлєй у Львові ,як посприяли поверненню простих військових з Азову?
показати весь коментар
06.04.2025 00:06 Відповісти
ві нє панімаєтє ета другоє
показати весь коментар
06.04.2025 00:41 Відповісти
А навіщо їх тримали в готелі в Туреччині до цього часу ? Щоб в 2022 році вибуху в Києві не було.
показати весь коментар
06.04.2025 10:01 Відповісти
Яка потужна ссянина в очі.
показати весь коментар
06.04.2025 00:06 Відповісти
Як ти , "зареєстрований" 6 років тому , не написав , до цього , жодного коменту , не створив жодної теми ?
показати весь коментар
06.04.2025 00:10 Відповісти
Я каждый раз, когда вижу в Киеве эти акции, мысленно задаю этим людям такие вопросы:
- Разве в Киеве удерживают этих пленных? Разве наше руководство не хочет их обмена? Зачем в Киеве эти акции?
- Разве эти акции, наоборот, не отдаляют их освобождение? Ведь если об этом громко говорят, то рашка сразу поднимает цену обмена, оттягивает сроки.
- Разве не играют на руку рашке эти акции, как способ давления(результаты этого давления минимальны, но не нолевые, все-таки) на власти Украины?
- Знают ли участники этих акций их организаторов? Возможно, эти люди работают на рашку, или их используют втемную?

В любом случае, пользы от этих акций ноль, а вред есть.
показати весь коментар
06.04.2025 00:27 Відповісти
Коля, просто сиди на бутылке молча
показати весь коментар
06.04.2025 00:33 Відповісти
Дебіл ?
1 а де їм проводити акції, під кремлем ? чи під під колоніями ?
2 так це тиск, бо якщо не тиснути на цю плісняву владу то вона ніхера не робить
3 цим має займатись СБУ, та якщо немає справ по замовним мітингам, то всі ваші теорії розбиваються.
показати весь коментар
06.04.2025 00:45 Відповісти
1. Проводити там, де є цільова аудиторія. Наприклад, під посольствами РФ у Европі. А в Києві аудиторія - такі самі дурні як ти. Які думають, що ці акції до чогось призведуть. ККД в них не те, що нульовий, а навіть від'ємний.
2. То чому вони не проводять акції там, де ця пліснява сидить? Наприклад, під АП? Нафуя вони галасують під Київрадою? Їх Кличко взяв у полон? Але я гарантую, навіть якщо хтось із АП їх почує, то задумається над цим не більше хвилини.
3. СБУ в нас, наприклад, не має займатись вивозом злочинців за кордон, чи пресувати бізнес а займаються. Не обов'язково, щоб організатори були зрадниками. Їх можуть використовувати втемну.

В любому випадку, ці акції дають ефект зі знаком мінус. І якщо хтось цього не розуміє, то це його проблеми. Випустити пар - так, допоможуть. Звільнити полонених - ні, і навіть нашкодять. Навіть самому тупому зрозуміло, якщо про щось дуже сильно кричати, то русня це зробить в останню чергу.
показати весь коментар
06.04.2025 17:14 Відповісти
Подолячило вилізло
показати весь коментар
06.04.2025 10:43 Відповісти
А ти точно знаєш, що твоє руководство хоче? Не так давно воно шашликів хотіло. Не там диверсантів шукаєш, дружочєк. Може ти на рашку работаєш? Нє?
показати весь коментар
06.04.2025 15:32 Відповісти
никаких "акций" во время войны нельзя
показати весь коментар
06.04.2025 00:55 Відповісти
Як ці акції можуть зашкодити? Тим що це покаже бездіяльність влади?Що Азовців яким ви гарантували достойне поводження так його і не отримали?То саме тому ви наганяєте автозаків по усьому Києві,бо жінки і матері військовополонених заважають обміну?Путін побачить по телевізору-Ага,опять мітингують,все-ніяких обмінів!!!
показати весь коментар
06.04.2025 01:03 Відповісти
так це з самого початку ясно.
цеяк виходити на мітинг проти урагану чи смерчу.
показати весь коментар
06.04.2025 02:29 Відповісти
Пом'ятаєте як було з захисниками Маріуполя ? Готується евакуація з полону, головне щоб усі мовчали . Деякі мовчать до цього часу.
показати весь коментар
06.04.2025 09:56 Відповісти
Що розвідка може мати до акцій підтримки військовополонених, та навіть до військовополонених не повинна мати,на це мав би бути спеціальний орган з необхідними повноваженнями.
На свої обовязки забив, благо хоч амери поставляють військових розвідданими.
показати весь коментар
06.04.2025 10:28 Відповісти
Зебанда просить всіх заткнутись і продовжувати донатити поки вони розкрадають податки з бюджету і підтримують договорняки не віддавати патріотів і не бити по жд Ростов- Мелітополь