4319 відвідувачів онлайн

Польща піднімала в повітря винищувачі та приводила в стан найвищої готовності ППО через масовану атаку РФ на Україну

Польща піднімала винищувачі 6 квітня

На тлі російської масованої атаки на Україну Польща підняла в повітря чергові пари винищувачів, також були приведені в стан найвищої готовності наземні системи протиповітряної оборони та радіолокаційної розвідки.

Про це повідомили в Оперативному командуванні Збройних сил Польщі, Передає Цензор.НЕТ.

"У зв’язку з активною діяльністю дальньої авіації Російської Федерації, яка завдає ударів по об’єктах, розташованих, зокрема, на заході України, польська та союзницька авіація почала діяти в нашому повітряному просторі. Відповідно до чинних процедур… було піднято в повітря чергові пари винищувачів, а наземні системи ППО та радіолокаційної розвідки приведено в стан найвищої готовності", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що оперативне командування Збройних Сил здійснює моніторинг поточної ситуації, а підпорядковані сили і засоби залишаються в повній готовності до негайного реагування.

Ракетна атака 6 квітня 2025 року

У Повітряних силах повідомили, що зранку 6 квітня 2025 року війська РФ атакували Україну ракетами. Після серії вибухів у столиці була загроза для низки регіонів.

У Києві прогриміли вибухи, ворог атакував балістикою: 2 людини госпіталізовані, є пожежі. Також зазначалося, що РФ здійснила пуски "Калібрів" з Чорного моря і підняла у повітря Ту-95МС. Згодом стало відомо, що горять нежитлові забудови в трьох районах, 3 людини постраждали. Частково зруйновано офісну будівлю.

Окрім того, ворог атакував Кіровоградщину ракетами і дронами: пошкоджено 18 будинків та електромережі.

Топ коментарі
+5
Переглядають відосики нашого вождя .
показати весь коментар
06.04.2025 10:25 Відповісти
+5
Коли ракета пролетіла десятки км території Польщі, тоді також ці герої піднімали 100500 літаків і ніхто її так і не збив. Так що залиш ці казки про захист народу. А те що щєля зі своїм шоблом розкрадає сотні мільярдів, і нхя не робе для оборони -це і так всі бачать.
показати весь коментар
06.04.2025 10:40 Відповісти
+5
Пуйло терорист і вбивця українців, я розповідаю про того, який обіцяв нам мир і їздити на лісапеді, знищити корупцію і олігархів, а прийшовши і взявши булаву, знищив і те, що в нас було, залишивши перед ворогом голими і босими і брехав, що кацапи також люди і ніколи на нас не нападуть та кликав на шашлики.
показати весь коментар
06.04.2025 11:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
***** ще похвали, який він розумник, що українців вбиває.
показати весь коментар
06.04.2025 10:22 Відповісти
Та ніхто тут ***** не хвалить, хвалимо Зе за те, що немає в нас зброї
показати весь коментар
06.04.2025 11:08 Відповісти
Саме час хвалити Зе, що закрив ракетні програми, які кривавий Пастор розпочав. ЩЕ ТРЕБА ПОХВАЛИТИ КУЧМУ, що наші ракети та літаки попиляв та ЯЗ віддав кацапам. Давайте всіх будемо «хвалити» та давати привід *****, щоб продовжував наполягати на виборах у країні, де йде війна на знищення.
показати весь коментар
06.04.2025 11:18 Відповісти
Пуйло терорист і вбивця українців, я розповідаю про того, який обіцяв нам мир і їздити на лісапеді, знищити корупцію і олігархів, а прийшовши і взявши булаву, знищив і те, що в нас було, залишивши перед ворогом голими і босими і брехав, що кацапи також люди і ніколи на нас не нападуть та кликав на шашлики.
показати весь коментар
06.04.2025 11:18 Відповісти
Стара методичка, вона вже неактуальна та нікого не збуджує.
показати весь коментар
06.04.2025 11:21 Відповісти
Методичками користуються тільки кацапи і їх брати слугориги,
показати весь коментар
06.04.2025 17:07 Відповісти
Коли ракета пролетіла десятки км території Польщі, тоді також ці герої піднімали 100500 літаків і ніхто її так і не збив. Так що залиш ці казки про захист народу. А те що щєля зі своїм шоблом розкрадає сотні мільярдів, і нхя не робе для оборони -це і так всі бачать.
показати весь коментар
06.04.2025 10:40 Відповісти
Ракета пролетіла десятки кілометрів по території Польщі і як вияснили поляки, що то була наша балістика с-300, якою ми збивали кацапську. А літаки балівстику не збивають. Сьогодні вони підтягнули до кордону Петріоти і інші системи ППО і звичайно бдудуть збивати балістику, а літаки добре збивають дрони.
показати весь коментар
06.04.2025 11:22 Відповісти
Наша с-300?
показати весь коментар
06.04.2025 11:44 Відповісти
Ні, що я хотів сказати, про те я і сказав. Кацапська С-300 туди не доб'є. Наша С-300 ( рпдчнська на озброєнні України) збивала крилаті кацапські ракети.
показати весь коментар
06.04.2025 17:06 Відповісти
Ти хотів сказати ваша кацапська с-300.
показати весь коментар
06.04.2025 11:46 Відповісти
Вони взагалі-то о заявили, що та ракета не несла небезпеки і була з бетонною боєголовкою. А з с-300 чи с-200 це геть інша історія ,де загинули двох поляків
показати весь коментар
06.04.2025 23:38 Відповісти
Скільки б в них тих літаків і ракет небуло,одна шана-місяць ,як це вже було в історії.Так що крім всього ще треба мати залізні придатки,як в наших козаків.
показати весь коментар
06.04.2025 12:01 Відповісти
І що? Які наслідки? Крім даремно витраченого пального
показати весь коментар
06.04.2025 10:18 Відповісти
Розповідайте полякам, що їм робити і переживайте за даремно витрачене пальне. Краще подивіться на 500 мільярдів, які Боневтік Брехливий витратив на асфальт, залишивши нас без ракет і систем ППО.
показати весь коментар
06.04.2025 11:23 Відповісти
Балалайка, ти повторюєшся.
показати весь коментар
06.04.2025 11:45 Відповісти
не треба порівнювати кругле і зелене. То ще велике крадівництво триває жодних сумнівів нема. Але толку що пшеки підняли літаки? Вони Львів захистили? Може БПЛА рашистів знищіли?
показати весь коментар
06.04.2025 11:46 Відповісти
А зараз шо? Сидять штани сушать?
показати весь коментар
06.04.2025 10:20 Відповісти
Переглядають відосики нашого вождя .
показати весь коментар
06.04.2025 10:25 Відповісти
іІндєєц! У тебе є вошть?
показати весь коментар
06.04.2025 10:27 Відповісти
Та штани сушать пальчиків в трусиках які смились туди щоб не воювати
показати весь коментар
06.04.2025 10:59 Відповісти
Ці пальчики в трусіках, які повтікали до Польщі, щоб не воювати за Україну, ще повоюють за Польщу. Ну, не поляки ж будуть гинути в окопах.
показати весь коментар
06.04.2025 11:20 Відповісти
Спіднє пруть.
показати весь коментар
06.04.2025 12:13 Відповісти
Блазні.
показати весь коментар
06.04.2025 10:32 Відповісти
.....а потім гонорово прала штани аж до ранку....
показати весь коментар
06.04.2025 11:11 Відповісти
А закон разрешающий их сбивать, они приняли?) А то будет как Румынии... Авиация летала, наблюдала а сбивать нельзя, закона не было.
показати весь коментар
06.04.2025 11:18 Відповісти
Яка предметна бесіда в чаті...
показати весь коментар
06.04.2025 12:08 Відповісти
Саме час хвалити Зе, що закрив ракетні програми, які кривавий Пастор розпочав. ЩЕ ТРЕБА ПОХВАЛИТИ КУЧМУ, що наші ракети та літаки попиляв та ЯЗ віддав кацапам. Давайте всіх будемо «хвалити» та давати привід *****, щоб продовжував наполягати на виборах у країні, де йде війна на знищення.-Стара "зелена"методичка, вона вже неактуальна та нікого не збуджує.(всі винні, тільки не "зепоцріот"
показати весь коментар
06.04.2025 12:11 Відповісти
Поляки до останнього будуть тримати голову в піску! Аж поки не прийде Путлер(чи його наступник) і не клюне в жопу...
показати весь коментар
06.04.2025 12:29 Відповісти
стоп!

купа експертів на сайті і жоден не назвав причину і сенс новини - чим були озброєні польські бойові літаки

а ніхто не подумав, що там були ікони на літаках?
показати весь коментар
06.04.2025 13:14 Відповісти
Підняли і шо?
показати весь коментар
06.04.2025 14:28 Відповісти
Пишаюся мужністю польських драгунів.Як вони мужньо піднімали в повітря чергові пари винищувачів , а як хоробро приводили в стан найвищої боєготовності наземні системи протиповітряної оборони та радіолокаційної розвідки ! Прямо єврогерої , так сміливо не бояться підарських шахедів, прямо натощит.
показати весь коментар
06.04.2025 17:10 Відповісти