6520 відвідувачів онлайн
2 013 16

Настоятель храму УПЦ МП в Харкові передавав росіянам дані про Сили оборони, - прокуратура

Священник УПЦ МП в Харкові передавав росіянам дані про ЗСУ

44-річний настоятель одного з храмів Харківської єпархії УПЦ МП судитимуть за несанкціоноване поширення інформації про розташування ЗСУ, вчинене в умовах воєнного стану.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу прокуратури.

"Обвинувачений – настоятель одного з храмів Харківської єпархії УПЦ (МП). Він народився у м. Мелітополь Запорізької області, але "кар’єру" священнослужителя будував у Харкові, де працював ІТ-фахівцем єпархіального управління УПЦ (МП) та був призначений настоятелем місцевого храму", - йдеться в повідомленні.

Так, чоловік передавав окупантам інформацію через Telegram у вигляді позначок на гугл-мапах та детальним описом.

Він надсилав дані про місцеперебування українських військових та техніки у Харкові і прилеглих населених пунктах.

"Фактично ця інформація була потрібна агресору для послаблення оборони обласного центру та нанесення прицільних ракетних ударів, атак керованими авіаційними бомбами по Силах оборони.

На суд священнослужитель очікує, перебуваючи під вартою. Обвинуваченого судитимуть у Харківському районному суді Харківської області. Настоятелю загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років", - додали у прокуратурі.

Топ коментарі
+10
Повісити на рясі сатаніста.
показати весь коментар
07.04.2025 14:47 Відповісти
+9
Дуже велику чисельність подібних "настоятелів" виявили, а віз й нині там та ніщо не заважає цим ФСБ-шникам у рясах робити їх чорну справу, бо чомусь Московський патріархат досі відчуває себе володарем на українській землі!
показати весь коментар
07.04.2025 14:55 Відповісти
+8
Ніколи такого не було, і от знову.
показати весь коментар
07.04.2025 14:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Повісити на рясі сатаніста.
показати весь коментар
07.04.2025 14:47 Відповісти
Біс попутав?
показати весь коментар
07.04.2025 14:48 Відповісти
Ніколи такого не було, і от знову.
показати весь коментар
07.04.2025 14:51 Відповісти
Дуже велику чисельність подібних "настоятелів" виявили, а віз й нині там та ніщо не заважає цим ФСБ-шникам у рясах робити їх чорну справу, бо чомусь Московський патріархат досі відчуває себе володарем на українській землі!
показати весь коментар
07.04.2025 14:55 Відповісти
а чого так, служки ж того року прийняли патужний ні надпатужний законопроєкт по якому як тут розписували зебілята моспархату настане кінець...
показати весь коментар
07.04.2025 15:08 Відповісти
В Харкові поголовно Московська церква, а іншим конфесіям ще від допигепи на давали дозволу і місце для їхніх храмів.
показати весь коментар
07.04.2025 14:55 Відповісти
Та то не він - то монахиня "балувалася" телефоном поки настоятель спав....
показати весь коментар
07.04.2025 14:58 Відповісти
"нАстоятель"????,, -- а ота уся шобла навколо нього, нєєє??(
показати весь коментар
07.04.2025 15:00 Відповісти
Так мало?
показати весь коментар
07.04.2025 15:00 Відповісти
Всіх попів кацапських копать окопи розміновувать проходи а хто стане на захист кдбшників у ран колупать
показати весь коментар
07.04.2025 15:06 Відповісти
нічого не вийде, вони добре промивають мізки своїм сектантам бальзаківського віку, які за них готові хоч самому чорту в горлянку вчепитись.
показати весь коментар
07.04.2025 15:10 Відповісти
НУ, що ж... У тюрмі уже багато "русскамирцев" сидить... Треба ж їх "окормлять духовно"... От і займеться...
показати весь коментар
07.04.2025 15:09 Відповісти
100% его и прихожане и есть агентура ФСБ. Очевидно же, что сам попик координатор шпионской сети
показати весь коментар
07.04.2025 15:11 Відповісти
Еще надо проверить подконтрольных братьев Сергея Ряховского тиаа там Г. А.Бабия и их всей своры одной рукой которой варят борьщь а щи раздают для вида что мы мол не такие, а в начале после первого удара говорили что мол это хохлы нагнетают и путлером в коалиции с батькой кырылом разрабатывали тезисы единства веры, говоря этоде наши братья
показати весь коментар
07.04.2025 15:46 Відповісти
я знову ж переконуюсь яка ЦЕ лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти руSSке гундяєвське кривослав`я!

руZZкому міру повірити - себе обманути!
показати весь коментар
07.04.2025 16:07 Відповісти
А дідо-Філарет на сурьозній міні пропонував з цією агентурою об'єднуватися...