11752 відвідувача онлайн

Радбез ООН збереться через російський ракетний удар по Кривому Рогу, - Сибіга

Ракетний удар по Кривому Рогу 2 квітня 2025 року

Україна ініціювала термінове засідання Ради безпеки ООН через російський ракетний удар по Кривому Рогу.

Про це на Х повідомив міністр закордонних справ Андрій Сибіга, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

За його словами міністра, Україна ініціювала термінове засідання Ради Безпеки ООН та спеціальне засідання Постійної ради ОБСЄ, "щоб привернути увагу до російських злочинів".

"Обидва засідання відбудуться завтра (8 квітня. – Ред.) і сприятимуть просуванню мирних зусиль та притягненню винних до відповідальності", – додав Сибіга.

Глава МЗС наголосив, що Україна вимагає рішучого засудження та рішучих дій міжнародного співтовариства.

"Росія повинна припинити терор проти українських дітей і цивільних, відповісти на пропозицію США про повне припинення вогню, яку Україна прийняла, і припинити війну", – підсумував він.

Ракетна атака РФ на Кривий Ріг

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що 4 квітня окупанти вдарили по Кривому Рогу. Станом на 7 квітня відомо про 20 загиблих, серед них 9 дітей, та про понад 60 постраждалих. Через ракетний удар РФ у Кривому Розі буде триденна жалоба. За даними Офісу генпрокурора, пошуково-рятувальну операцію на місці ракетного удару РФ по Кривому Рогу завершено.

Топ коментарі
+11
Соберётся и шо дальше? Правильно, ничего.
показати весь коментар
07.04.2025 18:16 Відповісти
+9
Щось не дуже "термінове"...чекали спершу реакції світу .?!☹️
показати весь коментар
07.04.2025 18:12 Відповісти
+7
На 9 днів уже невстигнуть, мобкть, дуже затурбовані, ну, то хоч на 40 днів ….
показати весь коментар
07.04.2025 18:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щось не дуже "термінове"...чекали спершу реакції світу .?!☹️
показати весь коментар
07.04.2025 18:12 Відповісти
На 9 днів уже невстигнуть, мобкть, дуже затурбовані, ну, то хоч на 40 днів ….
показати весь коментар
07.04.2025 18:15 Відповісти
Соберётся и шо дальше? Правильно, ничего.
показати весь коментар
07.04.2025 18:16 Відповісти
Звинуватять Україну,що недостатньо хоче миру.
показати весь коментар
07.04.2025 18:21 Відповісти
Динамічно... Три дні з з ручніка знімаємось...
показати весь коментар
07.04.2025 18:18 Відповісти
Так спочатку п'ятниця, потім вихідні) та ще там в когось канікули )
показати весь коментар
07.04.2025 18:48 Відповісти
"В мережі Х" - Трамп прочитає або Маск.... Або обидва!
показати весь коментар
07.04.2025 18:20 Відповісти
Ну нарешті ,а що там трампісти США знову будуть обєднувіатись з маргіналами що б не розлютити терориста путіна ?
показати весь коментар
07.04.2025 18:30 Відповісти
Радбез ООН збереться через російський ракетний удар по Кривому Рогу


показати весь коментар
07.04.2025 18:34 Відповісти
Стурбованості до бою!
показати весь коментар
07.04.2025 18:39 Відповісти
А робить представник у України в ООН ? Може підробляє ще послом десь в багатій країні?
показати весь коментар
07.04.2025 18:41 Відповісти
Радбез звинуватить Україну в підготовці нападу на якесь підприємство
в рф, а відповіддю і є удари по цівільних, бо українські ТЄЦ та ГЄС
вже разбомбили.
показати весь коментар
07.04.2025 19:07 Відповісти
кто же это тебе по твоей дурной башке настучал и придал ускорение?
показати весь коментар
07.04.2025 19:08 Відповісти
І як завжди скаже пук-срєньк. Ми асуждаєм. І нєпріємлім. І ето нє харашо. Но ********* рвсісянов упомінаться нє будєт.
показати весь коментар
07.04.2025 19:25 Відповісти
дешёвые ********* и сборище террористов под управлением рашки!
показати весь коментар
07.04.2025 19:51 Відповісти
Чекаємо на глибоке співчуття і занепокоєння!!!
показати весь коментар
07.04.2025 22:37 Відповісти