8924 відвідувача онлайн

Наступ Росії на Харківську і Сумську області фактично уже розпочався, - Сирський

дрг

Армія РФ продовжує стратегічну наступальну операцію з метою захоплення української території. Упродовж попереднього тижня ворог майже удвічі збільшив активність на всіх основних напрямках.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів у інтерв'ю lb.ua.

"Ворог продовжує стратегічну наступальну операцію з метою захоплення нашої території, розгромлення наших військ, просування в глибину, прагне повністю захопити Донецьку і Луганську області, а також частини Херсонської, Запорізької областей, створити буферну зону на території Харківської, Сумської, Чернігівської областей. Він дотримується тих цілей чи намагається виконати ті завдання, які йому були поставлені", – пояснив Головнокомандувач.

Відповідаючи на ремарку про те, що президент Володимир Зеленський сказав в інтерв'ю Le Figaro, що Росія готується до нового наступу на Сумську та Харківську області, Сирський заявив:

Я можу сказати, що Президент абсолютно правий, і цей наступ фактично вже розпочався. Тому що вже декілька днів, майже тиждень, ми спостерігаємо збільшення майже вдвічі кількості наступальних дій противника на всіх основних напрямках".

Нагадаємо, раніше Держприкордонслужба повідомляла, що ворог змінив тактику: російські ДРГ намагаються зайти на українську територію на півдні Сумщини, ближче до Харківщини.

6 квітня в ОТУВ "Сіверськ" заявляли, що російська армія перекидає певні угруповання ближче до північного кордону з Україною. Однак ознак формування потужного угруповання наразі немає.

Топ коментарі
+17
а як же геніальна потужна курська операція? вона ж повинна була врятувати Сумську область
показати весь коментар
09.04.2025 10:58 Відповісти
+13
ну там мабуть побудована незламна ліні сирка, да ?!

зельона гнида сирок з ефіру не вилазить- незламний зельоний гівнокомандуючий
показати весь коментар
09.04.2025 10:54 Відповісти
+11
согласєн ! ..всі готуймося до травневих шашликів !
показати весь коментар
09.04.2025 10:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ето визиваєт трєвоґу! Нє надо ескаліровать!
показати весь коментар
09.04.2025 10:47 Відповісти
согласєн ! ..всі готуймося до травневих шашликів !
показати весь коментар
09.04.2025 10:55 Відповісти
там вже така лінія оборони, судячи по виділеним коштам, що нікуди кацапи не пролізуть
показати весь коментар
09.04.2025 10:50 Відповісти
не смішно,місцеві в курсі так званих укріплень і їхньому існувані в загалі
показати весь коментар
09.04.2025 10:57 Відповісти
місцеві спитали у місцевої влади? я про таке не чув. мабуть ви щось недоговорюєте.
показати весь коментар
09.04.2025 11:06 Відповісти
спитали??спиш погано??мало відпочиваєш??бережи себе,особливо зір,пожуй замість чипсів з пивом моркви,кажуть повинно допомогти
показати весь коментар
09.04.2025 11:14 Відповісти
отакої!
а, зе!лідар казав, що влітку.
а, як же великодне перемир'я? мир, за будь яку ціну, від зе!поца?
чи, кацапи ще встигнуть, враховуючі стан підготовлених фортифікацій та замахів на синєгубова?
показати весь коментар
09.04.2025 10:51 Відповісти
ну там мабуть побудована незламна ліні сирка, да ?!

зельона гнида сирок з ефіру не вилазить- незламний зельоний гівнокомандуючий
показати весь коментар
09.04.2025 10:54 Відповісти
побудовані особнячки і вілли в Іспанії, какаяразніца
показати весь коментар
09.04.2025 12:13 Відповісти
Спочатку прочитав "незламна ліні СІРКА"...

показати весь коментар
09.04.2025 13:32 Відповісти
І це викликає велику тривогу, лінія фронту збільшується
показати весь коментар
09.04.2025 10:58 Відповісти
це і є план зельоних гнид
показати весь коментар
09.04.2025 13:11 Відповісти
а як же геніальна потужна курська операція? вона ж повинна була врятувати Сумську область
показати весь коментар
09.04.2025 10:58 Відповісти
Спакуха. Імєєтца бєлгородська геніальна операція. Принаймі була ще 2 дні тому. Може вже москалі і розхєрячили наступальників. Те що творять сирський під керівництвом зєльогого лідора це треш.
показати весь коментар
09.04.2025 11:02 Відповісти
бо зеленский с сырский это тупик на фронте, и до курска было дно, и русня все равно бы зайшла в Сумы, ведь за 3 года авиация рф летает. и бомбить нельзя, так что валя. если бы в курске были опытные командиры, а не сысркий и зеленый, то там была могила для рф.
показати весь коментар
12.04.2025 21:42 Відповісти
Не було не було ударних угруповань і на тобі- вже фактічєскі наступають. А прєзідєнт зєльонскій як і завжди "абсолютно правий".
показати весь коментар
09.04.2025 10:59 Відповісти
Ну так, вже наступ давно, а заїзд в Басівку на мопедах - це стратегічний прорив трьома десятками орків. Єдине, що таки дійшло в генеральську голову, так це слова путина про санітарну зону. Тільки питання в її глибині тому що останні місяці канонада посилилася і тут за 35 км від кордону .
показати весь коментар
09.04.2025 11:48 Відповісти
Кисломолочний кацап...
показати весь коментар
09.04.2025 11:08 Відповісти
Ой, як неочікувано! І хто б таке подумав? правда?
І це при тому, що до недавно браво розказували, що не бачать загрози, і накопичення сил кацапні.
показати весь коментар
09.04.2025 11:09 Відповісти
у 2022 так і було,слухайте буднова,правда не на часі,менше знаеш- ліпше спиш,Буча,Гостомель,Ірпінь та інші можуть підтвердити....
показати весь коментар
09.04.2025 11:22 Відповісти
От питається - а нафуя такі "командуючий і головнокомандуючий"? Щоб що, - один відосіки крутить, а другий коментує першого?
показати весь коментар
09.04.2025 11:09 Відповісти
"Курська авантюра" була для того, щоб захистити Сумщину та відтягти сили рашистів з Донбасу (ну так же ж казало військово-політичне керівництво держави). Після цього Сумщина під постійними обстрілами арти, ракет, дронів, КАБів, а на Донбасі повільне просування московитів.
За відсутність фортифікаційних споруд садять військових, а не членів та голів ВЦА, призначених з Банкової.
Зате жодне падло, винне в постачанні неякісних мін, закупівлі продовольства чи спорядження за значно завищеними цінами, навіть не під слідством (якісь цапи-відбувайли арештовані, а організатори та вигодонабувачи спокійно виїхали і живуть за кордоном, насолоджуючись життям і вкраденим).
Зупиніть Землю - я зійду...
показати весь коментар
09.04.2025 11:25 Відповісти
А як же потужні наступальні операції ЗСУ в курській та білгородській областях, про які розповідають в дебіломарафоні???
показати весь коментар
09.04.2025 11:35 Відповісти
Все за планом, як кажуть кацапи
показати весь коментар
09.04.2025 11:38 Відповісти
зовсім не смішно з тих кацапських новин-з не оголошеної війни, нашим хлопцям ліплять тероризм і дають пожиттєве,це тим хто в полоні,а скільки там залишилося можна тільки уявити з тієї кількості знищеної техніки.......
показати весь коментар
09.04.2025 11:46 Відповісти
каби,ракети,рсзо це гримить цілодобово з того напрямку,там навіть дороги закінчилися бо перепахано вирвами від вибухів....
показати весь коментар
09.04.2025 11:48 Відповісти
Під Запоріжжям те саме, шо характерно, все місто трясеться від гуркоту з ЛБЗ. Але в новинах все ок
показати весь коментар
09.04.2025 13:29 Відповісти
А як же шашлики? Великий *ідор же обіцяв !
показати весь коментар
09.04.2025 11:47 Відповісти
9 травня ще не настало.
показати весь коментар
09.04.2025 13:40 Відповісти
если начали наступление- то результат ясен
показати весь коментар
09.04.2025 11:48 Відповісти
Дуже ріже слух оця дивна промова.
Про чіткість виконання планів пу, наче це є добре?
показати весь коментар
09.04.2025 11:56 Відповісти
дивно що московити ще не включили харківську і сумську область в свою конституцію
показати весь коментар
09.04.2025 11:57 Відповісти
Так "референдум" треба ж провести хоч би в трьох селах, а людей в прикордонні Сумської області уже немає. А от Харківська область - це питання, ждунів там досить.
показати весь коментар
09.04.2025 13:05 Відповісти
Перелогінився, пєтух!?
показати весь коментар
09.04.2025 12:24 Відповісти
До початку курської авантюри сумщина жила спокійно, а за результатами потужної операції криворізького генералісімуса опинилась під щоденними обстрілами та загрозої окупації ворогом. Стратег рівня Наполеона і Олександра Македонського!!!
показати весь коментар
09.04.2025 12:22 Відповісти
Ой!
А як же травневі шашлики, про які так давно говорили "слуги диявола"?!
Як тільки у них повна жопа, так і починається інформаційний срач про новий наступ рф!
Все зрозуміло!
Грошей не дали, послали напуй, треба кричати накштал: "шеф, усьо пропало"!
показати весь коментар
09.04.2025 12:26 Відповісти
побудована невидима лінія оборони та замінована неіснуючими мінами.
показати весь коментар
09.04.2025 12:40 Відповісти
Просто подсохло. Ясно как обычно перед наступлением. Переть будут до 9 мая сколько сил хватит. И победу объявят на параде. Если оторвут много, возможно что то подпишут. Хотя маловероятно. Или давить будут дальше. Без третьей силы мы не остановим и тем более не выдавим врага . Только союзников у нас нет и не было. Именно официально по договору. Вот как кацапня с Ираном днями подписала. Пора усвоить .
показати весь коментар
09.04.2025 12:41 Відповісти
Они уже давно не подстраиваются под девятое мая: и Мариуполь и Бахмут брали 20 мая - к годовщине инаугурации ВАЗ, словно подавая нам тайные знаки
показати весь коментар
09.04.2025 13:38 Відповісти
генітальна операція кажете?
підскажїть мені в якому місці генітальність?
показати весь коментар
09.04.2025 14:31 Відповісти
без поваги до китаю, серед міліарда два ідіота же завжди знайдеться...
ми же серед 30 мілліонів знайшли найгамніше і відбулавили?
показати весь коментар
09.04.2025 14:38 Відповісти