7382 відвідувача онлайн

Зеленський оприлюднив другий допит полоненого громадянина Китаю. ВIДЕО

Служба безпеки України здійснює процесуальні дії з громадянами Китаю, які були взяті в полон українськими захисниками в Донецькій області.

Про це президент Володимир Зеленський повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

"Продовжуємо зʼясовувати всі обставини залучення громадян Китаю до російського окупаційного контингенту... Також вивчається вся інформація щодо участі інших таких осіб у діях Росії проти України", - зазначив він. 

Голова держави зауважив, що це не поодинокі випадки, а системна російська робота, зокрема, на території та в юрисдикції Китаю щодо вербування громадян цієї держави на війну.

"Потрібно зробити все необхідне, щоб у Росії не було таких і подібних можливостей затягувати й розширювати війну", - додав він.

Що розповів полонений

"Тут, в Україні, мене годують краще, ніж в Росії. До нас ставляться краще. І тут безпечніше", — йдеться у перекладі слів Чанга Ренбо.

На питання, чи хоче він бути обміняним, громадянин Китаю сказав, що не хоче повертатися до Росії. На уточнення, щоби він вибрав — залишатися в Україні, чи повернутися до Китаю, він зазначив, що хоче повернутися до КНР.

Як випливає із допиту, на батьківщині полонений працював рятувальником. За його словами, він лише раз відправляв відео батькам, але не сказав, що перебуває у Росії та став солдатом, аби ті не турбувалися.

Громадяни Китаю у полоні ЗСУ

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що українські захисники взяли в полон двох громадян Китаю у Донецькій області. Вони воювали у складі армії РФ.

За словами президента, ЗСУ вступили в бій з шістьма китайцями у Донецькій області в межах населених пунктів Тарасівка і Білогорівка, після чого двох взяли у полон.

Міністерство закордонних справ України викликало тимчасового повіреного у справах Китаю через участь громадян країни у війні Росії проти України на боці РФ.

Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс заявила, що Штати знають про те, що Україна взяла в полон двох громадян Китаю, які воювали на боці Росії.

Топ коментарі
+11
Чекаємо на допит ермака
показати весь коментар
10.04.2025 17:40 Відповісти
+10
Резкий ответ из Китая уже получен, строго пох, больше видосов мощных и креативных.
показати весь коментар
10.04.2025 17:27 Відповісти
+8
СБУ хаи і заимається - а то неначе Зеля Сі зловив
показати весь коментар
10.04.2025 17:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ренбо вже не Рембо...
показати весь коментар
10.04.2025 17:22 Відповісти
І тут китайська підробка... Як Абідас і Адідас...
показати весь коментар
10.04.2025 17:23 Відповісти
Тарантіно блін.
показати весь коментар
10.04.2025 17:26 Відповісти
Резкий ответ из Китая уже получен, строго пох, больше видосов мощных и креативных.
показати весь коментар
10.04.2025 17:27 Відповісти
Коментатор потужний, сам допитував?
показати весь коментар
10.04.2025 17:30 Відповісти
СБУ хаи і заимається - а то неначе Зеля Сі зловив
показати весь коментар
10.04.2025 17:33 Відповісти
Нє, китайця впіймав татаров!
показати весь коментар
10.04.2025 22:31 Відповісти
По×ер, що там хоче цей військовий злочинець-найманець. Треба міняти його на азовців. А Китай може або посприяти, або піти на×уй.
показати весь коментар
10.04.2025 17:38 Відповісти
а чому кацапи мають їх міняти? це розхідний матеріял, завтра нових привезуть, там їх 1,7 лярда, тому знайдуться ще. якби це були якісь китайські військові, спостерігачі, якісь важливі, то помінявби, а це мясо.
показати весь коментар
10.04.2025 19:45 Відповісти
Китай дуже не зацікавлений, щоб ці полонені надто довго виступали по телевізору і муляли очі всьому світові, а надто, що вони точно не останні.
показати весь коментар
10.04.2025 20:32 Відповісти
він вже від них відхрестився.
показати весь коментар
10.04.2025 21:17 Відповісти
Це офіційний бік - він мав так зробити.
показати весь коментар
10.04.2025 21:28 Відповісти
Саме так, а ще краще купити пару хвилин на міжнародних тв і показувати там по різним CNN китайця з нашого СІЗО і як він привіт у КНР передає! Нехай у СіДзіньпіна пердак палає поки не віддадуть сотню азовців за одного хунвейбіна!
показати весь коментар
10.04.2025 22:29 Відповісти
Воно реально хворе,арахамія покусав
показати весь коментар
10.04.2025 17:39 Відповісти
Чекаємо на допит ермака
показати весь коментар
10.04.2025 17:40 Відповісти
Іхтамнєти. Їхали з Нанкіна в Ухань і заблукали в українських степах.
Кацапія з цього теж починала.
Тут би саме час Китаю вжити заходів щодо розслідування, як це все могло статися, і трохи прикрутити торгівлю з кацапією (формальний привід більш ніж вагомий), але з вуст комуністичного дупломата ми поки що чуємо лише звинувачення на адресу України, яка посміла всю цю мерзоту показати на весь світ. Що недвозначно натякає на справжнє ставлення Китаю до цієї ситуації - якщо вони це поки що не схвалюють, то припиняти точно не збираються. Поки що.
Але якщо такі відео множитимуться, у Китаю почнуться проблеми на міжнародній арені, які їм й задарма не потрібні. І їм дешевше буде припинити всі ці манівці, аніж і далі грати в кацапські ігри. Як я розумію, на те й розрахунок з нашого боку.
показати весь коментар
10.04.2025 17:43 Відповісти
А чого чекати якусь міжнародну арену? А давайте прикрутимо торгівлю з Китаєм. Вони поставляють найманців в рашку, а ми їм перекриємо замовлення з України на аліекспресі. Ото китайознокомуняцькі обісруться, така проблема буде, катастрофа.. Що там тарифи трампогандона, тут МИ їм вдаримо!! Йди, розумій далі
показати весь коментар
10.04.2025 21:02 Відповісти
і що далі?
Санкції проти Китаю введе?
показати весь коментар
10.04.2025 17:47 Відповісти
ну хоч так ...помріїмо про тиск на китай ,за рахунок потужних відео від потужного 🤡 намагатора ...
показати весь коментар
10.04.2025 17:47 Відповісти
Ви недооцінюєте силу телебачення.
показати весь коментар
10.04.2025 22:32 Відповісти
Зеленському , що нема чим зайнятися?
показати весь коментар
10.04.2025 18:04 Відповісти
Светофоры закончились.
показати весь коментар
10.04.2025 18:22 Відповісти
Замість,аби зав'язати дружбу з Сі,задля закінчення війни,він спеціально дошкуляє йому,що в народі називається- під.обує...
показати весь коментар
10.04.2025 18:08 Відповісти
що за наївняк яка дружба, КНР не зацікавлена у закінчені війни попри офіційні заяви які є ширмою компартії.
показати весь коментар
10.04.2025 22:34 Відповісти
what kind of weapon ? Вила
показати весь коментар
10.04.2025 18:15 Відповісти
в рашу не хоче , тікі назад в чайну
показати весь коментар
10.04.2025 18:20 Відповісти
Я так розумію що робити треба до виборів, а потім можна їздити, займатися чим попало і так до наступних виборів. Є соответствующиє структури, ось нехай вони цим і займаються, а якщо захотілося подивитися на китайця, то їх повно по Україні.
показати весь коментар
10.04.2025 18:29 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2025 18:47 Відповісти
Як ідіоти підспівують наріку - піймали аж двух китайців, з міліарду. А скіки у ЗСУ воюють з Колумбії, Венесуели... От свято, от ідіотізм. Де сотні міліардів грошей котрі гнида разом з міністрами оброни відправив на закупку зброї та б/к для ЗСУ - ні зброї, ні ЗСУ.
показати весь коментар
10.04.2025 19:33 Відповісти
Колумбійці захищають міжнародно визнані кордони України
Китайці порушають міжнародно визнані кордони України
Невже так важко побачити різницю ?
показати весь коментар
10.04.2025 20:36 Відповісти
Шо попало. А шо йому робити? Тільки в серіали бавитись. Тобі треба ті китайці, довбойобе! Наших хлопців в полоні майже щодня розстрілюють. А цей ширить відосики як китайці "шимка грають". Крути **** головою, а то в рот понасцикають.
показати весь коментар
10.04.2025 20:54 Відповісти