10040 відвідувачів онлайн

Інтенсивність російських штурмів на Сумщині зросла на 30% за останній тиждень, - ОВА

На скільки зросла інтенсивність російських штурмів на Сумщині

За останній тиждень на 30% збільшилась інтенсивність штурмових дій противника прикордоння Сумщини.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Сумської ОВА.

Зазначається, що за останні сім днів росіяни здійснили 47 штурмових дій позицій наших захисників. Основні зусилля ворог зосереджує в напрямках населених пунктів Журавка та Басівка. 

"Ворог сконцентрований на проведенні контрнаступальної операції в Курській області, але наші військові дають гідну відсіч противнику та завдають йому значних втрат.
Суттєво зросла й інтенсивність застосування нашої авіації. Це дуже важливо для підтримки Сил безпеки та оборони у знищенні сил і засобів противника", - йдеться в повідомленні.

Крім того, росіяни продовжують здійснювати обстріли по прикордонню Сумщини, бити по об’єктах цивільної та критичної інфраструктури. Цього разу основними цілями росіян стали підприємства харчової промисловості (хлібо-м’ясокомбінати, молокозаводи тощо).

Топ коментарі
+8
нещодавно зебіл на фоні Сум фоткався
дуже погана прикмета
показати весь коментар
10.04.2025 21:24 Відповісти
+6
Курська операція вдалася на славу. Сумчани в захваті.
показати весь коментар
10.04.2025 21:38 Відповісти
+4
Сумчани "в захваті" від самого її початку
показати весь коментар
11.04.2025 00:24 Відповісти

Завантаження...