4708 відвідувачів онлайн
4 129 12

За державну зраду судитимуть перебіжчика до армії РФ, який потрапив у полон на Донеччині, - ДБР

дбр

Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно колишнього українського військового, який добровільно присягнув на вірність росіянам після захоплення його частини у Сімферополі у 2014 році.

Про це повідомляє пресслужба ДБР, інформує Цензор.НЕТ.

Обвинувальний акт направлено до суду.

Передісторія

Після початку повномасштабного вторгнення він пішов воювати проти України у складі російських штурмовиків 123 омб рф. При цьому його батьки й досі проживають у Полтавській області.

У січні 2025 року зрадник потрапив у полон до Збройних Сил України в Донецькій області. ДБР затримало його та повідомило про підозру.

Колишній військовий визнає свою провину й наразі перебуває під вартою. Він обвинувачується у державній зраді (ч. 1, 2 ст. 111 КК України).

Топ коментарі
+14
манкурти-крисчани
саме такі з 2014 на пару із манкуртами-лугандонами привели війну в Україну
показати весь коментар
11.04.2025 10:49 Відповісти
+12
Чому він не потрібен?Одноразові там завжди потрібні,їх там називають одноразовими
показати весь коментар
11.04.2025 10:54 Відповісти
+8
Ізі каломийському нічого не буде і нічого не впаяють! Зєля просто ховає його від американського правосуддя. Має підозру, що і сидить він не у буцегарні, а вдома. А фінансовому департаменту ФБР США, який давно полює за Ізіком-махінатором, наші судочинці відповідають, що мов, ми самі з ним розберемось та накажемо. Інакше сидів би цей пан десь у федеральної тюрмі штату Айдахо, де зекі-нігери рвали б його сніжну дупу на фашистський хрест.
показати весь коментар
11.04.2025 11:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
манкурти-крисчани
саме такі з 2014 на пару із манкуртами-лугандонами привели війну в Україну
показати весь коментар
11.04.2025 10:49 Відповісти
"Родители проживают в Полтавской области", это не тот крысчанин которого вы ищете).
показати весь коментар
11.04.2025 10:57 Відповісти
у гобліна-аксьонова батьки живуть у молдові (бельц), де цей гандон народився та виріс,
у підара константінова (особистого друга *****) - батьки також проживають у молдові (слободзея), де цей гандон народився та виріс
так шо, ці упирі не крисчани? - цікава логіка
на фото із ****** виглядають як крисчани

показати весь коментар
11.04.2025 11:15 Відповісти
Купа моїх колишніх співслужбовців, у Криму, присягнули "квартирке" та "дачке", десь під Сімферополем... Я виїхав звідти ще після "репетиции Крымнаша" - у 1994-му (перевівся до іншого місця служби). Але стосунки підтримував до 2014-го... І там багато було саме з "материка". Як сміялися в часи моєї служби в Криму: "Кто считаетсчя "коренным жителем Крыма"? Тот, кто прожил в Крыму более пяти лет..."
показати весь коментар
11.04.2025 11:24 Відповісти
Урод, ты и на кацапляндии никому не нужен и тут так же
показати весь коментар
11.04.2025 10:50 Відповісти
Чому він не потрібен?Одноразові там завжди потрібні,їх там називають одноразовими
показати весь коментар
11.04.2025 10:54 Відповісти
Це його вибір - розстріляти нах!
показати весь коментар
11.04.2025 10:53 Відповісти
Обміняти б на когось з наших,але їх кацапи не міняють
показати весь коментар
11.04.2025 10:55 Відповісти
Впевнений, що на кацапії, в особистій справі цього зрадника (як і інших) написано - "склонєн к прєдатєльству" !
показати весь коментар
11.04.2025 11:11 Відповісти
Ну, тепер йому точно, судді з «доброчесністю», впаяють років зо три, а то і чотири ?? Це буде, як і з беркутньою, єфремовим, насраловим…
Шуфрич з коломойським, чекають на «доброчесне» рішення теж?
Новоспечиним адвокатам, баканову з резніковим, є гешефт з роботою?
показати весь коментар
11.04.2025 11:11 Відповісти
Ізі каломийському нічого не буде і нічого не впаяють! Зєля просто ховає його від американського правосуддя. Має підозру, що і сидить він не у буцегарні, а вдома. А фінансовому департаменту ФБР США, який давно полює за Ізіком-махінатором, наші судочинці відповідають, що мов, ми самі з ним розберемось та накажемо. Інакше сидів би цей пан десь у федеральної тюрмі штату Айдахо, де зекі-нігери рвали б його сніжну дупу на фашистський хрест.
показати весь коментар
11.04.2025 11:27 Відповісти
Воно ще живе?! У розхід курву!
показати весь коментар
11.04.2025 12:41 Відповісти