10893 відвідувача онлайн

Запроваджено санкції проти пропагандистів і "тіньового флоту" РФ, - Зеленський

Зеленський про санкції проти пропагандистів і

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 11 квітня 2025 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Про це Зеленський повідомив у телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"Посилюємо тиск на пропагандистів війни й тих, хто виправдовує Росію, а також разом з партнерами блокуємо діяльність російського тіньового флоту. Відповідні укази вже на сайті", - йдеться в повідомленні.

Також він повідомив, що готується ще одне рішення РНБО щодо функціонерів. Указ буде незабаром.

Так, на сайті президента 11 квітня опубліковано два укази №229/2025 та №230/2025 про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 квітня 2025 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Згідно з указом №229/2025, санкції запроваджено проти 59 фізичних осіб, серед яких - громадяни Росії та Китаю.

Згідно з указом №230/2025, запроваджено санкції проти 18 юридичних осіб і 71 фізичної особи.

Топ коментарі
+6
Цензор що перекваліфікувався у ретранслятора зільоного мотлоху?
показати весь коментар
11.04.2025 17:04 Відповісти
+5
показати весь коментар
11.04.2025 17:32 Відповісти
+3
Вот это удар(мощный и справедливый). По бездорожью.
показати весь коментар
11.04.2025 17:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цензор що перекваліфікувався у ретранслятора зільоного мотлоху?
показати весь коментар
11.04.2025 17:04 Відповісти
Вже давно!
показати весь коментар
11.04.2025 17:21 Відповісти
Вот это удар(мощный и справедливый). По бездорожью.
показати весь коментар
11.04.2025 17:06 Відповісти
А за Порошенка забув? Не порядок.
показати весь коментар
11.04.2025 17:11 Відповісти
Що там з трубою?
показати весь коментар
11.04.2025 17:14 Відповісти
Невже на Шмарафон санкції гаклали? Не дочекаєтесь. Скоро взагалі все буде виключно Шмарафоном. Як на Кацапії. Санкції Зеля має сміливвсть ввести тільки проти опозиції. Опежопісти, Бойко, і русо-компанія - партнери ОПи. Тому їм воля, свобода дій, і висловлювань.
показати весь коментар
11.04.2025 17:17 Відповісти
Нехером Зеле заниматься!
показати весь коментар
11.04.2025 17:19 Відповісти
Потужно! Мощно! Вот так надо защищать Украину!!! Зебилы должны быть в восторге...
показати весь коментар
11.04.2025 17:28 Відповісти
показати весь коментар
11.04.2025 17:32 Відповісти
четвертий рік повномаштабної війни, а Зеленський вводить крапельні поступові санкції. Це щоб поговорити було про що кожної п'ятниці?
показати весь коментар
11.04.2025 17:41 Відповісти
Ох і потужний наш лідор.
показати весь коментар
11.04.2025 18:00 Відповісти
Тобто Порох такий же як ці виродки? *********
показати весь коментар
11.04.2025 18:01 Відповісти
MYROTVORETS NEWS:
Мосейчук - вибачитись за поширення неправди, Скрипіну - сплатити позивачу 90 тис грн: Яценюк виграв суд у брехунців (https://myrotvorets.news/moseichuk-vy...)
Брехливі заяви і емоційні маніпуляції - це те, заради чого працює майданчик Мосейчук уже багато років.
Так і цього разу, закиди щодо Яценюка прозвучали у програмі "Право на владу" на YouTube-каналі Мосейчук у вересні 2023 року.
Суд зобов'язав Мосейчук протягом 10 днів розповісти, що вона поширила брехню щодо виїзду політика закордон, та підтвердити, що він жив і залишається в Україні.
Скрипіна суд зобов'язав сплатити понад 90 тис. грн судових витрат. Ці кошти, за словами адвокатів Арсенія Яценюка, спрямують на підтримку сил оборони України.
показати весь коментар
11.04.2025 18:45 Відповісти
Цікаво, що це означає на ділі? Здається, нічого.Типовий потужний передвиборчій пук в калюжу.
показати весь коментар
11.04.2025 22:46 Відповісти