12014 відвідувачів онлайн

Україна готова сприяти розвитку коридору Лобіто та зміцнювати зв’язки з Африканським Союзом, - Сибіга

Андрій Сибіга

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга під час зустрічі зі своїм колегою з Анголи Тете Антоніу заявив про готовність поглиблювати зв’язки з Африканським Союзом і сприяти розвитку стратегічного інфраструктурного проєкту - коридору Лобіто.

Про це Сибіга написав у соцмережі Х, інформує Цензор.НЕТ.

"Я високо оцінив успішне головування Анголи в Африканському Союзі. Ми зосередилися на кроках для посилення співпраці в сільському господарстві, освіті, технологіях та інших сферах", - зазначив Сибіга. 

Однією з головних тем зустрічі стало обговорення потенційної участі України в інфраструктурному проєкті "коридор Лобіто", який покликаний зміцнити торговельне та логістичне сполучення країн Африки.

"Україна прагне зробити свій внесок в успіх коридору Лобіто та створити взаємовигідні проєкти, які забезпечать додану вартість та підвищать самодостатність Анголи. Україна також готова зміцнювати зв'язки з Африканським Союзом", - підкреслив Сибіга.

Сторони також порушили питання глобальних і регіональних загроз, зокрема, у сфері продовольчої безпеки, яка є критично важливою темою для багатьох країн Глобального Півдня.

Сибіга подякував Анголі за конструктивний діалог і готовність до розширення співпраці.

Завантаження...