8987 відвідувачів онлайн

Зеленський - учасникам "Рамштайну": 10 систем Patriot для України є у вільного світу

Президент України Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський звернувся до учасників засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн" у Брюсселі та закликав посилити Україну десятьма додатковими системами ППО Patriot.

Про це він написав у соцмережах, інформує Цензор.НЕТ.

"Закликав учасників засідання Контактної групи у форматі "Рамштайн", яке відбувається сьогодні, зосередити увагу передусім на ППО для України. Нам справді це потрібно. Десять систем Patriot – у вільного світу вони є. Зараз потрібні політичні рішення, щоб ці системи працювали заради миру. Нам потрібен цей результат", - наголосив голова держави. 

Він нагадав, що сьогодні рівно місяць як Росія відхилила пропозицію США щодо повного й безумовного припинення вогню.

"Місяць, який абсолютно чітко показав: Росія є єдиною причиною цієї війни. Без сили проти Росії не буде й готовності в Росії приймати та виконувати будь-які реалістичні та дієві пропозиції щодо миру.

Сьогодні я звертаюся до вас із Кривого Рогу. Це місто живе з майже постійними повітряними тривогами – через дрони або російські ракети. Найнебезпечніша загроза – це балістичні ракети. Рівно тиждень тому тут, у цьому місті, у Кривому Розі, російська балістична ракета вбила 19 людей, серед них 9 дітей. Просто дітей на звичайній вулиці. В Україні ми не маємо часу на метафори. Наші люди, наші діти під ударами в багатьох містах і селах: Дніпро, Кривий Ріг, Нікополь, Полтава, Миколаїв, Запоріжжя, Суми, Харків, Одеса, Чернігів і багато інших. Усі вони потребують захисту від російських ракет", - додав президент. 

Нагадаємо, після російського ракетного удару по Кривому Рогу 6 квітня президент України Володимир Зеленський закликав партнерів, зокрема США, якнайшвидше посилити протиповітряну оборону України.

Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив, що тривають переговори з міжнародними партнерами про надання Україні ще однієї системи протиповітряної оборони Patriot.

Топ коментарі
+9
А шашлик?
А як же травневі, як же ж шашликі, Вова?
Шоб тобі вони повилазили разом з шампурами, гнида асфальтна та неголена.
показати весь коментар
11.04.2025 18:29 Відповісти
+7
А що є в тебе?
показати весь коментар
11.04.2025 18:23 Відповісти
+6
Так, ану швиденько організуйте Вавчику все, ухилянти кляті...
показати весь коментар
11.04.2025 18:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
если дадут, тогда война может закончится
показати весь коментар
11.04.2025 18:22 Відповісти
А вместо ракет ОПу будем заряжать
показати весь коментар
11.04.2025 18:42 Відповісти
А що є в тебе?
показати весь коментар
11.04.2025 18:23 Відповісти
А ракети до них ти візьмеш де? У тумбочці?
показати весь коментар
11.04.2025 18:24 Відповісти
Жебрак до перехожого: я точно знаю, що у твоєму гаманцю є десять зайвих доларів - вони мені потрібні - ці долари повинні працювати заради мене - мені потрібен цей результат.

Як Ви думаєте - така логіка примусить перехожого дати ті десять доларів жебраку?
показати весь коментар
11.04.2025 18:28 Відповісти
Ну так - клянчити, наприклад, щось у американців, коли в США кожна собака знає скільки Беня Коломойський вкрав в Україні, а Зелемордий його покриває.
показати весь коментар
11.04.2025 18:32 Відповісти
А шашлик?
А як же травневі, як же ж шашликі, Вова?
Шоб тобі вони повилазили разом з шампурами, гнида асфальтна та неголена.
показати весь коментар
11.04.2025 18:29 Відповісти
Обратись к Китаю и Индии(там много чего есть), они такие классные. Не судьба, у обеих повышенная "миролюбивость" к украинскому "конфликту".
показати весь коментар
11.04.2025 18:29 Відповісти
В них такій самий брухт совковий, і просити в них насправді крім *********** немає що!!!
показати весь коментар
11.04.2025 19:42 Відповісти
Щоб Шахеди та КР збивати - Patriot НЕ ПОТРІБНІ!
Але ти і це не можеш!
Мобільні групи у піхоту переводиш.
показати весь коментар
11.04.2025 18:33 Відповісти
Так, ану швиденько організуйте Вавчику все, ухилянти кляті...
показати весь коментар
11.04.2025 18:35 Відповісти
А як там модернізація С-300 FrankenSAM під ракети від Петріот, чи не простіше? Спочатку це піарили, але з того часу півтора року жодних новин.
показати весь коментар
11.04.2025 18:36 Відповісти
Ані авіації, ані ППО, ані ракет...
Чим Найкращий воювати думає і Росію перемагати?
показати весь коментар
11.04.2025 18:41 Відповісти
Воюють українці, фінансує Захід, зброю дає Захід, перемовини веде Захід бо ЗЄ з Єрмаком не можна на люди випускати...

А найкращий - паразит, що пише відосики.
показати весь коментар
11.04.2025 18:45 Відповісти
А скільки грошей Умєров з Петровим украли?
показати весь коментар
11.04.2025 18:44 Відповісти
А шо таке Вова?
"Сталевими яйцями" не збиваються ракети?🤡
показати весь коментар
11.04.2025 19:10 Відповісти
З Петріотами ясно. От що будеш брехати про здачу територій. завгосп вже працює над Угодою безпеки для Банкової ?
показати весь коментар
12.04.2025 01:01 Відповісти