10210 відвідувачів онлайн

Потрібно усунути першопричини "конфлікту в Україні" задля миру. Трамп це розуміє, - Лавров

Глава МЗС РФ Сергій Лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що президент США Дональд Трамп "краще розуміє український конфлікт", ніж будь-який інший західний лідер.

Про це Лавров сказав на Анталійському дипломатичному форумі, цитує Reuters, передає Цензор.НЕТ.

"Коли ми говоримо про усунення першопричин будь-якого конфлікту, зокрема українського, це єдиний шлях до вирішення проблеми й встановлення довготривалого миру. Потрібно усунути першопричини", - каже Лавров.

За його словами, це розуміє американський лідер. 

"Президент Трамп був першим і поки що, я думаю, чи не єдиним серед західних лідерів, хто неодноразово, з переконанням, кілька разів заявив, що втягувати Україну в НАТО було величезною помилкою. І це одна з першопричин, про які ми так багато разів говорили", - додав російський міністр.

Кремлівський диктатор Володимир Путін давно розглядає прагнення України до зближення із Заходом, включно з її бажанням вступити в НАТО, як загрозу для Росії. 

Заяви Лаврова прозвучали після переговорів у Санкт-Петербурзі в п'ятницю між Путіним і спеціальним посланцем Трампа Стівом Віткоффом про досягнення мирної угоди.

Топ коментарі
+62
Усунути першопричину - це грохнути *********.
показати весь коментар
12.04.2025 21:00 Відповісти
+50
першопричина - це існування кацапії
показати весь коментар
12.04.2025 21:12 Відповісти
+35
І З ПАРАШІ ЗРОБИТИ 50 МАЛЕНЬКИХ УНІТАЗІВ.
показати весь коментар
12.04.2025 21:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Усунути першопричину - це грохнути *********.
показати весь коментар
12.04.2025 21:00 Відповісти
І З ПАРАШІ ЗРОБИТИ 50 МАЛЕНЬКИХ УНІТАЗІВ.
показати весь коментар
12.04.2025 21:02 Відповісти
першопричина - це існування кацапії
показати весь коментар
12.04.2025 21:12 Відповісти
Какие унитазы??? Выгребных ям достаточно!
показати весь коментар
12.04.2025 22:02 Відповісти
Їх там декілька мільйонів таких ...
показати весь коментар
12.04.2025 21:03 Відповісти
більше сотні міліонів путінихлаврових
показати весь коментар
12.04.2025 21:15 Відповісти
" Потрібно усунути першопричини "конфлікту в Україні"" --совєршенно в душу вєрно-- кулю путлєру в голову і всі першопричини будуть одразу усунуті.
показати весь коментар
12.04.2025 21:06 Відповісти
Двох!!!
********* та початківця
бо якщо цей втримається в кріслі ще років шість, то стане ще ********** від *****
показати весь коментар
12.04.2025 21:40 Відповісти
Ніт. Першопричина - це сама Росія та її імперська національна ідея. Грохнути поточного царя недостатньо.
показати весь коментар
12.04.2025 22:39 Відповісти
поточного ***** грохнуть, а далі вони самі один одному горлянки поріжуть, бо нема механізьму передачі влади...
показати весь коментар
13.04.2025 01:26 Відповісти
Й Трамп вже з наступним Віткофом ядку передасть при обнімашках вколоти в першопричину?
показати весь коментар
12.04.2025 22:39 Відповісти
Ото дурник, пропонує усунути росію. Хоча, чому дивуватися...
показати весь коментар
12.04.2025 21:01 Відповісти
Усунути першопричину війни дуже просто. Потрібно зібрати всіх кацапів в Україні і депортувати в Росію
показати весь коментар
13.04.2025 09:57 Відповісти
Таки розуміє. Тому і санкції Байдена продовжив на рік. 😊
показати весь коментар
12.04.2025 21:01 Відповісти
Першопричина це ******* пуйло з розмовляючим конем.
показати весь коментар
12.04.2025 21:02 Відповісти
там не кінь, а стара шкапа - не плутайте
показати весь коментар
12.04.2025 21:13 Відповісти
раша-параша і є першопричина
показати весь коментар
12.04.2025 21:02 Відповісти
Першопричину війни можна усунути, зрівнявши ×уйлостан із землею.
показати весь коментар
12.04.2025 21:02 Відповісти
першопричина всіх негараздів і не тільки у нас-кассапердонія.
саме її і потрібно усунути.
показати весь коментар
12.04.2025 21:03 Відповісти
ви ненормальна? - Крим окупували коли президентом був Янукович а на Тузлу лізли коли Кучма
показати весь коментар
12.04.2025 21:05 Відповісти
Завтра в Хуєтімасковській трапидлик похвалиться,що кінь також йому дупу лиже...
показати весь коментар
12.04.2025 21:04 Відповісти
Геноцид росіян - краще усунення першопричини.
показати весь коментар
12.04.2025 21:04 Відповісти
Кінь вміло підлизує Рудому.
показати весь коментар
12.04.2025 21:05 Відповісти
***** буде усунуте.
показати весь коментар
12.04.2025 21:06 Відповісти
показати весь коментар
12.04.2025 22:09 Відповісти
Першопричина сидить в Кремлі.
показати весь коментар
12.04.2025 21:10 Відповісти
Потрібно трупіна затрупити.
показати весь коментар
12.04.2025 21:14 Відповісти
І коняку також...
показати весь коментар
12.04.2025 21:15 Відповісти
Тобто треба розвалити рашку і увʼязнити ***** та його коня…
показати весь коментар
12.04.2025 21:14 Відповісти
Уничтожить первопричину, значит уничтожить кацапию, крадущую чужую историю, уничтожающую целые народы. Не будет кацапии, мир станет чище и спокойней.
показати весь коментар
12.04.2025 21:15 Відповісти
"Коли ми говоримо про усунення першопричин будь-якого конфлікту, зокрема українського, це єдиний шлях до вирішення проблеми й встановлення довготривалого миру. Потрібно усунути першопричини, це знищити в першу чергу *****, потім його шолбу, розвалити мордор та залишити його без ЯЗ", - каже Лавров.
показати весь коментар
12.04.2025 21:15 Відповісти
щоб усунути першопричину війни терміново Україну потрібно взяти в НАТО
показати весь коментар
12.04.2025 21:19 Відповісти
Першопричина це здичавіла рашиська орда з її печерним шовінізмом що хоче відновити рашиську імперію зла, їм мало землі ,тому має зникнути рашизм і огидний "русский мир",мають здохнути світові терористи як :путін ,лавров ,патрушев ,медведьєв,шайгу,белоусов,бортніков ,володін,соловйов та інша рашиська погань,смерть фашиській росії.
показати весь коментар
12.04.2025 21:19 Відповісти
Причины этого в неблагоприятных исторических обстоятельствах, из-за которых развитие восточных славянских народов не только замедлилось а и протекало в гораздо более нездоровой атмосфере формирования социума и взаимоотношений с властью, что не редко возникает на захваченных или вассально зависимых территориях народом менее развитым и примитивным, как это например произошло после распада Римской Империи, когда значительная часть мира на много столетий погрузилась в средневековье из-за нашествия варваров. Все это приводило отрицательному отбору, и как следствие, становлению и укоренению доминирования во власти худших представителей общества, а у населения формированию той самой "русской души", которую типа не понять, как не понять шизоида или иного человека с серьезными расстройствами мозга.
показати весь коментар
12.04.2025 23:24 Відповісти
першо причина ,валіть до кордонів ,за поребник до 1991р... під* раси русняві ,Україні зовсім пох ,шо ваш краснов розуміє , московіти ,потвори самозвані...!!!
показати весь коментар
12.04.2025 21:20 Відповісти
В 2014 році ніхто нас в НАТО не втягував, а план захоплення Криму був ще з 90-х, під дахом СБУ. У 40-х Калантарян висів би поруч з Ріббентропом, але у Трампа нині фашисти в фаворі.
показати весь коментар
12.04.2025 21:21 Відповісти
***** з думою,та усі інші цапи вінторогіі є першопричина існуючої війни,недолугий сивий мерін.
показати весь коментар
12.04.2025 21:25 Відповісти
Маю плящку гарного бренді "Арарат". Коли сдохне ця наволоч срускій армянін то обов'язкове відкоркую. Може вже і завтра.

показати весь коментар
12.04.2025 21:25 Відповісти
за те, щоб всі!
показати весь коментар
12.04.2025 21:30 Відповісти
Так, шоб всі.
140 000 000.
показати весь коментар
12.04.2025 21:42 Відповісти
не сдохне він завтра. І післязавтра також
показати весь коментар
12.04.2025 23:58 Відповісти
Ну Фінляндію і Швецію ви не атакували.
показати весь коментар
12.04.2025 21:27 Відповісти
А Фінляндію та Швецію сцикотно.
показати весь коментар
12.04.2025 22:01 Відповісти
дослухатись такого брехливого смороду з параші - себе не поважати
показати весь коментар
12.04.2025 21:29 Відповісти
Першопричина це нав,язана обдуреному нищому народові велич і дозвіл на вбивство і терор мешканців інших країн а про грабежі і насильство і мови нема бо це в їхній крові
показати весь коментар
12.04.2025 21:31 Відповісти
Кацап тебе знову ******* рашиська пропоганда. Немає ніякої проблеми. Два десятки чи навіть сотні порушників Закон то не є проблема. У вас на Засрашці теж примусово женуть на війну так це на вас ще не нападала країна у 2-3 рази більша за вас по населенню та ще й з підтримкою декількох іньших країн. Так що мовчав би ти вже...... "герої" со4ні на тих кого вважають слабшим нападати.
показати весь коментар
13.04.2025 01:25 Відповісти
Привет Венгрии и Словакии.
Первопричина расширение НАТО. Если Трамп это понимает значит эти страны буду поганой метлой исключены из блока.
показати весь коментар
12.04.2025 21:42 Відповісти
А одкб не треба усунути? Нормальок?
показати весь коментар
12.04.2025 21:46 Відповісти
лаврушка вмикає дурня .
Ні в яке НАТО Україна і не збиралася у 2014 му , коли кацапи вторглися в Крим і в луганську і Донецьку області . Навпаки - декларувала нейтралітет .
Першопричина війни це - вавка в голові ***** . І це єдина причина .
показати весь коментар
12.04.2025 21:53 Відповісти
Яким чином оборонний блок загрожує кацапії? І якщо тільки нато є першопричиною, то до чого тут Україна, яку ніхто у те нато не приймає? Ну, хоч якась логіка повинна бути, якщо вже ніякого міжнародного права не існує? Так, ми хочемо хоча б цим фіговим листочком під назвою нато захиститись від звірюг-кацапів, вірніше, хоча б прикритись ним.
показати весь коментар
12.04.2025 21:56 Відповісти
Першопричина це існування тваринної сутності недоімперії.
показати весь коментар
12.04.2025 21:57 Відповісти
Коняка ніби натякає, ******* ***** і все закінчиться.
показати весь коментар
12.04.2025 21:58 Відповісти
"Першопричина" війни?Це лошадка на українців натякає?
показати весь коментар
12.04.2025 22:01 Відповісти
Першопричини ,це народження на світ,таких уїбанів,як *****,Лавров та їм подібних!!
показати весь коментар
12.04.2025 22:13 Відповісти
Первопричина одна---она и правда была первой. Это будапешт-94г. Есть и другие причины---но они были как следствие от первой причины.
показати весь коментар
12.04.2025 22:29 Відповісти
***** грохнути, разом з лавровим та іншою кацапською наволоччю? То це буде на користь не лише Україні, а й усьому світові.
Хріняк, і на Землі мир.
показати весь коментар
12.04.2025 22:46 Відповісти
Оглосите первопричины начала агрессивной войны ***** против Украины наконец?! 11-й год идёт война, но никто не может назвать причины и цели войны!!
показати весь коментар
12.04.2025 22:55 Відповісти
Трамп понимает первопричины войны, по этому он продлил санкции на ********* ещё на 1 год!!!🤪🤡😂🤣🥳
показати весь коментар
12.04.2025 22:58 Відповісти
Я теж згоден! Кацапію потрібно усунути!
показати весь коментар
12.04.2025 23:00 Відповісти
****** плешива тварина і є першопричиною. грохнуть гниду разом з усіма кремлядями
показати весь коментар
12.04.2025 23:04 Відповісти
І ху@ло і коняка лавров скоро відкинуть копита , бо іх грохнуть
свої , бо є за що 😡
показати весь коментар
12.04.2025 23:24 Відповісти
Причина одна - москалі назовні і москалі в середині.
показати весь коментар
12.04.2025 23:31 Відповісти
росія імператора романова сама була в НАТО (Антанті )

значить, лавруха, ви з путіним такі ж краснопузиє, як і лєнін з троцкім, хоч і перевдягаєтесь по-буржуазному
показати весь коментар
12.04.2025 23:39 Відповісти
*************** полудохлая лавроконяка иди *****!
показати весь коментар
12.04.2025 23:49 Відповісти
От і добре. Може рудий краще зрозуміє,що армянська коняка,яка забула свої корені швидко здохне наглою смертю.
показати весь коментар
12.04.2025 23:55 Відповісти
В смысле, надо Путьку гасить?
показати весь коментар
13.04.2025 00:05 Відповісти
Правильно надо уничтожить Россию
показати весь коментар
13.04.2025 00:40 Відповісти
Ніхвіга собі..... лавруша закликає усунути рашиську *********..... вовік х7йло може не зрозуміти.....
показати весь коментар
13.04.2025 01:20 Відповісти
Відсутність декомунізації. Треба була примусова люстрація чекістів і стукачів
показати весь коментар
13.04.2025 07:49 Відповісти
Лаврун збирається нейтралізувати всіх ******?
показати весь коментар
13.04.2025 08:22 Відповісти
"Президент Трамп був першим і поки що, я думаю, чи не єдиним серед західних лідерів, хто неодноразово, з переконанням, кілька разів заявив, що втягувати Україну в НАТО було величезною помилкою. І це одна з першопричин, про які ми так багато разів говорили", - додав російський міністр.

Класно вони "втягують Україну до НАТО". Спочатку у 2008 році дали відкоша, а потім тупо обіцянками годували. І досить бояться це зробити.

Так хто, кого і куди "втягує"???
показати весь коментар
13.04.2025 10:01 Відповісти