11772 відвідувача онлайн

Торік Україна у 22 рази збільшила виробництво Deep Strike дронів, - Сметанін

Дрони DeepStrike

У 2024 році Україна збільшила виробництво дронів Deep Strike у 22 рази порівняно з 2022 роком, а виробництво засобів радіоелектронної боротьби – у 340 разів.

Про це під час брифінгу "Українська зброя 2024" розповів міністр з питань стратегічних галузей промисловості Герман Сметанін, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна. 

"Щодо Deep Strike – ми зросли у 22 рази минулого року. На цей рік у плані стійкості, який був презентований Верховній Раді, маємо задачу виробити 30 тис. протягом року. Зараз ми знаходимось у графіку виробництва. Це показник буде досягнутий цього року", - сказав він. 

Міністр також зазначив, що виробництво засобів РЕБ в Україні у 2024 році зросло у 340 разів, а наземних роботизованих комплексів було вироблено у 15 разів більше, ніж у 2023 році.

"Це один з game changer буде на цей рік. Ми маємо забезпечити роботизацію наших військ", - наголосив Сметанін.

Говорячи про боєприпаси, очільник Мінстратегпрому повідомив, що минулого року було вироблено 2,4 млн одиниць мінометних та артилерійських пострілів. "Зросли у 2,4 раза", - додав він.

Крім того, з’явилися інновації щодо САУ "Богдана".

"У нас з’явилася нова версія - причіпна "Богдана". На сьогодні ми виробляємо, як країна, більше, самохідних та причіпних артустановок, ніж всі разом країни вільного світу. Ми зросли минулого року у три рази", - розповів Сметанін.

Очільник Мінстратегпрому додав, що ВВП України зріс минулого року на 3,9%, а оборонка з цього росту дала рівно третину – 1,27%.

Нагадаємо, раніше Сметанін заявив, що українська армія щомісяця застосовує ракети "Довгий Нептун" та балістичні ракети.

Топ коментарі
+20
Якщо читати лише українських чиновників та не дивитись на реальність, то виникає лише одне питання - чого ЗСУ такі безтолкові і досі не штурмують Владивосток? В них же все є! І мільйони дронів, і РЕБи, снаряди, міни, мобілізація іде чудово, командування геніальне........
А от коли дивитись на реальність, а ще краще хоч трохи ЗНАТИ, то.....навпаки, потрібно захоплюватись бійцями, які без практично ніфіга, уже 3+ рік тримають ворога.
показати весь коментар
13.04.2025 01:37 Відповісти
+13
і у мільйон разув збільшила виробництво балістичних ракет, бо 0*1000000 = 0
показати весь коментар
13.04.2025 01:52 Відповісти
+11
"...в то врємя, кагда наши касмічєскіє караблі, бараздят прастори всєлєннай..." -сопливий кацап смітанін.
показати весь коментар
13.04.2025 04:32 Відповісти

Завантаження...