6622 відвідувача онлайн

Паліса про мобілізацію жінок: Зараз це питання так гостро не стоїть

Мобілізація жінок до ЗСУ

Наразі питання мобілізації жінок до української армії "так гостро не стоїть" і є "більш добровільною справою".

Про це заступник керівника ОП Павло Паліса сказав в інтерв’ю BIHUS Info, передає Цензор.НЕТ.

Журналістка запитала його на тлі розмов про досвід Ізраїлю, чи жіноча мобілізація – "це ефективно, це потрібно нам? Ми прийдемо до цього як держава? Чи на порядку денному якісь інші питання стоять?"

На це Паліса відповів, що в цьому контексті йдеться про дефіцитні спеціальності. 

"Я думаю, жіноча мобілізація… тут, швидше, якісь дефіцитні спеціальності, медичні напрямки й таке інше. Я думаю, це питання зараз так гостро не стоїть. Жіноча служба в армії – це більш така добровільна справа, мені здається.

Але надалі, як я вже казав, мені здається, доцільно було б розглянути оцей варіант ізраїльського досвіду розгортання Збройних сил з урахуванням українських особливостей", - додав він.

Нагадаємо, перед цим Паліса сказав, що Україна повинна розглянути підхід Ізраїлю до загальнообов'язкової військової служби, де в армії служать і чоловіки, і жінки.

Топ коментарі
+25
Повна Україна кавказців і мешканців з середньої Азії
Пока українці воюють , ці нацмени скупають нерухомість, відкривають магазини, сплять з українками.
І В АРМІЮ ЇХ НЕ БЕРУТЬ- бо мають не українські паспорти
БЛИН,після війни хлопці прийдуть і це все побачать - просто сюр
показати весь коментар
13.04.2025 02:27 Відповісти
+25
От чесно, мобілізація жінок це пздц, враховуючи кількість мєнтів, прокурорів та інших заброньованих і не створених для війни чинуш, які собі живуть життя і ніхто їх мобілізувати не хоче. Але якщо по справедливості то я не проти мобілізації певної категорії жінок, яких називають «нафронтниці». Це ті жіночки, які просто криком кричать про «клятих ухилятнів», розказують про патріотизм і як треба країну любити, але самі це роблять з безпечної відстані. Тому цікаво було б подивитись, що буде з ними, коли оголосять подібну мобілізацію. Хоча, думаю ще на етапі створення подібного закону вони чкурнуть у Варшаву і будуть звідти патріотизму вчити.
показати весь коментар
13.04.2025 07:23 Відповісти
+18
Це якусь Швецію можна порівнювати з Ізраїлем. Всі вчепилися в той Ізраїль. Рано чи пізно, якщо нічого не зміниться, можна починати згадувати Парагвай та цитувати Пірра Епірського
показати весь коментар
13.04.2025 02:59 Відповісти

Завантаження...