Росія понад 30 разів порушила енергетичне перемир’я, - МЗС

Росія продовжує обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури України, порушуючи домовленості про так зване енергетичне перемир’я.
Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий на брифінгу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "І-У".
За його словами, лише за останню добу зафіксовано три нові порушення:
-
пошкоджено трансформатор у Миколаївській області,
-
трансформатор на околицях Херсона,
-
а також лінію електропередач у Полтавській області.
"Все це вважається порушеннями енергетичного перемир'я. Ми цю інформацію доносимо до наших партнерів. До речі, всього за час енергетичного перемир'я Росія понад 30 разів порушувала це енергетичне перемир'я", - наголосив Тихий.
Сьогодні, між іншим, дєнь пєрєсмотра.
Русня вирішуватиме, прідєржіваться ілі нєт.