6662 відвідувача онлайн

Росія понад 30 разів порушила енергетичне перемир’я, - МЗС

Спікер Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий

Росія продовжує обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури України, порушуючи домовленості про так зване енергетичне перемир’я.

Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий на брифінгу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "І-У".

За його словами, лише за останню добу зафіксовано три нові порушення:

  • пошкоджено трансформатор у Миколаївській області,

  • трансформатор на околицях Херсона,

  • а також лінію електропередач у Полтавській області.

"Все це вважається порушеннями енергетичного перемир'я. Ми цю інформацію доносимо до наших партнерів. До речі, всього за час енергетичного перемир'я Росія понад 30 разів порушувала це енергетичне перемир'я", - наголосив Тихий.

Топ коментарі
+5
Як можна порушити те, чого нема? Не домовились же.
показати весь коментар
16.04.2025 16:43 Відповісти
+3
Палити лаптьожні НПЗ у відповідь.
показати весь коментар
16.04.2025 16:46 Відповісти
+1
Русня те саме каже.
Сьогодні, між іншим, дєнь пєрєсмотра.
Русня вирішуватиме, прідєржіваться ілі нєт.
показати весь коментар
16.04.2025 16:47 Відповісти

Завантаження...