6927 відвідувачів онлайн

Депутат Київради Прокопів про підозру від СБУ: Це спроба "зачистити" місцеве самоврядування в Києві

Володимир Прокопів прокоментував повідомлення йому про підозру

Депутат Київради Володимир Прокопів назвав підозру, про яку йому напередодні повідомили СБУ та Нацполіція, частиною спланованих дій для зачистки місцевого самоврядування у Києві та тиску на опозицію.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "Європейської Солідарності".

"Сьогодні мені вручили підозру за абсурдним звинуваченням, що я незаконно переправляв військовозобовʼязаних за кордон. Не майте жодного сумніву, що справа суто політична, в рамках переслідування опозиції та зачистки місцевого самоврядування в столиці", - наголосив він.

Прокопів розповів, що із квітня 2022 року тодішній начальник КМВА надав йому повноваження відповідати і забезпечувати продовольчу безпеку товарами першої потреби, гуманітарною допомогою, медикаментами.

"Розпорядженням Київської міської цивільно-військової адміністрації було врегульовано доступ до системи "Шлях" і покладено на мене обовʼязки вносити дані в електронну базу. Я 24/7 працював напряму з волонтерськими організаціями, медичними закладами, військовими частинами і силами ТРО. В результаті ми завезли тисячі тонн гуманітарної допомоги, сотні автівок для потреб збройних сил, десятки тон медикаментів. А тепер мені закидають – сприяння в незаконному перетині державного кордону військовозобовʼязаних чоловіків з метою ухилення ними від військового призову. Йдеться про двох водіїв вантажівок, які в якийсь час не повернулися.

Я взяв на себе відповідальність, бо треба було це зробити. І так, я був єдиним в КМВА, хто взяв на себе таку відповідальність, а тепер мене хочуть судити, бо ця діяльність здійснювалась не по процедурі. Тоді ми просто робили все, аби забезпечити підрозділи ЗСУ і життєдіяльність міста", - пояснив депутат.

За словами Прокопіва, йдеться про спробу "зачистити місцеве самоврядування в Києві і взяти під контроль Київраду, шляхом обрання секретаря, орієнтованого на Офіс Президента, який має протидіяти обраному міському голові Кличку".

Депутат зазначив, що йому "погрожують ще низкою кримінальних справ у найближчий час".

Нагадаємо, напередодні в СБУ повідомили, що викрили схему ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон, яку організував заступник голови КМДА.

Топ коментарі
+13
За ср@ку , це коли є прямі докази , а не понти татарова разом з баригами з ОПи.
показати весь коментар
17.04.2025 11:47
+12
Нічого у зелені не вийде , в Києві у них рейтинг довіри О цілих і болт десятих .
Ще Богдан в 2019 р хотів рило погріти на бюджеті Києва - а болтяра.
Що говорити про ларьочника -баригу з ОПи в 2025 р - болтяру на всю пику отримає , а не Київ.
показати весь коментар
17.04.2025 11:45
+10
Коли якогось чинушу беруть за сраку - він зразу починає скиглити про політичні переслудування...
показати весь коментар
17.04.2025 11:44
Коментувати
Сортувати:
Коли якогось чинушу беруть за сраку - він зразу починає скиглити про політичні переслудування...
показати весь коментар
17.04.2025 11:44 Відповісти
За ср@ку , це коли є прямі докази , а не понти татарова разом з баригами з ОПи.
показати весь коментар
17.04.2025 11:47 Відповісти
За даними слідства, посадовець забезпечував внесення персональних даних військовозобов'язаних до системи "Шлях" як волонтерів, які начебто перевозили паливо для ЗСУ. Для цього він використовував афілійовану компанію з Одеси, яка оформлювала фіктивні рейси гуманітарної допомоги.

Псевдоволонтери виїжджали до ЄС на вантажівках компанії, але назад поверталися лише штатні водії з комерційними товарами. Таким чином, протягом травня-червня 2022 року через схему кордон незаконно перетнули понад 30 ухилянтів. Джерело: https://censor.net/ua/p3547291
показати весь коментар
17.04.2025 11:49 Відповісти
Ти так довіряєш слідакам з СБУ?
показати весь коментар
17.04.2025 11:54 Відповісти
Я не довіряю політикам.
показати весь коментар
17.04.2025 11:55 Відповісти
Екіпіровка на Прокопова , дивно чому не на танку ?
показати весь коментар
17.04.2025 12:25 Відповісти
А, може, краще не довіряти тим слідакам, які політичні переслідування офрмляють як кримінал?

Ти знаєш, що свого часу вячеслав Чорновіл був засуджений за спробу згвалтування?

А тобі нічого не говорять відкриті кримінальні справи на Володимира Омеляна, Арсенія Яценюка, Петра Порошенка, Гонтарєву, Коболєва, та того же Кличка, еtс???
показати весь коментар
17.04.2025 12:42 Відповісти
Насіров якраз твій, бенін. Те, що Беня з Насіровим тоді входили патріотичний блок - то це Беня потім виправився, зробив своє буратіно. А з Кононенком що не так? Ну, так, звільнили його з СБУ, був партфункціонером, так він зараз воює - https://eurosolidarity.org/2023/06/16/viktor-kononenko-vyrishyv-prysvyatyty-sebe-sluzhbi/
Єдиний - Гримчак, хто захотів заробити на торгівлі впливом, але попався...
показати весь коментар
17.04.2025 13:33 Відповісти
Сергій , ти думаєш Прокопів настільки тупий , що безпосередньо "вносив" фамілії військовозобов`язаних до списку , вони ж навіть в пресповідомленні накрапали ,що " забезпечував внесення " , а це вже зовсім інша хохма. Доказуха має бути , що значить "забезпечував" , як,коли , кому ,з ким ... це не ********************* , чи мав умисел , чи знав , ....і т. д.

Вже Аваков разом з музикантом по фортепіано і цілим Генпрокурором якось презентували розкриття вбивства Шеремета - нє ? І шо ?

Того ?
показати весь коментар
17.04.2025 12:03 Відповісти
А ви вже ознайомилися з матеріалами слідства?
показати весь коментар
17.04.2025 12:07 Відповісти
Ще ні
показати весь коментар
17.04.2025 12:08 Відповісти
Але висновки вже зробили: Рафік нівінават...
показати весь коментар
17.04.2025 12:09 Відповісти
В тому то й справа , що докази має надати слідство і вони мають бути підтверджені в суді , а до того так таки так -Рафік не винен , читай Конституцію і Закон .
показати весь коментар
17.04.2025 12:14 Відповісти
Вас життя нічому не вчить? Все порєшают до суда.
показати весь коментар
17.04.2025 12:16 Відповісти
Якщо ви в курсі то навіщо бла,бла,бла....?
показати весь коментар
17.04.2025 12:19 Відповісти
Які ще бла-бла-бла? Просто константував факт: коли якогось чинушу беруть за сраку - він зразу починає скиглити про політичні переслудування.
показати весь коментар
17.04.2025 12:20 Відповісти
Татарова , Буданова , Шкарлета , Трухіна ,Трофимова ... не беруть нє?
показати весь коментар
17.04.2025 12:32 Відповісти
Ще багато кого не беруть. І це - ****** (вибачте за мою французьку).
показати весь коментар
17.04.2025 12:33 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2025 11:45 Відповісти
Ех... Де той Київ до 2000-х... На жаль вже не той Київ... Як колись писав Тичина "Не той тепер Миргород, Хорол річка не та"...
показати весь коментар
17.04.2025 11:59 Відповісти
Пам"ятаю такого: "Я славлю Партію за щастя і свободу, За многотрудні подвиги її!"
показати весь коментар
17.04.2025 14:13 Відповісти
Ні, так то ж він вже потім таке писав. Бо комуняки сказали, якщо і далі будеш про Миргород та Хорол писати то згноїм в тюрмі. Сказали, вибирай, або достойне життя та вірші про партію, або про Миргород і гниїння в тюрмі. Він вибрав життя. Треба ж як говорити про нього то до кінця говорити.
показати весь коментар
17.04.2025 14:25 Відповісти
Дуже вдобно.
"Слава генія, змушеного бути пігмеєм, блазнем при дворі кривавого короля, була заборонена. Слава ж пігмея, що став паразитувати на тлі генія, була забезпечена величезним пропагандистським трестом" (с)
показати весь коментар
17.04.2025 17:06 Відповісти
Ну я ж просто рядок з твору привів. А мораль та совість автора цього рядка це вже інше. Наприклад вислів (Боротися я можу лише за те, що люблю. Любити можу лише те, що я поважаю, а поважати лише те, що я, принаймні, знаю) А це написав адольф гітлер.
показати весь коментар
17.04.2025 18:02 Відповісти
Ну цей себе не зрадив та тюрми не лякався.
показати весь коментар
18.04.2025 10:14 Відповісти
Та не дивно, скільки раз кияни голосували за Льоню Космоса і його "молоду команду" ДВІЧИ?!!
А до нього Омельченко скільки людей у ДТП вбив, а скільки років видсидів? НУЛЬ!

Нагадаємо, що за останні 10 років це щонайменше п'ята https://lb.ua/news/2015/12/23/324277_shche_zhertva_oleksandra.html ДТП за участю Омельченка чи його машини. Докладно про це читайте в https://lb.ua/news/2015/12/23/324277_shche_zhertva_oleksandra.html тексті "Ще одна жертва Олександра Омельченка?"

2007 року він врізався в КамАЗ. Обійшлося без серйозних наслідків для обох водіїв.

2009 року Омельченко, керуючи автомобілем, https://lb.ua/society/2009/11/26/15203_eksmer_omelchenko_nasmert_sbil.html насмерть збив 48-річного Олександра Карпінського на пішохідному переході. Чоловіка відкинуло на кілька десятків метрів, він помер на місці.

2013 року Омельченко за кермом https://lb.ua/news/2013/02/14/189332_omelchenko_popal_dtp_tsentre_kieva.html на великій швидкості вилетів на зустрічну смугу в районі станції метро "Арсенальна" і зіткнувся з огорожею.

2015 року автомобіль, зареєстрований на Омельченка, збив жінку на пішохідному переході і, не зупиняючись, зник з місця події. Удар був такої сили, що жінку відкинуло приблизно на двадцять метрів. Вона померла в реанімації. За кермом був водій Омельченка.
показати весь коментар
17.04.2025 12:04 Відповісти
Злий Ви Гриць
показати весь коментар
17.04.2025 12:10 Відповісти
Нєхрин бабло заробляти на ухилянтах! Ці гімнюки собі бабло косять, а воїни за цих тварин гинуть!
показати весь коментар
17.04.2025 11:54 Відповісти
Він має рацію, але красти треба менше.
показати весь коментар
17.04.2025 12:11 Відповісти
Четвертий рік війни, а воно в білому махровому халатику: "что случілась?"
показати весь коментар
17.04.2025 12:23 Відповісти
Збіговисько крадіїв і ухилянтів