12543 відвідувача онлайн

Окупант фільмує тіла своїх поплічників: "Ё-моё! Сколько тут тел! Красные повязки - все наши пацаны!". ВIДЕО 18+

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупант фільмує тіла своїх поплічників, зібрані для евакуації.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, ймовірніше за все, велика кількість ліквідованих окупантів - це результат успішних дій українських воїнів на полі бою неподалік.

"56 трупів російських солдатів в одній купі. Окупант зафільмував пункт збору трупів після чергового м'ясного штурму. Трупи в основному цілі, навіть обгорілі рештки ще не почали розкладатися і форма не зітліла. Вірогідніше за все, це результати недавнього бою біля цієї точки. Пластикових пакетів на всіх не вистачило, тому частина трупів просто розкладена під відкритим небом. Це всього лише один із перелісків на Донбасі, а окупанти наступають в сотнях таких посадок", - зазначає у коментарі автор публікації.

Топ коментарі
+66
Добре хоч люди не пострадали !
показати весь коментар
17.04.2025 16:36 Відповісти
+47
Чергове відео яке рекомендоване для покращення настрою...
показати весь коментар
17.04.2025 16:29 Відповісти
+44
Міцного здоров'я лежачим
показати весь коментар
17.04.2025 16:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Радіє!
показати весь коментар
17.04.2025 16:28 Відповісти
Радіє, що не його ще поки що знімають
показати весь коментар
17.04.2025 16:32 Відповісти
Добре хоч люди не пострадали !
показати весь коментар
17.04.2025 16:36 Відповісти
КРАСОТА !!!!!
показати весь коментар
17.04.2025 19:16 Відповісти
Наші б люди йому ше й налили б , щоб побільше та частіше носив та фільмував орків ))))
показати весь коментар
17.04.2025 16:42 Відповісти
пазітівний блогєр
показати весь коментар
17.04.2025 18:00 Відповісти
стільки хороших рускіх в одному місці...
показати весь коментар
17.04.2025 19:33 Відповісти
И даже не задается вопросом" а зачем это все нам было?" И, кстати, насчёт нервов - лично мне на ночь, да ещё под тревогу такой видосик с их мальченками в трусиках и без - как снотворное!
показати весь коментар
17.04.2025 21:16 Відповісти
Міцного здоров'я лежачим
показати весь коментар
17.04.2025 16:28 Відповісти
І хорошого настрою
показати весь коментар
17.04.2025 20:12 Відповісти
"Ліца пацанов" прямо світяться від щастя.
показати весь коментар
18.04.2025 12:05 Відповісти
Чергове відео яке рекомендоване для покращення настрою...
показати весь коментар
17.04.2025 16:29 Відповісти
І особам з нестійкою психікою ...
показати весь коментар
17.04.2025 20:55 Відповісти
Бесславные ублюдки, za пацаны
показати весь коментар
17.04.2025 16:31 Відповісти
🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Дай Боже успіхів!! Щоб носити вам не переносити! Нескінченно і побільше
показати весь коментар
17.04.2025 16:34 Відповісти
"Кто хочєт стать миллионєром?"(с)
Чєтвертий сезон...
показати весь коментар
17.04.2025 16:35 Відповісти
😍
показати весь коментар
17.04.2025 16:35 Відповісти
жмуравлікі путіна
показати весь коментар
17.04.2025 16:36 Відповісти
биомусор блд
показати весь коментар
17.04.2025 16:37 Відповісти
Весняні проліски
показати весь коментар
17.04.2025 16:40 Відповісти
Бачу з багатьох "товаріщі" вже познімали берці
показати весь коментар
17.04.2025 16:41 Відповісти
Каких таких тел? Нема у кацапов никаких тел, то протухшие туши.
показати весь коментар
17.04.2025 16:45 Відповісти
Це ПРЕКРАСНО! В житті, завжди є місце прекрасному.
показати весь коментар
17.04.2025 16:46 Відповісти
Розкрилася наукова таємниця - чому в україні такий товстий шар чорнозему - так ось вона- століття за століттям кацапня угноює нашу земл. так би мовити підтримка родючості грунтів/))
показати весь коментар
17.04.2025 19:48 Відповісти
Знає кацап, як наші лайки для відосика назбирати! Але хотілось би, аби й цей казляра поруч ліг скопиченим.
показати весь коментар
17.04.2025 16:47 Відповісти
Мільйонери...
показати весь коментар
17.04.2025 16:47 Відповісти
Не сгорел бы под Донбассом так через год бы сдох от цирроза печени. Год плюс, год минус...
показати весь коментар
17.04.2025 16:48 Відповісти
краще б від цироза, чи ще якоїсь хрєні десь там на болотах
показати весь коментар
17.04.2025 17:10 Відповісти
Реклама крема для загара.
показати весь коментар
17.04.2025 16:58 Відповісти
Малехо до Берлина не дошли орлы лапотные..
показати весь коментар
17.04.2025 17:00 Відповісти
харошає харошає відео👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
показати весь коментар
17.04.2025 17:03 Відповісти
всем сдохшим кацапсинским свинособакам крепчайшыва здаровля, и большого щястья в личной жызни!
показати весь коментар
17.04.2025 17:06 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2025 17:09 Відповісти
ну а какой у них есть вариант? Просто представьте себя на их месте. Живешь ты такой где нибудь в вімирающем селе без дорог, под Читой или Иркутском. Тебе в районе 40, у тебя дети наркоманы или алкоголики ранние, сам ты с предциррозной печенью и гнилозубой женой, ни перспектив, ни х у я. Работаешь за 30 тыщ рублей (350 баксов) в месяц на лесоповале у местного блатного князька, мусора в отставке. Машина старая, ломается постоянно, единственная радость в жизни, это после получки *********** возле сельского магазина с теми корешами которые дожили до этого возраста. И тут в твою жизнь врывается Шанс - турне на войну за госчет, с перспективами получения 200К в месяц и выплате по ранению от нескольких миллионов. Я уверен что там очереди стоят за эту возможность, и русские ******** из ****** еще и взятки дают чтобы поехать в солнечную Украину, где можно грабить убивать, а еда там растет на деревьях и комаров сибирских нет
показати весь коментар
17.04.2025 17:09 Відповісти
"Я уверен что там очереди стоят за эту возможность, и русские ******** из ****** еще и взятки дают чтобы поехать в солнечную Украину"

Да ну, не надо преувеличивать, стояла бы очередь, не повышали бы выплаты. На рф всяких маргиналов и быдла хоть и много но далеко не все желают испытать удачу на войне в качестве пушечного мяса. Но время и пропаганда делает свое дело, доводя все больше россиян до нужной кондиции, что бы в нужный момент легче прошла мобилизация.
показати весь коментар
17.04.2025 20:10 Відповісти
знову на 100 років є за кого за упокой пити нізабудім-ніпрастім-лішьбинєбилавайни
показати весь коментар
17.04.2025 17:13 Відповісти
Нехай вже нарешті міняють імідж щоб стати ще більш пізнаваними.
показати весь коментар
17.04.2025 17:37 Відповісти
"Сєктор пріз на барабанє" для ... орчіхи
показати весь коментар
17.04.2025 17:39 Відповісти
Готовятса на парад на красной площаді
показати весь коментар
17.04.2025 17:39 Відповісти
Покажи цю "двіжуху" своєму сцарю, якщо ти "настаящий мущіна".
показати весь коментар
17.04.2025 17:47 Відповісти
Хорошее видео👍
показати весь коментар
17.04.2025 18:05 Відповісти
Я бачу, мабуть китайці підігнали нові мішки для друпів. Біленькі, модні, стильні так і кличуть: кацапику лізь в мене. Тут уютнєнько, по домашньому!😁
показати весь коментар
17.04.2025 18:11 Відповісти
Нєукрытыє - самострєлы відать...
Увозят потихоньку... И привозят...
показати весь коментар
17.04.2025 18:25 Відповісти
Здається там був один бурят, чи кореєць.
показати весь коментар
17.04.2025 18:44 Відповісти
Настоящие мужчины - умные и сидят дома. А ты мясо с альтернативным развитием пополнишь скоро эту кучу.
показати весь коментар
17.04.2025 19:24 Відповісти
Is this the " GOYDA " ?
показати весь коментар
17.04.2025 19:29 Відповісти
Ліжат сібє, ні унивают пацани.
показати весь коментар
17.04.2025 19:49 Відповісти
ГОЙДАААА .ДВІЖУХА
показати весь коментар
17.04.2025 20:32 Відповісти
Підсмажений мальчик без трусиків (меню для собачок, свинок та лисичок, вибачайте кого забув) ...
показати весь коментар
17.04.2025 21:02 Відповісти
Если бы хотели жить, не приехали бы в Украину = массовое самоубийство
показати весь коментар
17.04.2025 21:25 Відповісти
Мальчики в трусиках едут домой!!!
показати весь коментар
17.04.2025 21:32 Відповісти
Та вони там в основному без трусіків, з голими жопами
показати весь коментар
18.04.2025 03:08 Відповісти
Такі смішні)))))...
показати весь коментар
17.04.2025 22:48 Відповісти
Типове поле чудес, з якубовичем!!
Приз, в студію!
показати весь коментар
17.04.2025 22:48 Відповісти
"сматрите скока мала настаящих мужиков лижит".....треба щоб більше цих "настаящих" лижало. Треба щоб у каждого кацапа при слове УКРАЇНА парткі були мокри, та щоб при кожном шорохе нічном він всирався та вскакивав з ліжка так, що бився своєю головою о стелю.
показати весь коментар
18.04.2025 00:03 Відповісти
Земля всім кацапам бетоном 😠
показати весь коментар
18.04.2025 00:58 Відповісти
" Мы рождєны, штобЪ sкаZку sдєлать быль"ю.".... ......ВперьодЪ , на БєрлінЪ......
показати весь коментар
18.04.2025 02:08 Відповісти
Жареная кацапсятина
показати весь коментар
18.04.2025 04:11 Відповісти
Движуха идет по плану, денацификация и демилитаризация замоченных в сортире СВОлочей.
показати весь коментар
18.04.2025 04:12 Відповісти
А мені цікаво - а як такі відосіки попали на Цензор? Може автор тоже...того, але трохи пізніше? І хто його пофоткає? Ото бідося... дембєльської фотки не побачить. І до речі - зробити заставку для ********** шоу було б прикольно. Рейтинг однозначно підніметься....
показати весь коментар
18.04.2025 05:17 Відповісти
Повільного гниття.
показати весь коментар
18.04.2025 06:19 Відповісти
Та ні, друже. Це відєо для підняття настрою. Так тримати.....
показати весь коментар
18.04.2025 06:24 Відповісти
А мені їх жаль, невже ми не можемо надати їм пакети, аби вони не лежали на сирій землі, будьмо милосердні: вбивати окупантів, безумовно, треба, але вже до мертвих варто відноситися по-людські,
показати весь коментар
18.04.2025 07:25 Відповісти
А я від жалю щеб переорав.
показати весь коментар
18.04.2025 14:51 Відповісти
Раисся будет свободная! (от населения)
показати весь коментар
18.04.2025 08:01 Відповісти
Майже здохли...
показати весь коментар
18.04.2025 08:22 Відповісти
приятное видео, настроение подняло
показати весь коментар
18.04.2025 08:46 Відповісти
На початку відео красавчик з зрусткою скоринкою- такий "хороший русський". Побільше би таких.
Донатити, донатити і ще раз донатити на ЗСУ.
показати весь коментар
18.04.2025 11:44 Відповісти
Підара си. Земля бі тоном