8687 відвідувачів онлайн

Макаров уже надав перші свідчення, - міністр МВС Клименко про напад на журналіста

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко

Увечері 16 квітня у Солом'янському районі Києва невідомий напав на Юрія Макарова, виконавчого продюсера Суспільного Мовлення і журналіста, та завдав йому ножового поранення. Поліція розслідує умисне тяжке тілесне ушкодження.

Про це повідомляє міністр МВС Ігор Клименко, інформує Цензор.НЕТ.

"Керівництво Нацполіції доповіло мені про хід розслідування нападу на журналіста в Києві. Тривають слідчі дії, призначені експертизи, встановлюємо особу нападника та ймовірні мотиви скоєного", - написав він.

Клименко зазначив, що потерпілий вже надав перші покази поліцейським.

"Якщо комусь відома інформація щодо цього нападу, прохання повідомити поліцію Києва за номером 067 406 27 88 або ж на 102", - звернувся до можливих свідків міністр.

"Особисто контролюю процес розкриття та розслідування цього зухвалого злочину", - наголосив Клименко.

Напад на журналіста Макарова

16 квітня, пізно ввечері, невідомий напав на Юрія Макарова, виконавчого продюсера Суспільного Мовлення і відомого журналіста, і завдав йому ножового поранення.

Топ коментарі
+2
А що розповідає слідству Сергій Шалаєв? Міністр МВС Клименко не хоче нам повідомити?
Як там ваш "російський слід"?
Нагадаю, Шалаєва підозрюють (небезпідставно) у вбивстві Ганула, одеського "громадського діяча".
показати весь коментар
17.04.2025 17:04 Відповісти
+2
Схоже на продовження з Фаріон...
показати весь коментар
17.04.2025 17:06 Відповісти
+2
Це той Макаров,що фанатів від ''руззкаго дварянства, белой гвардії''і лічнА від гаспадіна нарколиги Булгакова?
показати весь коментар
17.04.2025 18:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А що розповідає слідству Сергій Шалаєв? Міністр МВС Клименко не хоче нам повідомити?
Як там ваш "російський слід"?
Нагадаю, Шалаєва підозрюють (небезпідставно) у вбивстві Ганула, одеського "громадського діяча".
показати весь коментар
17.04.2025 17:04 Відповісти
Схоже на продовження з Фаріон...
показати весь коментар
17.04.2025 17:06 Відповісти
це не той славнозвісний в одесі ганул що був "гопотою на замовлення" і "ахфіцером морського флоту плетенчука" ?
показати весь коментар
17.04.2025 17:12 Відповісти
Просто хочеться іноді отримувати інформацію по резонансним подіям.
Найвищі посадові особи тоді били себе п'яткою в груди і заявляли що все з'ясують.
"До Одеси для розслідування резонансного вбивства виїхала слідчо-оперативна група та криміналісти Центрального апарату Національної поліції на чолі з Головою Нацполіції Іваном Вигівським" - заявив тоді Клименко.
"Доручив міністру внутрішніх справ України, голові СБУ, виконувачу обовʼязків Генерального прокурора залучити всі необхідні сили й засоби для того, щоб встановити всі факти" - заявив тоді зеленський.
"Звичайно, ми розглядаємо російський слід, тому що знаємо, що ця людина була відома своєю проукраїнською позицією", - заявив тоді заступник голови Нацполіції Андрій Нєбитов.
Пройшло вже більше місяця, і що? "Слідчо-оперативна група з кращих працівників" - всьо?
показати весь коментар
17.04.2025 17:25 Відповісти
А ти під ло кацапське відразу видно смердиш курва
показати весь коментар
17.04.2025 17:30 Відповісти
Sergej

Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 28.01.2025
показати весь коментар
17.04.2025 17:44 Відповісти
Це той, що щемив в Одесі прокацапських тіктокерів і любітєлєй узкого ізіка.
показати весь коментар
17.04.2025 19:28 Відповісти
Це той Макаров,що фанатів від ''руззкаго дварянства, белой гвардії''і лічнА від гаспадіна нарколиги Булгакова?
показати весь коментар
17.04.2025 18:08 Відповісти
Він самий. Булгаков №2. До речі книжки власні продавав за такою ціною, за якою навіть той же Булгаков не наважився б.
показати весь коментар
17.04.2025 19:25 Відповісти
Запам'ятайте: Макаров - біла людина, громадянин вищого сорту, що аж цілий президент і міністр опікується. Не те, що Вася тракторист, якого в бусик десь в полі заштовхали і викрали.
показати весь коментар
17.04.2025 19:40 Відповісти