4653 відвідувача онлайн

Зеленський поговорив з Макроном після візиту Рубіо та Віткоффа до Парижу

Зеленський та Макрон

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Франції Емманюелем Макроном.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал глави держави.

"Уже вдруге за сьогодні говорив із Президентом Франції. Вдячний Емманюелю за лідерство і за сьогоднішню роботу в Парижі наших представників: Україна, Франція, Британія, Німеччина та Сполучені Штати. Важливо, що чуємо одне одного, доповнюємо й уточнюємо наші позиції та працюємо заради реальної безпеки України і всієї нашої Європи", - розповів Зеленський.

Співрозмовники скоординували подальші контакти й зустрічі. 

Президент наголосив, що тривалість миру прямо залежатиме від справедливості позицій у дипломатії та дієвості безпекової архітектури. 

Нагадаємо сьогодні, 17 квітня, президент Франції Емманюель Макрон прийняв спеціального посланника президента США Стіва Віткоффа та державного секретаря США Марко Рубіо, після чого відбувся робочий обід в Єлисейському палаці.

Топ коментарі
+4
Фоткався у Парижі для передвиборчих газеток.
показати весь коментар
17.04.2025 22:02 Відповісти
+4
Ну звісно! Два шоумени, обидва й "дупля не відстрелюють" в роботі на посаді Президента, обидва хочуть правити до скону віку, обидва націлені лише на гроші, обидва ніц не розуміють в дипломатії (а також економіці та фінансах), обидва самозакохані нарциси, обидвом важливі рейтинги, обидва бажають шивидких перемог для підвищення рейтингу, обидва всі невдачі покладають на "папєрєднікафф" і "врагофф", обидва оточили себе лизоблюдами (як їм ще не зализали до цих пір?), обоє гарно говорять по завчеонму тексту, але трампон в експромтах крутіший (вік і досвід дається взнаки), хоча те, що воно несе - така ж маячня, як і у нашого недолугого.

Звісно, що (за законамі фізики) одноіменні полюси - **************, але вимушені знаходитись в одному класі

Якось так.... ІМХО...
показати весь коментар
17.04.2025 22:10 Відповісти
+2
То шо, виходить, що це мохнате попендопало цілий день лише говорило. А коли воно, врешті, буде хоча щось робити.
показати весь коментар
17.04.2025 21:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Добра новина а де був Єрмак ?
показати весь коментар
17.04.2025 21:38 Відповісти
таки Єрмак бальноє мєста? маладца- ПРоколовся , а я думала СВОБОДА НАЦІОНАЛІСТИ ПОБРАТИМИ ФАРІОН
показати весь коментар
17.04.2025 22:23 Відповісти
Фоткався у Парижі для передвиборчих газеток.
показати весь коментар
17.04.2025 22:02 Відповісти
Не наговорилися, пля...
показати весь коментар
17.04.2025 21:40 Відповісти
показати весь коментар
17.04.2025 21:44 Відповісти
Надеюсь Трамповско-путинских шавок поставили на место.
показати весь коментар
17.04.2025 21:41 Відповісти
Причому, не виходячи з телеграму.
Ще трошки і ЗЄ захопить Всесвіт.
показати весь коментар
17.04.2025 22:00 Відповісти
То шо, виходить, що це мохнате попендопало цілий день лише говорило. А коли воно, врешті, буде хоча щось робити.
показати весь коментар
17.04.2025 21:41 Відповісти
коли воно, врешті, буде хоча щось робити?...та вже наробило...
показати весь коментар
17.04.2025 21:43 Відповісти
Судячи з усього у нас з трампоїдами дуже теплі відносини...
показати весь коментар
17.04.2025 21:42 Відповісти
Ну звісно! Два шоумени, обидва й "дупля не відстрелюють" в роботі на посаді Президента, обидва хочуть правити до скону віку, обидва націлені лише на гроші, обидва ніц не розуміють в дипломатії (а також економіці та фінансах), обидва самозакохані нарциси, обидвом важливі рейтинги, обидва бажають шивидких перемог для підвищення рейтингу, обидва всі невдачі покладають на "папєрєднікафф" і "врагофф", обидва оточили себе лизоблюдами (як їм ще не зализали до цих пір?), обоє гарно говорять по завчеонму тексту, але трампон в експромтах крутіший (вік і досвід дається взнаки), хоча те, що воно несе - така ж маячня, як і у нашого недолугого.

Звісно, що (за законамі фізики) одноіменні полюси - **************, але вимушені знаходитись в одному класі

Якось так.... ІМХО...
показати весь коментар
17.04.2025 22:10 Відповісти
А чого повідомив тільки в тєлєграммє? Чого не в однокласниках?
показати весь коментар
17.04.2025 21:44 Відповісти
у тєлєграмі поки що не так зашкварно. Та крім того у тєлєграмі ще можно знайти швидкий підробіток.
показати весь коментар
17.04.2025 22:04 Відповісти
Отака новина - поговорив
показати весь коментар
17.04.2025 21:46 Відповісти
із https://t.me/V_Zelenskiy_official/13892 посиланням на телеграм-канал глави держави

Телеграм не є надійним джерелом інформації.
А власник цього каналу паталогічне брехло.
показати весь коментар
17.04.2025 21:58 Відповісти
Макарон пеедає "зельцу" трамбонове фе" в його адресу...
показати весь коментар
17.04.2025 22:00 Відповісти
През узнає новини від тих, хто в темі....
показати весь коментар
17.04.2025 22:07 Відповісти
прислати на перемовини з міністром закордонних справ та президентом Франції міського рієлтора - ******** дипломатичний хід.
показати весь коментар
17.04.2025 22:08 Відповісти
Ви помітили - зелене ***** *******, і ***** не робить.
показати весь коментар
17.04.2025 22:09 Відповісти
2035 год. Зеленский два раза за день переговорил с президентом Франции о гарантиях безопасности, мире во всем мире и справедливости позиций. К вечеру, как обычно, прилетели "шахеды"...