6961 відвідувач онлайн

США були "пограбовані й використані" майже кожною країною світу, - Трамп

Президент США Дональд Трамп

Американський президент Дональд Трамп стверджує, що Сполучені Штати були "обкрадені та використані" практично кожною країною у світі. 

Про це він заявив під час брифінгу з прем’єркою Італії Джорджею Мелоні, передає Цензор.НЕТ.

Зазначимо, що Трамп називає "обкраданням" дефіцит торгового балансу з іншими країнами, що більшість економістів вважають нісенітницею. 

Тому, за його словами, зараз Вашингтон забирає назад "мільярди доларів за допомогою мит".

Трамп наголосив, що відтепер США укладатимуть "чесні угоди":

"У нас було багато перемовин на найвищому рівні, відверто кажучи, з іншими країнами. У нас усе дуже добре, і ми дуже добре просуваємось у сфері торгівлі", - наголосив він. 

Американський лідер сказав, що "всі хочуть укласти угоду" зі США, і ми побачимо фантастичні цифри".

"Мита роблять нас багатими. З нами дуже несправедливо поводилися в торгівлі, і країни вже звикають до того, що вони більше не можуть так з нами поводитися", - додав очільник Білого дому.

Торгові війни Трампа з іншими країнами

Як повідомлялося, 2 квітня президент США Дональд Трамп оголосив про запровадження додаткових мит на імпорт товарів із 185 країн світу. Базова ставка склала 10% (у тому числі вона застосовується для України), але для багатьох держав вони вищі.

Тарифи на товари з Китаю початково склали 34%, з країн ЄС – 20%, зі Швейцарії – 31%, із Ізраїлю – 17%, з Казахстану – 27%. Водночас мита щодо Росії, КНДР, Куби та Білорусі не запровадили. В адміністрації Трампа пояснювали, що щодо цих країн діють санкції, тому торгівля з ними вже обмежена. Крім того, Трамп запровадив додаткове мито на імпорт автомобілів та запчастин до них у розмірі 25%.

Водночас 9 квітня Трамп оголосив про 90-денну паузу в підвищенні мит для більшості країн, але до того поступово підвищував тарифи для китайських товарів.

Топ коментарі
+41
оце рудого пердолить прям як йго казіно
показати весь коментар
17.04.2025 23:03 Відповісти
+25
Нігуя собі - навіть Гондурас попользував США
показати весь коментар
17.04.2025 23:05 Відповісти
+21
Тому до злиденної, пограбованої країни США намагались усілякими дорогами потрапити жити громадяни країн, які грабували Америку десятиріччями. Мабуть, намагалися віддати своєю безкорисною працею раніше награбоване у Сполучених Штатах. Браво, Дональд Фредович! Гер Гебельс ридає в своїй могилі.
показати весь коментар
17.04.2025 23:07 Відповісти

Завантаження...