6616 відвідувачів онлайн

Трамп про припинення допомоги Україні: Думаю, США досягнуть закінчення війни

Президент США Дональд Трамп

Дональд Трамп не відповів прямо, чи готовий він повністю припинити участь у мирних перемовинах, або чи надаватиме Україні військову допомогу, якщо США вийдуть з переговорного процесу. 

Про це він сказав під час спілкування із журналістами в Білому домі, інформує Цензор.НЕТ.

У президента США запитали, чи буде він підтримувати Україну у військовому плані у разі припинення мирних зусиль.

"Ну, я не буду це обговорювати, тому що я думаю, що ми зможемо досягти цього [закінчення війни]", - заявив Трамп.

Зазначимо, що після приходу до Білого дому Трамп не оголошував нової військової допомоги для України, але продовжував надавати підтримку, виділену ще за каденції Джо Байдена.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що США вийдуть з мирних переговорів щодо завершення війни, якщо одна зі сторін "ускладнюватиме процес".

Топ коментарі
+26
Попрощалась со мною потенция,
зубы, волосы, пламенный пыл!

Хорошо, хоть осталась деменция
- обоссался и тут же забыл!
показати весь коментар
18.04.2025 23:12 Відповісти
+16
Йо'бана ти мразь.
Тобто те що орки вимагали три роки, а іменно припинення допомоги, ти тепер ставиш умовою "перемир'я"?
Здається ж очевидно, що тепер їм те перемир'я тим більш нах не потрібно...
показати весь коментар
18.04.2025 23:13 Відповісти
+14
Головна допомога Україні- щоб рижий дурачок не став поставляти зброю параші.
показати весь коментар
18.04.2025 23:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Думаю, США досягнуть закінчення війни" - за 24 години?
показати весь коментар
18.04.2025 23:12 Відповісти
Очевидно що допомогу він припинить в любому випадку. З перемир'ям чи без.
І тим поцеватіша його позиція "про мир" - тому що кацапів це стимулює, якраз на продовження війни...
показати весь коментар
18.04.2025 23:25 Відповісти
Попрощалась со мною потенция,
зубы, волосы, пламенный пыл!

Хорошо, хоть осталась деменция
- обоссался и тут же забыл!
показати весь коментар
18.04.2025 23:12 Відповісти
показати весь коментар
18.04.2025 23:20 Відповісти
Ще таке кацапи будуть співати:

"Трампік різінавий
Шол і насвістивал
Дирачкай в правам баку"(с)
показати весь коментар
19.04.2025 00:07 Відповісти
А автора (Губєрман) чого не згадав? Плагіат получається.
показати весь коментар
19.04.2025 00:10 Відповісти
++
(с) Губєрман (хз хто такий, правда..)
показати весь коментар
19.04.2025 00:55 Відповісти
Ти хоть би погуглив перш ніж хизуватися незнанням...
показати весь коментар
19.04.2025 01:04 Відповісти
Добре. Погугглив. Гідна людина. Далі?
Спіймав. Пішов вивчати творчість Ігора Мироновича.
показати весь коментар
19.04.2025 01:16 Відповісти
А його прижиттєва епітафія приятелю просто смак!
"Деньгами, славой и могуществом
пренебрегал сей прах и тлен;
из недвижимого имущества
имел покойник только член."
показати весь коментар
19.04.2025 01:42 Відповісти
"Я молодых, в остатках сопель,. боюсь, трясущих жизнь, как грушу: в душе темно у них, как в жопе, а в жопе - зуд потешить душу." - шедевр.
показати весь коментар
19.04.2025 01:45 Відповісти
По жизни понял я, что смог

О духе, разуме и плоти,

А что мне было невдомёк,

Душа узнает по прилёте.
показати весь коментар
19.04.2025 02:02 Відповісти
Лузер і срань !
Срань та лузер....

.
показати весь коментар
19.04.2025 00:36 Відповісти
Наталко, не дай Боже дожити до такого віку - ми з Вами на жаль теж такими станемо.
Хоч не попремося ні в президенти США, ні України, навіть в містечкові депутати.
І правильно.
*********
Сподіваюся, не доживу до такого безчестя. Тому й в ЗСУ на фронті з 22-го. І тут, блін, не пощастило.
Фореве янг (((
показати весь коментар
19.04.2025 00:59 Відповісти
Головна допомога Україні- щоб рижий дурачок не став поставляти зброю параші.
показати весь коментар
18.04.2025 23:13 Відповісти
А що тут такого, якщо буде поставляти? Ніхто навіть не пукнув, коли Боневтік Потужно-Брехливий у 2020 році поставив на росію більше ста моторів до голікоптерів і літаків, якими вони сьогодні скидають на наші підрозділи і міста КАБи.
показати весь коментар
18.04.2025 23:21 Відповісти
Судячи по-всьому - фе777 з су10500 сдєлка буде..
показати весь коментар
19.04.2025 00:19 Відповісти
Йо'бана ти мразь.
Тобто те що орки вимагали три роки, а іменно припинення допомоги, ти тепер ставиш умовою "перемир'я"?
Здається ж очевидно, що тепер їм те перемир'я тим більш нах не потрібно...
показати весь коментар
18.04.2025 23:13 Відповісти
Руда ×уйловська с¥чка крутить хвостом.
показати весь коментар
18.04.2025 23:13 Відповісти
Нічого він не крутить. Чітко зливає Україну - причому просто так, жодного профіту йому з цього нема...
показати весь коментар
18.04.2025 23:18 Відповісти
У підсумку так, але при цьому лицемірно бреше праворуч і ліворуч - це називається "крутити хвостом".
показати весь коментар
18.04.2025 23:47 Відповісти
Царь ненастоящий!
Настоящий закончил войну за 24 часа после взятия Киева за 2-3 дня!
ЦАРЯ ПОДМЕНИЛИ ДЕМОНЫ!
показати весь коментар
18.04.2025 23:15 Відповісти
Це вже починає всіх зайобувати, то ми зробимо, то ми відступим, то це точно, то не точно, то ми натиснимо на парашку, то ми просто їх попросимо, із того шо обіцяли получилось лише одне, це обісратися по всім фронтам!
показати весь коментар
18.04.2025 23:17 Відповісти
отакої....
доні обсирається кожної години.
як відкриє рота так і осереться.
плєштвтй так і каже, вже третій рік: припиніть поставляти зброю україні і війна закінчиться.
нє!
війна перейде в інший стан. набагато страшніший, як для кацапії так і для сша з європою!
показати весь коментар
18.04.2025 23:18 Відповісти
НУ, НЕ ШМОГЛА Я, НЕ ШМОГЛА!
показати весь коментар
18.04.2025 23:20 Відповісти
Бонбу треба мастирить...
показати весь коментар
18.04.2025 23:21 Відповісти
Ядрьону
показати весь коментар
18.04.2025 23:34 Відповісти
тРамп, закінчуй піз....ж, дай Україні зброю і побільше, все чого потребує Україна!!! І заблокуй московії продаж нафти, от тоді буде результат, бери приклад з Рейгана!!! Довбойоб!!!
показати весь коментар
18.04.2025 23:21 Відповісти
Цей довбойоб розумних людей з їхніми порадами не слухає.
показати весь коментар
18.04.2025 23:36 Відповісти
Не буде зброї воюватимемо лопатами. Скінчать лопати, палицями битимемося. Війна у кожного громадянина у своєму серці.
показати весь коментар
18.04.2025 23:25 Відповісти
Чого чекаєш? Бери лопату в одну руку, палицю в іншу і йди воюй.
показати весь коментар
18.04.2025 23:41 Відповісти
Ні! У мене в землянці яку я в лісосмузі вирив ще тушонки 40 банок.
показати весь коментар
18.04.2025 23:47 Відповісти
Ну то візьмеш з собою - будеш мати що жерти.
показати весь коментар
19.04.2025 00:49 Відповісти
Обіцяли ж кожному Українцю по два раби кацапи. Я поки що почекаю, коли їх почнуть роздавати.В Україні без мене ще повно мілітантів, готових воювати до переможного кінця. Нас ще дуже багато. Якщо трохи почекати, то й рабів більше дістанеться. Не по 2-3 в одні руки, а по 5-6 добірних, сильних, молодих, з усіма зубами, у мене грядки копатимуть, помідори вирощуватимуть.
показати весь коментар
19.04.2025 07:57 Відповісти
Ясно, комент про палиці і лопати я сприйняв надто серйозно.
показати весь коментар
19.04.2025 16:54 Відповісти
У частині що стосуеться війни у ​​своєму серці, це більш ніж серйозно.
показати весь коментар
19.04.2025 17:36 Відповісти
Ну якщо мова про те, що багато "людей" віддають перевагу війні, бо вона їм приносить вигоду, а не миру, бо в мирний час вони ніхто, то так - це серйозна проблема.

Плюс ще є різні дурники, в яких немає власної голови, а відро в яке заливають різні помиї.
показати весь коментар
19.04.2025 17:57 Відповісти
Не переживайте сильно за президента США, він тупий і неграмотний, він навіть не знає всіх назв країн в світі, він піариться, як піарився наш Боневтік Потужно-Брехливий - подивитися пуйлу в очі і перестати стріляти, це ж їх слова перед виборами, чи ні? А ще Доні кричав, що якщо б він був президентом у 2014 році, то пуйло б не напав і Боневтік Брехливий заявляв, що якби він був президентом у 2014 році, то вмер би, але Крим не віддіав. За свого Трампа хай червоніють США, але їм нічого не загрожує, він повипентрується і притихне, або отримає імпічмент. А в нас кривава війна, коли кожного дня летять ворожі ракети і шахеди, тече кров невинних жінок і дітей і вирішити проблему, вже навіть не перемоги, а зупинки війни, бо він це обіцяв і зелені барани в це повірили. Перемоги з Боневтіком нам ніколи не бачити.
показати весь коментар
18.04.2025 23:28 Відповісти
А з ким буде перемога? Просвіти народ!
показати весь коментар
18.04.2025 23:39 Відповісти
Ні, не говорив він, шо "якщо б він був президентом у 2014 році, то пуйло б не напав". Бо він просто незнає, що війна почалася в 2014-му. Він навіть не знає, що в 2017-21рр, коли він був президентом, війна вже йшла.
Він це казав за 2022-гий рік...
показати весь коментар
19.04.2025 00:09 Відповісти
Абсолютно вірно!
показати весь коментар
19.04.2025 20:23 Відповісти
Завгоспа 70% відката
показати весь коментар
18.04.2025 23:43 Відповісти
світовій спільноті не варто більше вірити США,ЯК КРАЇНІ .КОТРА БОРОНИТЬ ДЕМОКРАТИЧНІ ЦІННОСТІ І ЛЮДСЬКУ СПРАВЕДЛИВІСТЬ.США в сьогоднішньому виді із сьогоднішнім президентом подібні на дешеву американську повію,котру купив рашистський сутинер,а за одно вбивця українського народу ,та окупант і світовий терорист .Тепер кожна держава в світі може покладатися виключно на саму себе .або шукати для себе гарантів безпеки і територіальної цілосності поза межами США І 3,14ДЕРАЦІЇ..Ядерну зброю обовязково розробляти і ставити на бойове чергування і ні в якому разі не знімати її з озброєння щоб не обіцяли світові аферисти .лицемірні брехуни і на самий кінець звичайні покидьки .на кшталт США ЧИ ТО 3,14ДЕРАЦІЇ
показати весь коментар
18.04.2025 23:49 Відповісти
Та ми вже набридли рудому додіку з цією війною. Допомога Байдена десь на початку літа закінчиться і трамп закриє тему війни остаточно. Хоча скоріше за все буде продавати зброю *****, щоб той скоріше нас знищив, а замість України була пустеля і тоді два старих мудака зіграють у хокей на полі для гольфу.
показати весь коментар
18.04.2025 23:55 Відповісти
Югославія, Ірак, Лівія, Сирія, Афганістан. Тепер прийшла черга України бути кинутою США.
показати весь коментар
19.04.2025 00:08 Відповісти
показати весь коментар
19.04.2025 00:16 Відповісти
Якщо не відповів прямо що підтримка продовжиться це означає на 90% що підтримку припинить Трамп , як тільки у нього буде можливість.
показати весь коментар
19.04.2025 01:21 Відповісти
Трамп звичайний шахрай. То одне каже, то іньше.
показати весь коментар
19.04.2025 01:28 Відповісти
Это как же надо было не понимать украинцев, что бы вообще ввязаться в авантюру с переговорами...США предложили Путину смягчение санкций, Украину вне НАТО и контроль захваченных территорий.
показати весь коментар
19.04.2025 01:32 Відповісти
ніяких корисних копалин. Цей рудий мудак допомагати не буде.
показати весь коментар
19.04.2025 08:40 Відповісти
Трамп о прекращении помощи Украине: Думаю, США достигнут окончания войны Источник: https://censor.net/ru/n3547641

тампон не может ДУМАТЬ у него и мозгов то нет