8067 відвідувачів онлайн

Доброзичлива зустріч Мелоні з Трампом була під загрозою через запитання про Україну, - The Guardian

Зустріч Мелоні з Трампом

Під час доброзичливої зустрічі президента США Дональда Трампа і прем'єр-міністерки Італії Джорджі Мелоні виникли розбіжності, коли очільниці італійського уряду задали запитання щодо України.

Про це пише The Guardian, інформує Цензор.НЕТ.

У матеріалі зазначається, що Мелоні прийняли в Білому домі так радо, як мало кого з іноземних гостей після переобрання Трампа.

Також The Guardian зауважує, що Мелоні була єдиним європейським лідером, якого запросили на інавгурацію Трампа в січні, а також вона відвідувала президента США в його особняку в Мар-а-Лаго.

Трамп, який публічно залякував президента України Володимира Зеленського і ледве терпів президента Франції Емманюеля Макрона та прем'єра Великої Британії Кіра Стармера, під час зустрічі з Мелоні Трамп був "втіленням привітного господаря", йдеться у статті.

"Навіть Джей Ді Венс, чиї грубі втручання зірвали візит Зеленського і ледь не зірвали візит Стармера, мовчав, що тільки доводить, що все йшло як по маслу",- пише видання.

Однак незабаром "виникла загроза катастрофи". Журналіст поставив Мелоні запитання італійською - воно стосувалося України.

Прем'єрка Італії відповіла рідною мовою, поки за нею пильно спостерігав Трамп. Коли вона завершила, американський журналіст спробував поставити ще одне запитання, але Трамп його перервав: "Це було так прекрасно! Що, чорт забирай, ви сказали? Зачекайте, я хочу почути, що ви сказали".

Перекладачка Мелоні повідомила: прем'єрку запитали, що вона думає про той факт, що президент Трамп покладає на Зеленського відповідальність за війну в Україні.

"Поки перекладачка намагалася продовжити, Мелоні - можливо, відчувши, що це небезпечна територія, не останньою чергою через те, що вона здебільшого трималася західної підтримки України, від якої Трамп от-от відмовиться - взялася за інтерпретацію власної відповіді", - йдеться у матеріалі.

У своєму поясненні політикиня пообіцяла збільшити внески Італії до НАТО, які становлять менше ніж 1,5% при тому, що Трамп вимагає 5%.

Після чого заговорив Трамп заявивши, що не вважає Зеленського відповідальним за вторгнення РФ в Україну, але "не в захваті" від початку війни.

Трамп також заявив, що "не великий шанувальник" українського президента і "не думає, що той чудово впорався".

"Це був показовий момент того, наскільки сильно змістився центр тяжіння Заходу за кілька коротких тижнів з моменту повернення Трампа до влади. І неприємний, навіть для Мелоні", - йдеться у статті.

Топ коментарі
+27
Трамп покидьок. Цинічний, аморальний. Так і є. Але це американський покидьок і якщо він подобається американській "какойразніце" з Техасу чи з Аризони, то це їхній вибір. І нам би зараз було похєр на того Трампа, якби наші какієразніци в 2019 не наобирали такого самого покидька, цинічного та аморального. І вся різниця в тому, що це покидьок зеленський просить у покидька Трампа ППО Петріот, бо рашка обстрілює не Вашингтон, а Київ. І це покидьок зеленський в 2019 згорнув всі наші ракетні програми, включно з програмами ППО, а не покидьок Трамп. І не покидьок Трамп, а зеленський витратив на оборону України в 2021 в 10 РАЗІВ МЕНШЕ НІЖ НА ДОРОГИ (на дороги пішло 13 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ). І це саме покидьок зеленський зараз, під час кривавої війни, краде у ЗСУ 51 МІЛЬЯРД гривень, відправивши ці гроші за кордон через фірму прокладку, а зброю досі не получено, гроші не повернуто. І вже не буде повернуто. І це саме зеленський підписав указ про купівлю РОСІЙСЬЕОГО РЕАКТОРА ЗА 1 МІЛЬЯРД ДОЛАРІВ!!!! Бо покидьок ЗЕЛЕНСЬКИЙ І В ТЄМЄ І В ДОЛЄ. Він зрадник та мародер!!!
показати весь коментар
19.04.2025 01:50 Відповісти
+19
В Мережі виложили - Мелоні у процесі слухання бреду Трампа
показати весь коментар
19.04.2025 04:32 Відповісти
+18
Трамп сучій гадьониш.
показати весь коментар
19.04.2025 00:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Трамп сучій гадьониш.
показати весь коментар
19.04.2025 00:55 Відповісти
путінський гадьониш
показати весь коментар
19.04.2025 01:17 Відповісти
Як огидно це все. Ужимочки, срати від того, як зреагує старе бздло, викручування і замовчування правди. Світ чекає свого кінця.
показати весь коментар
19.04.2025 00:56 Відповісти
ну ми читаємо ІСТЕРИКА
показати весь коментар
19.04.2025 00:57 Відповісти
Вот для этого и нужны переводчики с политиками - переводчики дают буферное время для размышлений, а политики пытаются эти размышления увести. Разумеется в криворагульской школе дипломатии и права этому не учат.
показати весь коментар
19.04.2025 00:59 Відповісти
На фото вище лише одна політик, і вона вся в білому.
показати весь коментар
19.04.2025 01:04 Відповісти
Ґеорґія з усіх сил намагається показувати, що їй періодично доводиться розмовляти не з лайном собачим.

Але ж всі все розуміють.
показати весь коментар
19.04.2025 01:01 Відповісти
з донею треба як з малим дитям - завжди око та око.
чи то сам впаде лоба розіб'є, чи то кішку задушить...
показати весь коментар
19.04.2025 01:19 Відповісти
Трамп покидьок. Цинічний, аморальний. Так і є. Але це американський покидьок і якщо він подобається американській "какойразніце" з Техасу чи з Аризони, то це їхній вибір. І нам би зараз було похєр на того Трампа, якби наші какієразніци в 2019 не наобирали такого самого покидька, цинічного та аморального. І вся різниця в тому, що це покидьок зеленський просить у покидька Трампа ППО Петріот, бо рашка обстрілює не Вашингтон, а Київ. І це покидьок зеленський в 2019 згорнув всі наші ракетні програми, включно з програмами ППО, а не покидьок Трамп. І не покидьок Трамп, а зеленський витратив на оборону України в 2021 в 10 РАЗІВ МЕНШЕ НІЖ НА ДОРОГИ (на дороги пішло 13 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ). І це саме покидьок зеленський зараз, під час кривавої війни, краде у ЗСУ 51 МІЛЬЯРД гривень, відправивши ці гроші за кордон через фірму прокладку, а зброю досі не получено, гроші не повернуто. І вже не буде повернуто. І це саме зеленський підписав указ про купівлю РОСІЙСЬЕОГО РЕАКТОРА ЗА 1 МІЛЬЯРД ДОЛАРІВ!!!! Бо покидьок ЗЕЛЕНСЬКИЙ І В ТЄМЄ І В ДОЛЄ. Він зрадник та мародер!!!
показати весь коментар
19.04.2025 01:50 Відповісти
А де у вашому дописі покидьок путін
показати весь коментар
19.04.2025 07:46 Відповісти
Обрання покидька х.ла не залежить від українців, а ось покидька zeленського українці обрали самі на свою погибель!
показати весь коментар
19.04.2025 08:09 Відповісти
і шо тепер? скласти лапки йти на дно? вгамуйтесь вже з тим зєлєнським, бо ні про що інше ви вже думати не можете, навіть про те, як рятувати дітей. Як не дати зєлєнському зачарувати треба було думати раніше, навіть раніше ніж 2019.
показати весь коментар
19.04.2025 09:40 Відповісти
Можливо тобі буде не приємно, але покидьків в цьому світі дуже багато і кожен має дбати щоб вони не скористались тобою . А криворізьке лайно дбало про власні кишені.
показати весь коментар
19.04.2025 21:46 Відповісти
Він вже не згадує про "мир через силу", бо сила в нього тільки балаболити про те, що як би він був президентом, то війни б не було, обіс...ана нікчема!
показати весь коментар
19.04.2025 01:54 Відповісти
Для Трампа Україна це Зеленський.
показати весь коментар
19.04.2025 02:14 Відповісти
Трамп слабкий на жінок, а Мелоні - таки нівроку. Хай поводить старого дурня за ніс, всім краще буде.
показати весь коментар
19.04.2025 03:04 Відповісти
В Мережі виложили - Мелоні у процесі слухання бреду Трампа
показати весь коментар
19.04.2025 04:32 Відповісти
Добре хоч руки не розпускав. Оцей поціновувач
показати весь коментар
19.04.2025 09:00 Відповісти
Трамп це гнилий виродок
показати весь коментар
19.04.2025 07:07 Відповісти
В якийсь момент Джорджа подумала,- ну все ця Руда Потвора зжере ікру і лобстерів,яких вона замовила у білодомського шефа.
показати весь коментар
19.04.2025 07:17 Відповісти
Трамп, як і Путін, не безсмертні. Їм обом хочеться двіжухі, погріти старі кістки. Оба на "велічії" сильно впали в маразм. Обом Україна фактом існування заважає в в шахи гратися. Тут головне втриматись та не просрати все на 1000 років вперед.
показати весь коментар
19.04.2025 07:56 Відповісти
у Мелоні теж не було костюму?
показати весь коментар
19.04.2025 11:33 Відповісти
Ой, дєдушка чуть не обідився...🤨😂😂🤣🤣 *****, якє ж тільки позорисько це руде лайно...
показати весь коментар
19.04.2025 13:14 Відповісти
Пани Мелони, в отличии от некоторых потужных дипломатов, понимает как нужно вести себя в присутствии индивида, страдающего манией величия, но по стечению обстоятельств еще и являющегося ************ единственной, на сегодня, супердержавой. Респект ей.
показати весь коментар
19.04.2025 16:45 Відповісти
Сіньора Мелоні - ультра права, така ж сама, як рудий додік. Тому і наближена до старої дупи, щоб її цілувати.
показати весь коментар
19.04.2025 19:47 Відповісти
За що їй респект? Що перша з Європи приїхала кланятися?
показати весь коментар
19.04.2025 19:49 Відповісти
Старий мудак ********, коли жінки перед кланяються та принижуються. Сексист, ґвалтівник та збочинець отримає від цього задоволення.
показати весь коментар
19.04.2025 19:50 Відповісти