10190 відвідувачів онлайн

Росіяни просунулися біля Білогорівки, Розливу та в Успенівці, - DeepState. КАРТИ

Російські загарбники мають просування на Луганщині та Донеччині.

Про це повідомляють аналітики моніторингового проєкту DeepState, інформує Цензор.НЕТ.

"Мапу оновлено. Ворог просунувся біля Білогорівки (Луганська область), Розливу (Донецька область)та в Успенівці (Донецька область)", - йдеться у повідомленні.

просування ворога

просування ворога

просування ворога

Топ коментарі
+33
Противник за час від останнього повідомлення DeepState ( 18.04 ) нікуди не просунувся НІ біля Розлива, НІ в Розливі.
У Розливі просунувся український штурмовий полк Скала , а біля Розлива всі підори за вчора, сьогодні ( як і до того за останній тиждень) ЗНИЩЕНІ !!!
Слава ЗСУ !!!
показати весь коментар
19.04.2025 21:19 Відповісти
+32
Біля Розливу ніякого просування 3.14д@рів немає! Всі спроби мотокросів відбиті
показати весь коментар
19.04.2025 21:08 Відповісти
+31
Товариш там дронами мочить русню. Ніфіга вони не просунулись попри численні спроби.
показати весь коментар
19.04.2025 21:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Біля Розливу ніякого просування 3.14д@рів немає! Всі спроби мотокросів відбиті
показати весь коментар
19.04.2025 21:08 Відповісти
Слава Україні !
Героям Слава !
Слава ЗСУ !

.
показати весь коментар
19.04.2025 22:04 Відповісти
показати весь коментар
19.04.2025 21:22 Відповісти
Командир 430 мсп 29 армії ерефії знятий з посади за невиконання завдання в районі Розлива завдяки спротиву 37 бригаді морської піхоти та 23 механізованої бригади ЗСУ. Наші - ТИТАНИ! Так тримати, хлопці!
показати весь коментар
19.04.2025 21:26 Відповісти
❤️🖤💙💛💪
показати весь коментар
19.04.2025 21:43 Відповісти
московити біля Розлива просунувся лише у своїх вологих мріях і на картах DeepState.
Брєд
показати весь коментар
19.04.2025 21:27 Відповісти
Ще у висерах пітуха соловйова )))
показати весь коментар
19.04.2025 21:30 Відповісти
Цього разу DEEP STATE помилився. Маю інфу від бійців, які зараз на тому напрямку. Русня атакує, але зазнає великих втрат і аж ніяк не просунулась.
показати весь коментар
19.04.2025 21:30 Відповісти
❤️🖤💙💛💪
показати весь коментар
19.04.2025 21:44 Відповісти
Bombardiro Crocodilo
Un fottuto alligatore volante che vola e bombarda i bambini a Gaza e in Palestina
Non crede in Allah e ama le bombe
Si nutre dello spirito di tua madre
E se hai tradotto tutto questo, allora sei uno stronzo
Non rompere la battuta, prostituta.
показати весь коментар
19.04.2025 21:34 Відповісти
Місцеві дурники начитались Бутусова, і вже готові записати DeepState в агенти Кремля.
показати весь коментар
19.04.2025 21:37 Відповісти
DEEP STATE називає поодинокі штурми - просуванням! Як повідомляють - п*дарські моціки згоріли, а більша частина п*дарів пішли на добрива! Тримаємось!🇺🇦
показати весь коментар
19.04.2025 22:58 Відповісти