10865 відвідувачів онлайн

Путін підписав закон про ратифікацію договору про стратегічне партнерство з Іраном

Росія й Іран стали офіційними стратегічними партнерами

Кремлівський диктатор Володимир Путін підписав закон, який ратифікує договір про стратегічне партнерство РФ з Іраном.

Про це повідомляють росЗМІ, передає Цензор.НЕТ.

Згідно з документом, якщо одна зі сторін зазнає нападу, інша не повинна надавати жодної допомоги агресору.

Росія та Іран підтверджують прихильність розвитку військово-технічного співробітництва та проведення спільних військових навчань.

Також Путін домовився з Іраном про взаємодію з метою створення незалежної платіжної інфраструктури та про сприяння співпраці ЗМІ двох країн для "протидії дезінформації".

Загалом документ включає 47 статей, що регулюють співпрацю двох країн у всіх ключових сферах на найближчі 20 років.

Росія й Іран стали офіційними стратегічними партнерами

Топ коментарі
+9
«Диктаторы всех стран, соединяйтесь!» (с)
показати весь коментар
21.04.2025 15:19 Відповісти
+9
Ізраїль мовчить.
показати весь коментар
21.04.2025 15:23 Відповісти
+8
Чого мовчить? Їде на 9 травня на парад, обійматись з іранцями, хамасом і, звісно, путіним.
показати весь коментар
21.04.2025 15:27 Відповісти

Завантаження...