Путін підписав закон про ратифікацію договору про стратегічне партнерство з Іраном

Кремлівський диктатор Володимир Путін підписав закон, який ратифікує договір про стратегічне партнерство РФ з Іраном.
Про це повідомляють росЗМІ, передає Цензор.НЕТ.
Згідно з документом, якщо одна зі сторін зазнає нападу, інша не повинна надавати жодної допомоги агресору.
Росія та Іран підтверджують прихильність розвитку військово-технічного співробітництва та проведення спільних військових навчань.
Також Путін домовився з Іраном про взаємодію з метою створення незалежної платіжної інфраструктури та про сприяння співпраці ЗМІ двох країн для "протидії дезінформації".
Загалом документ включає 47 статей, що регулюють співпрацю двох країн у всіх ключових сферах на найближчі 20 років.
Топ коментарі
+9 AbOriginal_UA
показати весь коментар
21.04.2025 15:19 Відповісти Посилання +9 віктор федорович #394174
показати весь коментар
21.04.2025 15:23 Відповісти Посилання +8 Dmytro Yermak #553069
показати весь коментар
21.04.2025 15:27 Відповісти Посилання 