10531 відвідувач онлайн
5 134 84

Порошенка три години тримали на кордоні, попри рішення суду на його користь, - адвокат

порошенко

Рішення Вінницького окружного адміністративного суду, який визнав протиправною відмову Петру Порошенку у перетині державного кордону, набрало законної сили. Попри це лідера "ЄС" більше трьох годин тримали на кордоні.

Про це повідомив адвокат Ігор Головань, інформує Цензор.НЕТ.

"Порошенко буде на засіданні Міжпарламентської Ради Україна – НАТО. Вчора, 22 квітня 2025 року, набрало законної сили судове рішення, яким встановлено незаконність січневого рішення прикордонників про відмову Петру Порошенку у перетині кордону. Суд довів правоту Порошенка. Кожне незаконне блокування діяльності лідера опозиції матиме наслідки. Всім порушникам закону доведеться відповідати", – наголосив адвокат.

"Символічно, що Петро Порошенко знову був на кордоні, на тому ж пункті "Устилуг". Прикордонники тягнули час більше трьох годин. За чиїм наказом – зрозуміло. Тягнули час явно навмисно, аби Порошенко не встиг на перший день Парламентської асамблеї НАТО у Вісбадені. Тепер за нашими даними, доповідали безпосередньо до президентського офісу через голову ДПСУ. Врешті-решт пропустили. В результаті перший день втрачено, але завтра Петро Порошенко все одно буде на засіданні Міжпарламентської Ради Україна – НАТО, яка відбудеться у Вісбадені (Німеччина)", – повідомив Головань.

Як відомо, 12 березня 2025 року Європейський парламент у своїй резолюції на підтримку України закликав українську владу припинити блокування міжнародної діяльності опозиції.

Топ коментарі
+32
Знаєте, в мене був у житті випадок всіляких наїздів безпідставних від однієї особи по роботі. Так одна людина цю ситуацію прокоментувала так - от не подобаєшся ти йому, от й все!! Неподобоєшшшшссссяя! Бо боїться.

Тут теж саме...наш сонцесяйний все ніяк з пісочнику не виросте.
показати весь коментар
23.04.2025 17:20 Відповісти
+31
Почерк ******* дЄрмака.ЗЕбільний монозброд в шию треба гнати,час прийде.Починаючи з ЗЕбіла,дЄрмака,Аргрохімії,Стефанчука,Корнієнко,Верещучки,Данілова,Баканова,Рєзнікова та других ЗЕлених гнид до кримінальної відповідальності за все що накоїли.
показати весь коментар
23.04.2025 17:14 Відповісти
+27
Зєля дурачок думає, що методи путлєра пройдуть в Україні.
Українці бандита Януковіча повалили, не то що клоуна Зєлю. Це як два пальці обісцяти .
показати весь коментар
23.04.2025 17:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А що йому інкримінують. Хіба йому не більше 60?
показати весь коментар
23.04.2025 17:09 Відповісти
Знаєте, в мене був у житті випадок всіляких наїздів безпідставних від однієї особи по роботі. Так одна людина цю ситуацію прокоментувала так - от не подобаєшся ти йому, от й все!! Неподобоєшшшшссссяя! Бо боїться.

Тут теж саме...наш сонцесяйний все ніяк з пісочнику не виросте.
показати весь коментар
23.04.2025 17:20 Відповісти
Разные ситуации бывают. На таможне в Израиль у меня перетрусили все вещи, и даже просветили объектив - вдруг там бомба. А всё потому что незадолго до этого я был в Египте 🤣😁
показати весь коментар
23.04.2025 17:26 Відповісти
так ситуації бувають різні, я колись на Краківці 16 годин простояв...але тут все зрозуміло-причина зелені підари
показати весь коментар
23.04.2025 17:47 Відповісти
це йому за "Ай-Петрі".
показати весь коментар
23.04.2025 17:24 Відповісти
У вересні виповниться
показати весь коментар
23.04.2025 17:25 Відповісти
МАЛАДЦЫ ПРорашисти на Банковій , вирощують рейтинг для Порошенка !!!
показати весь коментар
23.04.2025 17:32 Відповісти
й не ПРосто вирощують- а удобрюють своїм гівном обісратості
показати весь коментар
23.04.2025 17:34 Відповісти
Потужно ...
показати весь коментар
23.04.2025 18:41 Відповісти
навіть коли буде 60, до нього будуть застосовувати норму як для Нардепів, що всі виїзди погоджено свинею, а свиня лялька а руках клована
показати весь коментар
23.04.2025 17:52 Відповісти
Зєля дурачок думає, що методи путлєра пройдуть в Україні.
Українці бандита Януковіча повалили, не то що клоуна Зєлю. Це як два пальці обісцяти .
показати весь коментар
23.04.2025 17:13 Відповісти
Почерк ******* дЄрмака.ЗЕбільний монозброд в шию треба гнати,час прийде.Починаючи з ЗЕбіла,дЄрмака,Аргрохімії,Стефанчука,Корнієнко,Верещучки,Данілова,Баканова,Рєзнікова та других ЗЕлених гнид до кримінальної відповідальності за все що накоїли.
показати весь коментар
23.04.2025 17:14 Відповісти
У зеленої компашки є однодумці:

"...Протоиерей РПЦ Московского патриархата Всеволод Чаплин заявил, что сегодня 30 марта состоится Всероссийский молебен против переизбрания Порошенко на пост Президента Украины.

"Нас устраивает любой, кроме Порошенко. Этот - откровенный враг, а нам нужен кто-то договороспособный." - пишет Чаплин.

"Не должно быть такого государства как Украина в принципе. Нам нужно отделить Новороссию - 8 областей от Харькова до Одессы, включить их в состав России. В 2014 году мы попытались это сделать, были близки к успеху, но к сожалению избрание Порошенко разрушило наши планы.Теперь попытка-2" - негодует протоиерей.

"Порошенко - единственный из кандидатов в президенты Украины, который открыто плюет в лицо РПЦ, плюет в лицо Президенту России, плюет в лицо Русскому Миру. Ни одного голоса господину Порошенко!!!" - призывает Чаплин.

"К сожалению,все идет к тому,что г-н Порошенко, учинивший погром Русского Мира, организовавший церковный раскол, может быть переизбран еще на 5 лет. Для нас-это катастрофа. Кто угодно,только не Порошенко!!!"

"Аргумент". 2019-03-30
показати весь коментар
23.04.2025 17:22 Відповісти
мосвабад рулить ОПою ...🤡 топить українців в крові ...72% це подобається ...72% хворих на всю голову !!!
показати весь коментар
23.04.2025 17:18 Відповісти
Якщо змоталася з України, так сиди мовчки, навіщо підбурювати українців на радість москалям. Думаєш після твоєї писанини вони усі побіжать голосувати за твого кандидата. Такі як ти тільки шкодять. Можна подумати, що раніше були гідні. Я не голосував за зеленского оскільки вважаю що країною повинна управляти гідна і здатна на це людина. І не барига якої нибудь.
показати весь коментар
23.04.2025 17:45 Відповісти
Лукавиш чортяка ...
показати весь коментар
23.04.2025 17:47 Відповісти
Це моя думка, і я весь час в Україні
показати весь коментар
23.04.2025 17:53 Відповісти
так, думки річ поважна ,а ще і небезбечна ...здоров'я псується ...від поганих думок, та дій після них ...
показати весь коментар
23.04.2025 17:59 Відповісти
розкажи нам про свої хороші думки!
показати весь коментар
23.04.2025 21:28 Відповісти
Ти і за Зе не голосував, і противного баригу прокотив?
Куди тобі медаль висилати?
показати весь коментар
23.04.2025 18:13 Відповісти
Наратив про баригу-чисто зелена пропаганда. Перебування за кордоном не заборонено Конституцією і ніяким чином не впливає на право людини на свою думку, щодо зрадників у керівництві держави.
показати весь коментар
23.04.2025 18:25 Відповісти
і мафіозній системі дали безвіз? Ну ти і долбодятел.
показати весь коментар
23.04.2025 17:32 Відповісти
ну так більше цілуй у сраку зеленомордого, до чого тут Порох?
показати весь коментар
23.04.2025 22:15 Відповісти
ти читати вмієшь? " Artem D #500430

І що тут такого? Це ж та сама система (мафіозна), яку пеця мав знищити свого часу, але вирішив, що краще її очолити... так і нема чого тепер скаржитись." ЧИ не можеш скласти 2+2
показати весь коментар
23.04.2025 22:30 Відповісти
бовдуре, ти ще забув про цибулю по 40 грн
показати весь коментар
24.04.2025 21:47 Відповісти
А незаконне блокування виїзду чоловіків не матиме жодних наслідків, хоча вже є купа рішень судів.
показати весь коментар
23.04.2025 17:32 Відповісти
Все законно. Треба захищати Україну.
показати весь коментар
23.04.2025 17:36 Відповісти
"вже є купа рішень судів"
А сам чого не в окопі? Захищаєш Варшаву?
показати весь коментар
23.04.2025 19:20 Відповісти
що "законно"? можна Закон і статтю - де є заборона ВСІМ - а не всупереч статті 24 та 21 Конституції паузної тілкьи на мужчин поширення (хоча навтіь такої немає!) - виїзд з країни?
- А ти самЕ (не знаю твою стать) де захищаєш Україну? на дивані в Польщі?

бо я читав про "захист Вітчизни" якоїсь!! і про ВСІХ громадян! включаючи депутатів!
чи в них неукраїнський паспорт?

- а от ЯК захищати - то там щось ні про армію. ні про ТЦК обкакане, ні про фронт не сказано ні слова!
а ще читав статтю 3 - що держава мені винна і несе відповідальність переді мною. як громадянином. і ен я перед нею!
- і статтю 17 читав - що це обовязок ЗСУ, ТЦК (якщо їх не визнають бандитським угрупуванням), і поліацаїв - калічитись та вмирати на передовій!!! бо вони присягу складають!

а примус бути в ЗСУ - це статя 355 ККУ! (та стаття 161 - про порушення рівноправья) - ти своїх сестер. дочок - вже відправи-ла на передову в окопи. чи вони як і и - знатно в полщі ховаються. і ссуться в памперси? лицемірище!

краще розум собі придбай! а то лозунги тебе не спасуть!
показати весь коментар
23.04.2025 21:27 Відповісти
Вуйку, я вже завтра буду в Україні.
показати весь коментар
23.04.2025 22:34 Відповісти
і більше з неї не виїдешь, шурин! з чим тебе і вітаю! (не забудь одразу в ТЦК сходити. за соціальною підримкою! )
показати весь коментар
23.04.2025 22:36 Відповісти
Довбню, я їжджу щодватижні. Коли є потреба - частіше.
Вчора щойно прибув у Польщу, а завтра вже прямую до України.
Наступна моя поїздка до Польщі - 4 травня.
показати весь коментар
23.04.2025 23:10 Відповісти
та нікому твої подророжі, крім СБУ. не цікаві!
Ти або жінка, - привілейована каста,. або цабе якесь недоторканне!

Так ти чому свій "обовязок Конституційний" не виконуєш, захисничок - за який так інших топиш, лицеміре??
показати весь коментар
23.04.2025 23:24 Відповісти
Все я виконую. Організовую переміщення озброєння з Жешува.
показати весь коментар
23.04.2025 23:27 Відповісти
нічого ти не виконуєш! В окопи, на фронт, на штурми шуруй, тріпло! Треба захищати Україну. !₴ Для тебе кордони повинні бути закриті!
Організатор найшовся тут привілейований корупціонер! Без тебе справляться! First тебе замінить, чи будь хто інший!! - незамінимих немає!
показати весь коментар
23.04.2025 23:59 Відповісти
Ти перестрашений ухилянт? Співчуваю...
показати весь коментар
24.04.2025 00:03 Відповісти
А що це ти мені на прості питання відповісти так не можеш, Херой? - кишка тонка бути відвертим самим з собою??
чому ти ще не утилізувався в окопі, неперестрашений крутий сміливець?
чому ж ТИ їздиш до Польщі туди-сюди, шастаєш, а не я???
ЧОМУ ТИ НЕ НА ПЕРЕДОВІЙ, відважний ти наш ЗАХИСНИЧОК України!
чого ж ти так від передової весь час маневруєш! - а, хитрун-увертун?
чому ти, ХЕРОЙ ЕВРОПЕЙСЬКОГО КОРДОНУ - так постійно улизуєш від фронту, відмазку собі купив, безстрашний витязь?...
показати весь коментар
24.04.2025 02:05 Відповісти
ухилянт - це ти. який давав присягу. але відмазується від неї, ховаючись за "переміщення озброєння"!!!!
показати весь коментар
24.04.2025 02:06 Відповісти
п.с. а по тексту. на який и відповів беззмістовний коментар - в тебе є якісь заперечення. спростування? будучий ти наш виїзник!...
показати весь коментар
23.04.2025 22:37 Відповісти
Я дуже вибачаюся, але це типова поведінка підара. І не має значення, яку державну посаду цей сцикливий підар зараз обіймає.
показати весь коментар
23.04.2025 17:35 Відповісти
та давайте вже фамілії тих погранців які проти України, та народу ,так шоб люди знали ,кому очі запльовати !!!
показати весь коментар
23.04.2025 17:36 Відповісти
Ти перша з Німеччини спробуєш доплюнути, сиди вже борець з методички
показати весь коментар
23.04.2025 17:51 Відповісти
я приїду , хоч мені скоро 70 ...а ти шо, у ботах підробляєш ? тоді тобі, теж на туди ...
показати весь коментар
23.04.2025 17:54 Відповісти
а вам всім одразу 90. як тільки до діла! можна подумати в 30 ти шусра була би на те, що триндиш!
дуже легко бути недоторканною. якщо ніхто не торкається!
а от попробуй пожити тут, в шкірі мужчини! чи слабо?
показати весь коментар
23.04.2025 21:18 Відповісти
прізвища прикодонників...але ***** вони тобі? вони "гвинтики", а хто "викрутка" всім відомо
показати весь коментар
23.04.2025 17:57 Відповісти
ні х.я ...гвінтик кермо тримає ...не треба приховувати довботятлів при службі у Народу !!!
показати весь коментар
23.04.2025 18:02 Відповісти
гвинтики не винні? в них немає волі, розуму? вони не люди, а гвинтики? чесно-чесно?
може не треба нам таких гвинтиків закисших та ржавих!
показати весь коментар
23.04.2025 21:19 Відповісти
твоя оцінка "гвинтиків" інша справа, я констатую суть...вона полягаає в тому що пох на прізвища прикордонників, ми знаєио прізвище головного винуватця. андестенд?
показати весь коментар
23.04.2025 21:27 Відповісти
твоя оцінка гвинтиків -субюєктивна думка! я констатую суть.. - вона полягає в тому. що гвинтики відповідальін за все! бо немає виконавця злочинних наказів - немає і злочинів! "винуватець" НЕ має ніякої вини, поки його слова не будуть виконувати! гвинтики все і тримають1
ТОБІ БЮИТ МАТЕРІАЛЬНУ ЧАСТИНУ повчити рішки1 але де тобі. нетехнарю. а гуманітарію, аке просте розуміти! хоча прикладів в житті і техніці дофіга!
а ти далі себе обманюй! але не мене!
показати весь коментар
23.04.2025 21:31 Відповісти
багато літер...скороти і спробуй ще раз
показати весь коментар
23.04.2025 21:37 Відповісти
не осилив, бідолашне! мозок як у горобця коліно!
показати весь коментар
23.04.2025 21:39 Відповісти
Якщо людина розумна, досвідчена та патріотична - чомусь обов'язково стає для влади кісткою у горлі.
показати весь коментар
23.04.2025 17:38 Відповісти
А як зелені телепні кричали що Порошенко втече за кордон.
А він повертається кожного разу, та й ще допомогає ЗСУ
показати весь коментар
23.04.2025 17:40 Відповісти
Якщо тривалий час сидіть на вокзалі, в очікуванні "втечі Порошенка", то можна дочекаться втечі Зеленського... (анекдот з"явився у 2019 році)
показати весь коментар
23.04.2025 17:45 Відповісти
👏😄
показати весь коментар
23.04.2025 17:55 Відповісти
На жаль Зеленський так і не став президентом, а грає роль президента ,замість того що б консолідовувати суспільство він все робить що б його розколоти ,а саме краще сказавби що треба понад усе вистояти у війні проти смертельного ворога і було доречно повторити ті слова що він говорив напереджодні виборів я йду на один термін ,але страх за дупу понад усе.
показати весь коментар
23.04.2025 17:41 Відповісти
підарва зелена ніяк не вгамується
показати весь коментар
23.04.2025 17:45 Відповісти
нахуа, зебіли?..
Зєля Підєрмачна, в Україні не вітається гнднство, навіть серед ваших з дермаком (притомних) прихильників не вітається...
чмошник, яким би він не був вдягнений-запакований-неголений (типу суворий-незламний) чмошником і залишиться..
нахуа постійно про це усим нагадувати?
показати весь коментар
23.04.2025 17:58 Відповісти
Політичні банкрути і моральні нікчеми під керівництвом недолугого перешкоджають авторитетному політику працювати на користь України! То кому ж насправді потрібно оголошувати підозру в державній зраді?
показати весь коментар
23.04.2025 18:26 Відповісти
І страшно те, що усе це діється під оплески юрби, отих дегенератів, фанатів торчка.
показати весь коментар
23.04.2025 19:21 Відповісти
мені державні структури, - як громадянину та мужчині - перешкоджають жити та тішиися життям! ну то таке. правда?
показати весь коментар
23.04.2025 21:16 Відповісти
Сам хоч зрозумів, що хотів сказати?
показати весь коментар
23.04.2025 21:18 Відповісти
в тебе погано з читанням та розумінням? чи з інтелектом все так в тебе погано?
що тобі не зрозуміло з написаного?
показати весь коментар
23.04.2025 21:32 Відповісти
Те, що ти хамло, яке не вміє грамотно писати і чітко виражати думку, я зрозумів!
показати весь коментар
23.04.2025 21:39 Відповісти
це все. ан що тебе вистарчило?
показати весь коментар
23.04.2025 21:41 Відповісти
Эта мышиная возня уже всем стоит поперёк горла, пусть знаю все, придёт время и каждому

воздастся по делам его, да будет так.
показати весь коментар
23.04.2025 18:52 Відповісти
ну як йому на місці пересічного громадянина-мужчини бути? хоч трішки - сподобалося?
показати весь коментар
23.04.2025 21:14 Відповісти
ооо..пока в Виинице еще судьи за конфетки работают хорошо))
показати весь коментар
24.04.2025 00:33 Відповісти