7762 відвідувача онлайн

Росіяни агітують студентів на Луганщині вступати до "козачих співтовариств" за привілеї в навчанні

Окупація Луганщини

У вишах на території тимчасово окупованої Луганської області росіяни агітують молодь вступати до так званих козачих співтовариств.

Про це повідомляє Луганська ОВА, передає Цензор.НЕТ.

"У вишах так званої "лнр" молодь агітують вступати до козачих співтовариств. Так, днями два десятки студентів закладу, що розташувався у приміщенні СНУ ім. В. Даля в Луганську, склали відповідну присягу. Вони одержать тимчасові привілеї в навчанні, однак стануть першими, на кого після випуску покладе око місцевий військкомат", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що на батьківських зборах у школах окупованої Луганщини роздають пропагандистські матеріали зі спотвореним Росією курсом історії.

"Батьків вчать, що саме і з яким акцентом треба розповідати дітям вдома, аби в останніх не виникало додаткових "незручних" запитань під час уроків", - додали в ОВА.

Топ коментарі
+11
показати весь коментар
27.04.2025 15:57 Відповісти
+5
лугандонців самі кацапи не вважають за своїх - для них лугандонія - перевихована (але не докінця) хахляндія...
показати весь коментар
27.04.2025 15:56 Відповісти
+4
Це правильно, навіщо бути освідченним, коли для ху...лостану це не потрібно, головне диплом (Наприклад кадирівці). А по-друге м'ясу ху.... лостану освіта не потрібна.
показати весь коментар
27.04.2025 16:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Заліки" студенти здаватимуть в "условиях, максимально приближенных к баевым"... А прийматимуть їх ЗСУ... І оцінки вони ставитимуть... Зі "свинцевими печатками"...
показати весь коментар
27.04.2025 15:49 Відповісти
лугандонців самі кацапи не вважають за своїх - для них лугандонія - перевихована (але не докінця) хахляндія...
показати весь коментар
27.04.2025 15:56 Відповісти
Колись почув цікавий вислів, і поклав до архуву: "Воювать з українцями, руками українців - все одно, що вовком орать... Не відомо, коли він тобі в горло вчепиться...".
показати весь коментар
28.04.2025 06:46 Відповісти
показати весь коментар
27.04.2025 15:57 Відповісти
В ху...лостані це як путівник до дії
показати весь коментар
27.04.2025 16:39 Відповісти
В тексті помилка, треба називати "кізячих".
показати весь коментар
27.04.2025 16:01 Відповісти
,,Козлячих !"
показати весь коментар
27.04.2025 16:13 Відповісти
це від "кізяка"
показати весь коментар
27.04.2025 16:17 Відповісти
В дипломі так і напишуть - "казачій конний юрист"
показати весь коментар
27.04.2025 16:34 Відповісти
Це правильно, навіщо бути освідченним, коли для ху...лостану це не потрібно, головне диплом (Наприклад кадирівці). А по-друге м'ясу ху.... лостану освіта не потрібна.
показати весь коментар
27.04.2025 16:37 Відповісти
Ага, вступайте, долбоебы. Сегодна студент, завтра студент-казак, послезавтра казак, через три дня слушатель Кобзона.
показати весь коментар
27.04.2025 20:51 Відповісти