6192 відвідувача онлайн

Радник Трампа з нацбезпеки Волц залишає посаду, - CBS

Майк Волц йде у відставку: ЗМІ розкрили деталі

Радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майк Волц та його заступник Алекс Вонг підуть у відставку зі своїх посад у Білому домі найближчим часом.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише CBS News із посиланням на джерела.

За даними джерел телеканалу, вони мають залишити свої посади в четвер.

CBS не уточнює, чи це власне рішення Волца та Вонга, чи їх підштовхнули до відставки.

Причина відставки не повідомляється, але Волц потрапив під хвилю критики після того, як додав головного редактора Джеффрі Голдберга у чат Signal, де представники команди Трампа обговорювали чутливу інформацію про операцію США проти хуситів.

Після того, як Волц за закритими дверима визнав це, чиновники Білого дому обговорювали, чи повинен він піти у відставку, але Трамп на той час не попросив його піти з посади.

Публічно президент Трамп висловив підтримку Волцу, назвавши його "хорошою людиною", яка "винесла урок".

Водночас Вонг працював у першій адміністрації Трампа заступником спеціального представника з питань Північної Кореї, а також заступником помічника держсекретаря з питань Східної Азії та Тихоокеанського регіону в Державному департаменті. Оголошуючи про його призначення, Трамп зазначив, що Вонг допоміг йому в переговорах на саміті з північнокорейським лідером Кім Чен Ином.

У разі, якщо Майкл Волц справді втратить посаду, це стане першою відставкою топпосадовця адміністрації президента США.

Водночас Politico повідомляє, що спецпосланець Трампа Стів Віткофф може замінити Волца на цій посаді.

Витік конфіденційної інформації із чату Signal

Нагадаємо, раніше головний редактор видання The Atlantic Джеффрі Голдберг випадково потрапив до закритого чату в Signal, де члени адміністрації президента США обговорювали удари по Ємену.

Трамп також заявив, що йому "нічого не відомо" про репортаж журналіста The Atlantic, якого випадково додали до секретного чату в Signal, де члени його адміністрації обговорювали удари по Ємену.

Згодом міністр оборони США Піт Гегсет заперечив, що військові плани США обговорювали у чаті та звинуватив головного редактора The Atlantic у "поширенні фейків".

Пізніше у Білому дому, коментуючи скандал із Signal, заявили, що справу закрито, Трамп зберігає довіру до Волца.

Топ коментарі
+13
Погнали на выход козлы отпущения, а главный рыжий козлик, вроде как не при делах...
показати весь коментар
01.05.2025 18:18 Відповісти
+11
Ну абсолютно непрофесійний шмат лайна. Навіть для Трампа. Та він і не останній. Алкаш Хегсет ...Довбой@б Віткофф. Час звільнятися від баласту.
показати весь коментар
01.05.2025 18:47 Відповісти
+10
ілона, волц,, вонг,, хто наступний? актори залишають сцену??,)
показати весь коментар
01.05.2025 18:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
100 днів рудому під хвіст
показати весь коментар
01.05.2025 18:15 Відповісти
Ну абсолютно непрофесійний шмат лайна. Навіть для Трампа. Та він і не останній. Алкаш Хегсет ...Довбой@б Віткофф. Час звільнятися від баласту.
показати весь коментар
01.05.2025 18:47 Відповісти
знайшли ще відданіших?
показати весь коментар
01.05.2025 18:18 Відповісти
цей волц так викручуватися перед трампоном, що одержав заворот кишок

.
показати весь коментар
01.05.2025 18:33 Відповісти
так отож. зараз ще якогось маговця призначать, щоб працював у парі з тим Вітьком. так хоч Волц з Рубіо були трохи противагою тому Вітьку і Венсу.
показати весь коментар
01.05.2025 18:42 Відповісти
значить найшли красіву тьотку, яка настільки віддана мага-церкві, що застрелила свого кота, який порвав портрет трампа.
показати весь коментар
01.05.2025 18:46 Відповісти
та як варіант. не здивуюсь тут. )
показати весь коментар
01.05.2025 18:49 Відповісти
Вони там всі однакові дегенерати. Ну може адекватний Рубіо перевзувся та вирішив стати ганчіркою заради посади. У всякому випадку на рудого впливають зовсім інші люди,яким зовсім не сподобалися ці "100днів".
показати весь коментар
01.05.2025 18:51 Відповісти

А може Вєдану туди запросять? Дадуть їй "на коня" додатковий заштрик галоперидолу, і...
показати весь коментар
01.05.2025 21:56 Відповісти
для цього треба застрелить свого собаку, або щонайменше зробити спробу вбити вуличного музиканта сокирою.
показати весь коментар
01.05.2025 22:02 Відповісти
Не журіться: Вєдані цілком під силу впоратися зі "вступним іспитом". Пригадайте, яку дичину вона тут-во шрайбала. А коли щось подібне почне говорити ротом в багатолюдному місці, кров з вух потече навіть і в сокирного душогуба вуличних музикантів, і у стрільця по власному псові...
показати весь коментар
01.05.2025 22:13 Відповісти
не пригадаю, бо я її пам'ятаю коли вона була достатньо притомною, а коли я повернувся сюди на Цензор знов, то тут вже її згадували в якості своєрідного "еталона".
показати весь коментар
01.05.2025 22:54 Відповісти
Он воно як.
Якщо у двох словах, то спершу з тою мадамою було ніби все гаразд (як Ви й написали). Потім її понесло так, що "свідки Єгови" денервово засмалили за рогом. Адміни закатруплять їй один акаунт, а за нетривалий проміжок часу вона вже проповідує з іншого. Це шоу тривало десь рік, а може й довше. Доки мадама "десь не загубилася". Чи то її нарешті відловили мозкоправи, чи то кацапи платити перестали... а може й самій уже набридло.
показати весь коментар
01.05.2025 23:13 Відповісти
дивні бувають трансформації з людьми, але того, хто побував на Миропільській 8, вже важко чимось здивувати.
показати весь коментар
01.05.2025 23:34 Відповісти
Мабуть, якось так і є.
показати весь коментар
02.05.2025 00:11 Відповісти
Погнали на выход козлы отпущения, а главный рыжий козлик, вроде как не при делах...
показати весь коментар
01.05.2025 18:18 Відповісти
Жил-был у бабушки ЗЕльоненький козлик,
Жил-был у бабушки Рыженький козлик

ЗЕльоное дежавю....
показати весь коментар
01.05.2025 18:35 Відповісти
Волц не хоче до тюрми.
показати весь коментар
01.05.2025 18:19 Відповісти
Перші втрати на мирному внутрішньому фронті...
показати весь коментар
01.05.2025 18:19 Відповісти
ілона, волц,, вонг,, хто наступний? актори залишають сцену??,)
показати весь коментар
01.05.2025 18:20 Відповісти
Наступний, мін.оборони, алкаш бабник і єпанько!!!
показати весь коментар
01.05.2025 18:28 Відповісти
Забув, ще венс!!!
показати весь коментар
01.05.2025 18:29 Відповісти
Венс це обрана посада - його просто не візьмеш

.
показати весь коментар
01.05.2025 18:37 Відповісти
Як це обрана, його ж Трамп ще на компанії пообіцяв на це місце!!!
показати весь коментар
01.05.2025 18:46 Відповісти
Не,ну обговіорювати війскови плани у чаті-це суперпілотаж.Наймогутнійша краіна і то такого собі не дозволить.
показати весь коментар
01.05.2025 18:20 Відповісти
Почалось ...
показати весь коментар
01.05.2025 18:20 Відповісти
всіх дістав тупістю?
показати весь коментар
01.05.2025 18:20 Відповісти
вже писали, що як тільки скандал затихне - його звільнять
сиплеться команда рудого клоуна
показати весь коментар
01.05.2025 18:21 Відповісти
"Боливар не вывезет двоих"(с). Волц в дальнейшем еще порадуется этой отставке, много интересного впереди.
показати весь коментар
01.05.2025 18:22 Відповісти
І щури покидають тонучий корабель.
показати весь коментар
01.05.2025 18:22 Відповісти
Вони не щури, вони довбойоби!!!
показати весь коментар
01.05.2025 18:31 Відповісти
В першу каденцію Трампа у нього була класна команда і його дебілізм був не такий помітний , а зараз коли він сам підібрав команду то дійсно Білий дім перетворився в Жовтий ))
показати весь коментар
01.05.2025 18:23 Відповісти
хтось повинен заплатити кров'ю за тупість короля.
показати весь коментар
01.05.2025 18:23 Відповісти
Не встигає підтирати за Трампом?
показати весь коментар
01.05.2025 18:23 Відповісти
Перший з трійки ******* WWV (вальц, вітькофф і венс) пішов.
показати весь коментар
01.05.2025 18:24 Відповісти
Волцом і відмітили 100 днів
показати весь коментар
01.05.2025 18:25 Відповісти
Перший пішов.
Трумп його занінить на ще більш тупійшого.
Серіал " Тупий ще тупійший" почався. Запасайтесь попкорном.
показати весь коментар
01.05.2025 18:28 Відповісти

Замінять Вєданою ()?
показати весь коментар
01.05.2025 22:02 Відповісти
Вони посади розподіляють рулеткою - у надії, що може хоч випадково пощастить, і не так швидко все розвалиться.
показати весь коментар
01.05.2025 18:29 Відповісти
Маск всьо,Вольц всьо,обісралися і звалили турборежим
показати весь коментар
01.05.2025 18:30 Відповісти
Знаю, що такого не станеться, але хотілось би бачити на цій посаді когось типу Джеймса Меттіса
показати весь коментар
01.05.2025 18:39 Відповісти
А ще ж добу тому пи₴діло що попало про Україну. Перший непотріб пішов...Чи вже другий? Перший -то Маск.
показати весь коментар
01.05.2025 18:45 Відповісти
Зал умолк! Харрис РАЗМАЗАЛА ТРАМПА прямо с трибуны, аплодировали все. Эта речь ВЗОРВАЛА СЕТЬ https://www.youtube.com/watch?v=AIo-iU9Paqg
показати весь коментар
01.05.2025 18:57 Відповісти
А как пел
показати весь коментар
01.05.2025 19:11 Відповісти
невже в карти програли, бо не мали козирів?
показати весь коментар
01.05.2025 19:22 Відповісти
Виткоф заменит Волца?? Это продолжение "Тупой и еще тупее"?
показати весь коментар
01.05.2025 19:29 Відповісти
Первый пошел!
показати весь коментар
01.05.2025 20:32 Відповісти
Наступний буде Гексет ,бо він ще дурніший. В день його призначення я спогнозував термін його перебування на посаді очільника Пентагону пів-року максимум.
показати весь коментар
01.05.2025 20:47 Відповісти