10132 відвідувача онлайн

У Конгресі підтримали ідею про перейменування Мексиканської затоки на Американську

Конгрес США

Палата представників Конгресу США виступила за перейменування Мексиканської затоки на Американську.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що  "за" проголосували 211 конгресменів, "проти" – 206.

Якщо рішення про "Американську затоку" схвалить і Сенат, то наступному президентові буде складно внести зміни до указу Трампа.

Водночас зазначається, що проходження документа в Сенаті є проблематичним. Адже для ухвалення законів потрібна переконлива більшість - щонайменше 60 голосів, тоді як у верхній палаті Конгресу представлені 53 республіканці та 47 демократів.

Топ коментарі
+21
Ї*анутим нема спокою...
показати весь коментар
08.05.2025 21:57 Відповісти
+19
нема більшої проблеми як перейменувати затоку
показати весь коментар
08.05.2025 21:56 Відповісти
+16
Ми мали б обовʼязково використати момент «тренду» та перейменувати болота на Московію. На її автентичну назву. Це було б справедливо і вчасно.
показати весь коментар
08.05.2025 21:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нема більшої проблеми як перейменувати затоку
показати весь коментар
08.05.2025 21:56 Відповісти
Нічого.
Це тільки початок.
А от Америку перейменувати в Трампландію?
показати весь коментар
08.05.2025 22:22 Відповісти
Не затоку, а https://www.aljazeera.com/news/2025/5/8/trump-says-hell-decide-on-name-of-persian-gulf-on-middle-east-visit затоки
показати весь коментар
08.05.2025 22:31 Відповісти
Чистий мовний геноцид... Куди дивиться ООН?
Mēxihco (Ме́шико) - термін мови Науатль для серця ацтекської імперії, а саме долини Мехіко та прилеглих територій, населення якої називається Mēxihkah (ісп. Mexica).
Аmerica - від імені флорентійського мандрівника Амеріго Веспуччі.
показати весь коментар
09.05.2025 00:11 Відповісти
Ща всем пох. Раньше к этому делу относились иначе. Земля Франца-иосифа. Только именами титулованных особ могли называть новые земли. Тогда уже Весппучия. Ну как страна в Южной Америке не называется Христофория
показати весь коментар
09.05.2025 06:23 Відповісти
Тому що Колумб до кінця життя думав що відкрив Індію. Всім відомий факт...
А так була б Земля Христофора... або суцільна Колумбія.
показати весь коментар
09.05.2025 13:26 Відповісти
Ещё раз:
Новые земли могли называть своими именами, не фамилии только высочайшие особы.
Море Баренцево и острова Кука. И, поэтому, Веспучия, а не Америка (Амермго)
показати весь коментар
09.05.2025 15:06 Відповісти
Чушь несеш. Острів Пасхи тобі в поміч "знаток" кхеров...
показати весь коментар
10.05.2025 00:25 Відповісти
Ї*анутим нема спокою...
показати весь коментар
08.05.2025 21:57 Відповісти
Перша думка після того, як прочитав лиш заголовок.
показати весь коментар
09.05.2025 00:07 Відповісти
Чудова новина.
Світ врятовано!
Чергова "прекрасна" звитяга Донні.
Повний пздц🤦‍♂️
показати весь коментар
08.05.2025 21:59 Відповісти
Ми мали б обовʼязково використати момент «тренду» та перейменувати болота на Московію. На її автентичну назву. Це було б справедливо і вчасно.
показати весь коментар
08.05.2025 21:59 Відповісти
московію перейменувати в Болотію.
показати весь коментар
08.05.2025 22:24 Відповісти
Болотія під керівництівом Болоді Путіна (наголос на літеру "і" - путіна - болотяна трава)
показати весь коментар
09.05.2025 00:14 Відповісти
Путіна (з наголосом на "і") - це якраз сезон промислового лову риби. На болоті? Та ще рибка! Ги!
показати весь коментар
09.05.2025 09:43 Відповісти
Пішла пошесть
показати весь коментар
08.05.2025 22:00 Відповісти
А Марс в маск еще не решили переименовать? Для швондеры.
показати весь коментар
08.05.2025 22:01 Відповісти
Мій старенький сусід, на жаль вже покійний любив казати у таких випадках: "Пес, якщо не має чим зайнятися, яйця лиже." 😊
показати весь коментар
08.05.2025 22:01 Відповісти
А військовий пес будку фарбує😁
показати весь коментар
08.05.2025 22:15 Відповісти
Реально, невже в Америці більше нема проблем?
показати весь коментар
08.05.2025 22:03 Відповісти
Це не було проблемою, поки не вирішили перейменувати...
показати весь коментар
09.05.2025 00:16 Відповісти
Реально в Америці більще нема притомних та адекватних людей.
показати весь коментар
09.05.2025 07:16 Відповісти
Не думайте , що таки на перший погляд нікому не потрібні закони приймають просто так. Скоро ми зрозуміємо, що це робиться для чогось дуже серйозного.
показати весь коментар
08.05.2025 22:03 Відповісти
Трамп сказав--------------в Америці її будуть називати американською. А інші------нехай називають як забажають.
показати весь коментар
09.05.2025 07:48 Відповісти
Та перейменуйте вже США в СШТрампа, Канаду в Трампаду, Гренландію в Трампляндію хай вже рудий дурень втішиться.
показати весь коментар
08.05.2025 22:05 Відповісти
ще Вашингтон у трампон
показати весь коментар
08.05.2025 22:20 Відповісти
І Папу Римського в Папу Трампського
показати весь коментар
08.05.2025 22:22 Відповісти
а венса в меланью
показати весь коментар
08.05.2025 22:27 Відповісти
Мексиканский залив получил свое название в XVI веке, когда испанские исследователи начали наносить регион на карту после прибытия Эрнана Кортеса. Если бы Трампон тогда был президентом, то Кортес бы так залив не назвал.
показати весь коментар
08.05.2025 22:08 Відповісти
показати весь коментар
08.05.2025 22:12 Відповісти
там не один Срамп, їх багато.
показати весь коментар
08.05.2025 22:20 Відповісти
А россію перейменувати в Рашу.
Хоча вона вже зараз Russia.
Жаль.
То хай путіна перейменує.
показати весь коментар
08.05.2025 22:21 Відповісти
Наступним, буде перейменовано Папу Американським??
Чого довго тягнути?
показати весь коментар
08.05.2025 22:26 Відповісти
Чому на Американську, а не Трампа? Нєпарядак!
показати весь коментар
08.05.2025 22:30 Відповісти
Нам це зрозуміло: замість декомунізації перейменування вулиць. А нквдисти продовжують робить шкоду і допомогають ворогам за переконаннями.
Зсша пішла тим же шляхом
показати весь коментар
08.05.2025 22:44 Відповісти
Пропоную Мексиці перейменувати половину американських штатів які сша окупували в Мексики в мексиканські
показати весь коментар
08.05.2025 22:55 Відповісти
Це якийсь сором..
показати весь коментар
08.05.2025 23:21 Відповісти
Тепер можно рухатись до розглядання у Конгресі наступного питання - перейменування Карибського моря на Флоридське. А поки що заборонити прокат кінофільму "Пірати Карибського моря" до переіменування моря і самого фільму.

Конгрес масово ********.
показати весь коментар
08.05.2025 23:27 Відповісти
Не Флоридське, а Маро-Лазьке! Якщо язик не зламають ще на підході до питання.
показати весь коментар
09.05.2025 09:47 Відповісти
Шапіто по трампонськи...
показати весь коментар
08.05.2025 23:28 Відповісти
Мийте руки з милом!
Походу тепер п*здоватизм це заразний вірус....
показати весь коментар
09.05.2025 00:21 Відповісти
А ще Північну Америку перейменуйте в Американську Америку.
Для повноти... діагнозу...
показати весь коментар
09.05.2025 00:27 Відповісти
А ще курячи стегенця перейменуйте на "ножки трампа")
показати весь коментар
09.05.2025 00:46 Відповісти
Сонце перейменуйте на Трампа.
показати весь коментар
09.05.2025 01:01 Відповісти
Дыбилы в место того чтоб авторитет делатъ в мире они в прогиб перед рашей и кореей , озеро переименуют
показати весь коментар
09.05.2025 07:37 Відповісти
А коли Сонце та Місяць будемо перейменовувати, бо затока якось мілкувато для США? Ну тупиє, точно!
показати весь коментар
09.05.2025 10:51 Відповісти