11349 відвідувачів онлайн

Ексочільницю МЗС Німеччини Бербок обрали головою Генасамблеї ООН

Бербок очолила Генасамблею ООН

У понеділок, 2 червня, колишню очільницю Міністерства закордонних справ Німеччини Анналену Бербок обрали головою Генеральної Асамблеї ООН.

Про це пише DW, повідомляє Цензор.НЕТ.

Бербок підтримали 167 країн - переважна більшість членів Генасамблеї.

Зазначається, що Бербок була єдиною кандидаткою на цю посаду. 

У своїй першій промові вона подякувала представникам країн за надану довіру і заявила, що має намір бути "чесною посередницею" у роботі Генасамблеї.

Інавгурація Бербок відбудеться 9 вересня 2025 року у Нью-Йорку.

Раніше повідомлялося, що уряд Німеччини затвердив кандидатуру очільниці МЗС Анналени Бербок на посаду голови Генасамблеї ООН.

Топ коментарі
+29
Вітаня пані Бербок ! вона заслужила ,сподіваюсь з її приходом ООН змінится в кращу сторону.
показати весь коментар
02.06.2025 18:34 Відповісти
+24
ОЦЕ НОВИНА!! ТАК НОВИНА!Бербок підтримали 167 країн - переважна більшість членів Генасамблеї. При усій нікчемності ООН ... Це привід Совойовим обісратися , де голоси рашки з Китаєм напарі усе ветують . Може введе реформи ця смілива жіночка?
показати весь коментар
02.06.2025 18:35 Відповісти
+22
оце так !

найщиріші вітання пані Анналені !
сподіваємось що ООН прокинеться

.
показати весь коментар
02.06.2025 18:36 Відповісти

Завантаження...