Ексочільницю МЗС Німеччини Бербок обрали головою Генасамблеї ООН

У понеділок, 2 червня, колишню очільницю Міністерства закордонних справ Німеччини Анналену Бербок обрали головою Генеральної Асамблеї ООН.
Про це пише DW, повідомляє Цензор.НЕТ.
Бербок підтримали 167 країн - переважна більшість членів Генасамблеї.
Зазначається, що Бербок була єдиною кандидаткою на цю посаду.
У своїй першій промові вона подякувала представникам країн за надану довіру і заявила, що має намір бути "чесною посередницею" у роботі Генасамблеї.
Інавгурація Бербок відбудеться 9 вересня 2025 року у Нью-Йорку.
Раніше повідомлялося, що уряд Німеччини затвердив кандидатуру очільниці МЗС Анналени Бербок на посаду голови Генасамблеї ООН.
найщиріші вітання пані Анналені !
сподіваємось що ООН прокинеться
.