10553 відвідувача онлайн

Війська РФ завдали авіаударів по Куп’янську: пошкоджено понад 80 будинків і дитсадок. ФОТОрепортаж

11 червня 2025 року орієнтовно о 3:30 ночі збройні сили РФ завдали серію авіаційних ударів по м. Купʼянськ на Харківщині. Попередньо, ворог застосував ФАБ-500 та 1500 з УМПК.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Харківської облпрокуратури.

Як зазначається, пошкоджено понад 80 житлових будинків, господарчі споруди, дитячий садок, станцію та автомобіль бригади екстреної медичної допомоги.

Купʼянськ після обстрілу
Купʼянськ після обстрілу
Купʼянськ після обстрілу
Купʼянськ після обстрілу
Купʼянськ після обстрілу
Купʼянськ після обстрілу
Купʼянськ після обстрілу
Купʼянськ після обстрілу

Минулося без постраждалих.

Прокурори та слідчі поліції вживають всіх можливих та належних заходів для документування воєнних злочинів, вчинених російськими військовими.

Топ коментарі
+2
Ось так варварська здичавіла орда знищує міста ,відповіді немає ,світового розголосу про злочини рашистів теж немає ,влада бездіяльна.
показати весь коментар
11.06.2025 11:45 Відповісти
+1
Як там з ударами у відповідь по ворогу? По факту нічого не буде. Не покаране зло буде завжди повертатись.
показати весь коментар
11.06.2025 11:28 Відповісти
+1
Ворог отримує відповідь на фронті. Чи якої відповіді ви чекаєте ?
показати весь коментар
11.06.2025 12:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як там з ударами у відповідь по ворогу? По факту нічого не буде. Не покаране зло буде завжди повертатись.
показати весь коментар
11.06.2025 11:28 Відповісти
Ворог отримує відповідь на фронті. Чи якої відповіді ви чекаєте ?
показати весь коментар
11.06.2025 12:08 Відповісти
Саме вразлиіе місце у рассєйських нацистів це їх тил. Удари по містах россії дуже швидко завершать цю війну.
показати весь коментар
11.06.2025 12:43 Відповісти
Куди наші дотягуються до їх тилу-там палають заводи, аеродроми, командні пункти, рлс, рсзв, усякі сонцепєкі та інші іскандери. Чи ні-не бачили ?
показати весь коментар
11.06.2025 12:46 Відповісти
Треба ще, що би трупи "дарагіх рассіан" валялися на вулицях россійських міст. Треба , що би регулярно знищувалися житлові будинки цих азійських вилупків. Що би кожне россійське місто нагадувало сьогодняшній Маріуполь.
показати весь коментар
11.06.2025 13:26 Відповісти
Я в іншій темі сьогодні вже декількох запитував-що нам дасть, якщо на болотах в результаті наших ціленаправлених ударів будуть валятися трупи цивільних та палати їх багатоповерхівки ? Може відповісте, яка нам користь з цього, не рахуючи моральної насолоди ?
показати весь коментар
11.06.2025 14:08 Відповісти
Я долго жил на россии и хорошо знаю их повадки. Когда рассианин получает жесткую ответку по своему свинному рылу, ему уже больше не нужны чужие земли, и убийство соседей он уже не поддерживает. Начнется явный миротворческий процесс. Безнаказанность миротворчеству не способствует. Она наоборот подстегивает лаптежных фашистов на новые зверства.
показати весь коментар
11.06.2025 14:15 Відповісти
Такі дії спровокують х#йла на те, що воно боїться зробити зараз-на офіційну тотальну мобілізацію. І йому буде похер що там думають звичайні росіяни і що їм потрібно. Буде привід "вставай страна агромная, вставай на смертній бой." Усе як у їх скрєпах. І тоді на наших хлопців будуть лізти малі пехотні групи не по 5 разів за сутки на напрямку, а по 5 разів на годину. Окрім того через постійні дронові атаки по багатоповерхівках і смертях цивільних ми втратимо підримку Заходу. Якщо ракетою знесемо якийсь хмарочос у мацкві і загине пару сотень цивільних, серед яких буде третина дітей-х#йло запросто влупить якимось бояришніком з тактичним яз по центру Києва, загинуть десятки тисяч і Київ стане непридатним для життя на декілька десятків років. І знаєте що на це зробить Захід ? Може у відповідь вдарить своєю яз ? Відповідь-НІЧОГО. Скаже, що самі спровокували. Тож що нам принесе масове вбивство цивільних на болотах ? У військовому плані-нічого, тому що у них можливостей набагато більше. У політичному-теж нічого, бо від нас відвернуться наші союзники. В усіх сенсах нам набагато вигідніше лупити по їх військових та підприємствах впк. Нам треба знищувати військову машину кацапів, а союзникам-їх економіку, доки вони будуть неспроможні вести війну. Нажаль, нічого іншого не залишається. А "нехай палають кацапські квартири"-це емоції. Цілком зрозумілі і бажані, але лише емоції.
показати весь коментар
11.06.2025 15:24 Відповісти
Попередньо, ворог застосував ФАБ-500 та 1500 з УМПК.

Мгм.
А коли тебе пиззять ногами, дуже важливо запам'ятати розміри взуття нападників.
показати весь коментар
11.06.2025 11:37 Відповісти
Ось так варварська здичавіла орда знищує міста ,відповіді немає ,світового розголосу про злочини рашистів теж немає ,влада бездіяльна.
показати весь коментар
11.06.2025 11:45 Відповісти
Світ усе регулярно бачить, наслідки кожного ракетно-дронового удару йому доносяться. Світ щоразу вислювлює стурбованість та занепокоєність, а отже про усе чудово знає. Багато лідерів ще з 2022 особисто відвідували зруйновані квартали Бучі, Ірпіня, Бородянки ті інших міст. Влада постійно закликає світ допомогти нам системами ппо та зброєю для фронту. Ваша версія того, що ще має робитися в цьому напрямку ?
показати весь коментар
11.06.2025 12:07 Відповісти
В нас є власні чотири зенітно ракетні комплекси. Скільки їх виробили починаючи з 2019 р?
Правильна відповідь - жодного!!!
показати весь коментар
11.06.2025 12:45 Відповісти
Питання зараз не в тому, чому в нас їх зараз немає (ці і багато інших питань треба буде завдавати владі після війни), а в тому що їх немає. Моє питання до дописувача стосувалося іншого.
показати весь коментар
11.06.2025 14:04 Відповісти