9309 відвідувачів онлайн

Німеччина має стати спроможною до миру через військову силу, - Меркель

меркель

Колишня канцлерка Німеччини Ангела Меркель підтримала угоду країн НАТО про збільшення військових витрат до 5% ВВП, оскільки після початку війни Росії проти України рівень загрози для країн Євросоюзу зріс.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

"Двох відсотків від ВВП на оборону вже давно замало. Ми повинні стати спроможними до миру через військову силу", - сказала Меркель.

Ексканцлерка наголосила, що вона свідомо підібрала ці слова, коли її запитали, чи воліла вона тим самим дистанціюватися від формулювання "Німеччина має стати спроможною до війни", яке використав міністр оборони Борис Пісторіус.

Нападам найлегше запобігати, створюючи ефект стримування та одночасно підтримуючи дипломатичні контакти, зазначила ексканцлерка.

"Так ми пройшли крізь "холодну війну", і так потрібно проходити й крізь майбутні часи", - вважає Меркель, додавши, що добре, що переговори з Росією знову тривають. "Без перемовин ця війна точно не закінчиться", - наголосила вона.

Топ коментарі
+36
вилізла хйЛовська соска
показати весь коментар
02.07.2025 21:44 Відповісти
+33
Ого, як заспівала...
А де ти раніше була *****, коли була канцлером?
показати весь коментар
02.07.2025 21:46 Відповісти
+24
Полковнику служби КГБ фрау Меркель дали чергове завдання. Заметушилася. Треба чекати від неї якоїсь чергової херні.
показати весь коментар
02.07.2025 21:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вилізла хйЛовська соска
показати весь коментар
02.07.2025 21:44 Відповісти
Ого, як заспівала...
А де ти раніше була *****, коли була канцлером?
показати весь коментар
02.07.2025 21:46 Відповісти
Прикривала ***** в Мінську. Так що все стабільно.
показати весь коментар
02.07.2025 23:34 Відповісти
А когда была канцлером, то всё наоборот делала
показати весь коментар
03.07.2025 01:25 Відповісти
о, вже почала трохи відходить від переляку лабрадором Коні.
показати весь коментар
02.07.2025 21:47 Відповісти
Полковнику служби КГБ фрау Меркель дали чергове завдання. Заметушилася. Треба чекати від неї якоїсь чергової херні.
показати весь коментар
02.07.2025 21:49 Відповісти
А как же друг меркель пукин?
а вдруг всплывут фоточки с вечеринки комсомольского бардачка?
показати весь коментар
02.07.2025 21:49 Відповісти
Стара путінська шлєндра.
показати весь коментар
02.07.2025 21:51 Відповісти
Подружка путіна
показати весь коментар
02.07.2025 21:51 Відповісти
>> ... Меркель, додавши, що "добре, що переговори з отсосією знову тривають".

Опа, новий поворот.

Це у бік Макрона такий реверанс? Чи є щось у Німеччині, про що ми ще не знаємо?
показати весь коментар
02.07.2025 21:52 Відповісти
Ця тварь ще не здохла?
Це воно заперечила 20008 році вступу України в НАТО, т.я. іі куратор з ГДР путлер наполягав на це.
гдрівська комсомолка вже мовчи.
показати весь коментар
02.07.2025 21:52 Відповісти
путінферштейни повилазили
показати весь коментар
02.07.2025 21:55 Відповісти
Проснулась?
показати весь коментар
02.07.2025 21:56 Відповісти
Це її піськов товкнув « іди працюй, шлендра»
показати весь коментар
02.07.2025 22:47 Відповісти
сказала комсомольська шльондра , яка розвалила Бундесвер .
показати весь коментар
02.07.2025 22:01 Відповісти
Не стареют душой комсомольцы
показати весь коментар
02.07.2025 22:06 Відповісти
... комсомолка і штазі агент.
показати весь коментар
02.07.2025 22:08 Відповісти
показати весь коментар
02.07.2025 22:12 Відповісти
стара ***** яка знищила всю енергетику підсадивши її на "зелену" газову іглу, та військо вилізла щось цинічно **********.
показати весь коментар
02.07.2025 22:12 Відповісти
у ********** ************ меркель спросить забыли
показати весь коментар
02.07.2025 22:14 Відповісти
показати весь коментар
02.07.2025 22:16 Відповісти
О, фрау ріббентроп розконсервували знову
показати весь коментар
02.07.2025 22:18 Відповісти
ФРАУ РІБЕНТРОП,
В НАС НА ШМАРОФОНІ МІСЦЬ НЕ МАЄ,
СВОЇХ ВИСТАЧАЄ,
ТОМУ ЙДИ НА ***
показати весь коментар
02.07.2025 22:28 Відповісти
Не відволікайся, шльондро, смокчи далі
показати весь коментар
02.07.2025 22:29 Відповісти
У мадам руки по лікті в крові. Мала б сидіти десь і давати покази.
показати весь коментар
02.07.2025 22:32 Відповісти
А твоя справа , маскворотий, не лізьти до українців з порадами Дуй на болота, троллоло
Karl Magig

Реєстрація: 29.06.2025
показати весь коментар
02.07.2025 22:45 Відповісти
И я украинец,?? Насправді? Який ти українець - не знати рідну мову може тількі манкурт
показати весь коментар
02.07.2025 22:57 Відповісти
1.»БОЛЬшинства» Знаток родного Азыка
2. БОЛЬШИНСТВО українців - ЕТНИЧНІ українці і мова їм рідна, тому вони ПРАВІЛЬНО говорять « паляниця» , а інши - просто ПОНАІХАВШИ дикуни з болот і мова їм дается тяжко
Кацапи взагалі не можуть вивчати мову - щелепа заважає. У нас на курсах словенського усі кацапи не довчились навіть до Б2 , тому що зовсім не розуміли славянскоі мови.
3. Ви з ПОНАІХАВШИХ з кацапії, тому вам « за падло»( Админе, вибач ) спілкуватись українською
показати весь коментар
02.07.2025 23:17 Відповісти
А ще , я розумію, що володієте ви німецькою теж погано і вам не з ким спілкуватись , тому соромитесь на українському сайті і сами того не розумієте
показати весь коментар
02.07.2025 23:19 Відповісти
Ось що треба дивитись
Орест Лютий "Убий у собі москаля"
https://youtu.be/T8Js2tBd1A4?si=mps--v5rOUel2w4k
показати весь коментар
02.07.2025 23:37 Відповісти
Уклоніст, ти вже накалякав тут на *****!
показати весь коментар
03.07.2025 06:47 Відповісти
ой мля, "якби не Меркель..."!!!!!!
показати весь коментар
03.07.2025 01:25 Відповісти
А чому ті українці вимушені були втікати, не подумав?
показати весь коментар
03.07.2025 09:43 Відповісти
Її ще не посадили ? ЦУКА , яка розвалила армію
показати весь коментар
02.07.2025 22:43 Відповісти
ніт ,Меркель може сісти за грати у Німеччині...вона розрушила в Німеччині все , оборонку , економіку , технології , тому треба своє старе сідало рятувати ...з Мерцом не станцюється, як з ху* лом ...
показати весь коментар
02.07.2025 22:43 Відповісти
бачимо ми тут в Німеччині все ,хто біженці , а хто купив собі німецкі коріння ...помилка взагалі Заходу в тому , шо грабувати інши держави та використовувати людский ресурс в наймах ,рано чи пізно вдарить по самій західний структурі ,можу тільки сказати ,те шо я знаю ,з усіх хто скористався гостинністю Німеччини, вдячні тільки українці ,всі інши до німців ставляться як до лохів ,яких вони розкручують ...
показати весь коментар
03.07.2025 01:08 Відповісти
Господи, они ссутся даже назвать своего врага врагом. Какие-то общие фразы про возросший уровень тревожности. Вы все по пояс по сути уже увязли в войне с россией пока руками украинцев, в отличие от нас, кто застрял по уши. Если изначально не хотели принимать участие, не было воли к борьбе, зачем это всё
показати весь коментар
02.07.2025 23:05 Відповісти
шалава куйла
показати весь коментар
02.07.2025 23:27 Відповісти
Нахіба це посміховисько вилізло?..
показати весь коментар
02.07.2025 23:54 Відповісти
Ти ще не здохла ***** прокацапська? То недовго тобі смердіти на землі.
показати весь коментар
03.07.2025 01:54 Відповісти
Долго обувную ложку искала, партагеноссе!
показати весь коментар
03.07.2025 12:06 Відповісти