5979 відвідувачів онлайн

Сину Патрушева повідомили про підозру, він організував викрадення зерна з ТОТ, - СБУ

Сину Патрушева повідомили про підозру. Що відомо

Повідомлено про підозру заступнику голови уряду РФ Дмитру Патрушеву, який організував масове викрадення зерна з тимчасово окупованих територій України.

Про це повідомила пресслужба СБУ, інформує Цензор.НЕТ.

Із початку повномасштабної війни за координації російського урядовця рашисти вивезли до РФ понад 4 млн тонн українських зернових культур на загальну суму понад 23 млрд гривень.

"Як встановило розслідування, йдеться про масштабне розгарбування окупантами агропідприємств на тимчасово захоплених територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей. У подальшому награбовану сільгосппродукцію ворог реалізовував "тіньовим флотом" рф до країн Близького Сходу та північної Африки під виглядом російського товару", - йдеться в повідомленні.

Дмитро Патрушев є сином помічника Путіна Миколи Патрушева, який раніше очолював ФСБ, а потім Радбез РФ.

"Саме Патрушев-"старший" пролобіював призначення свого сина на посаду міністра сільського господарства росії і згодом – заступника голови російського уряду. Щоб організувати викрадення українського зерна, Дмитро Патрушев використовував делеговані йому повноваження міністра агрополітики країни-агресора", - додали в СБУ.

Наразі йому заочно повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини, вчинені за попередньою змовою групою осіб).

Топ коментарі
+17
Невимовно потужно.😱
показати весь коментар
11.07.2025 09:22 Відповісти
+7
невиліковно потужно і переможно!
показати весь коментар
11.07.2025 09:26 Відповісти
+6
Щось я не розумію, в чому проблема, заарештуйте його, поліціянтів чим займаються?
показати весь коментар
11.07.2025 09:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Невимовно потужно.😱
показати весь коментар
11.07.2025 09:22 Відповісти
невиліковно потужно і переможно!
показати весь коментар
11.07.2025 09:26 Відповісти
Щось я не розумію, в чому проблема, заарештуйте його, поліціянтів чим займаються?
показати весь коментар
11.07.2025 09:24 Відповісти
ішак це хто?
показати весь коментар
11.07.2025 10:09 Відповісти
то назви, не соромся
показати весь коментар
11.07.2025 10:17 Відповісти
ну то й що. кожен має право на власну думку. Цікава твоя думка. хто такий путін?
показати весь коментар
11.07.2025 10:32 Відповісти
Та ні . це від тебе кацапом смердіт. За путіна обісрався, то давай кажи, що за Запоріжжя знаеш
показати весь коментар
11.07.2025 10:44 Відповісти
ванга з тебе . як із лайна куля. я гадаю що ти контроський болотяник. Тому питаю в останнє: путін-*****? І не треба рощзповідати казки пр Афріку, недопалки
показати весь коментар
11.07.2025 10:57 Відповісти
контоський і є конторський. на пряме питання образи, крутиться як вуж на сковородці. мало хто на твоєї параші в КДБ "а не у КГБ кацапчик) працівавТебе запитали путін - *****?
показати весь коментар
11.07.2025 11:38 Відповісти
як? коли він на параші
показати весь коментар
11.07.2025 10:08 Відповісти
Ското-кацапи полорогі на білше вони не здібні.
показати весь коментар
11.07.2025 09:29 Відповісти
Сподіваюся далі ліфт, вікно чи самокат.
показати весь коментар
11.07.2025 09:30 Відповісти
самокат прикольніше або вікно, хоча ліфттеж тєма, щоб по стінках розмазало
показати весь коментар
11.07.2025 10:53 Відповісти
А можна ще підозру тим країнам, які користувались краденим? Так буде ще потужніше! А чернишови зеленського нехай собі продовжують грабувати Україну!
показати весь коментар
11.07.2025 09:30 Відповісти
У московитів віками ничого не змінюєтся бо майже дикарі залишаются дикарями. Замість - зробити, виростити, створоти, розробити у ніх одне і теж саме - вкрасти та пограбувати ну ще вбити. Якуб посаду воно, дике, не займало.
показати весь коментар
11.07.2025 09:39 Відповісти
"випал с лесніци"
показати весь коментар
11.07.2025 09:39 Відповісти
Безумовно потужно. А де чернишов, вже вивезли його з країни в якийсь "хаб єдності"?
показати весь коментар
11.07.2025 09:56 Відповісти
Найкраща підозра - це відправити самокат/посилку/пейджер ...
показати весь коментар
11.07.2025 10:04 Відповісти
Повідомили?

А пОцієнт телеграму точно прийняв?
показати весь коментар
11.07.2025 10:12 Відповісти
Ну, таке. Зайнятися більше нічим?
показати весь коментар
11.07.2025 10:26 Відповісти
хай буде
показати весь коментар
11.07.2025 10:54 Відповісти
Який сенс в цій підозрі? Мабуть вони уявляють, що той покидьок явиться в найближче відділення СБУ для надання свідчень і добровільно залишиться під вартою? Відправити кіллера за ним і все. Цивилізаційні методи з кацапскими тваринами не працюють. З зеленими тваринами, до речі також не працюють.
показати весь коментар
11.07.2025 12:59 Відповісти
А тим мишам що у 2020 році з'їли 2700 вагонів зерна вже оголосили підозру, чи ще неначасі?
показати весь коментар
11.07.2025 13:26 Відповісти
Млять, я у удивился - в Расии объявили...