9200 відвідувачів онлайн

Після 3 років суд закрив справу проти комбрига дніпровської бригади ТрО Водолазького за "неналежну підготовку Дніпра до оборони"

7 серпня Дніпровський апеляційний суд підтвердив рішення Дніпровського районного суду про закриття кримінального провадження проти командира 128-ї бригади ТрО Олександра Водолазького.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це військовий повідомив на своїй Facebook-сторінці.

"Сьогодні Дніпровський апеляційний суд підтвердив рішення Дніпровського районного суду про закриття проти мене вигаданої кримінальної справи на замовлення одного олігарха і одного кримінального авторитета. Понад три роки кримінальної справи, десятки допитів і судів.Чекаю тепер, напевно, касаційний суд чи щось інше. А може їх раніше пересаджають. Дякую адвокатам, які невтомно мене захищали протягом трьох років", - написав Водолазький.

Водолазький

Нагадаємо, у жовтні 2023 року ДБР повідомило про підозру командиру 128-ї бригади ТрО Дніпра Олександру Водолазькому. Йому ставили у провину перевищення службових обов'язків за те, що на початку березня 2022 року його бригада будувала взводні опорні пункти та пункти блокування на Набережній Дніпра на орендованих ділянках приватних підприємців.

У Водолазького провели обшуки. 16 жовтня 2023 року його викликали на допит в ДБР, після чого відбулося засідання суду про обрання запобіжного заходу.

Згодом суд відправив комбрига бригади ТрО Дніпра під нічний домашній арешт.

Цензор.НЕТ розповідав детальніше про справу полковника Олександра Водолазького. 

Топ коментарі
+13
а чи буде справа за здачу Перекопа?
показати весь коментар
07.08.2025 16:56 Відповісти
+12
А за дії нашого хрипатого Наполєончика ніхто нічого?
показати весь коментар
07.08.2025 16:57 Відповісти
+10
о, це ще попереду..., скількох командирів ще засудять за будування фортифікацій поруч з дачами, басейнами, гольфполями, просто ділянками різних кримінальних авторитетів та відомих й маловідомих олігархів... й суди будуть роками це розслідувати..., не ті збитки, що їх спричинила рашка звичайним людям, зовсім ні, нас очікує ще багатенько такого лайна...
показати весь коментар
07.08.2025 16:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А хто б сумнівався. В обороні країни винних немає. Тут керує бабло і кругова порука!!!!
показати весь коментар
07.08.2025 16:45 Відповісти
о, це ще попереду..., скількох командирів ще засудять за будування фортифікацій поруч з дачами, басейнами, гольфполями, просто ділянками різних кримінальних авторитетів та відомих й маловідомих олігархів... й суди будуть роками це розслідувати..., не ті збитки, що їх спричинила рашка звичайним людям, зовсім ні, нас очікує ще багатенько такого лайна...
показати весь коментар
07.08.2025 16:49 Відповісти
а чи буде справа за здачу Перекопа?
показати весь коментар
07.08.2025 16:56 Відповісти
А за дії нашого хрипатого Наполєончика ніхто нічого?
показати весь коментар
07.08.2025 16:57 Відповісти
+💯 👍🏿!

суд над командиром комбрига - верховним головнокомандуючим ЗЄлєнським, який допустив вторгнення орків в Україну, вже був ?

.
показати весь коментар
07.08.2025 17:35 Відповісти
То що, пан полковник вільний, і тепер готовий захищати цю країну?
показати весь коментар
07.08.2025 16:58 Відповісти
тепер пан полковник, хвалити Богу, може воювати і вночі

у цій "справі" суцільний треш, дебілізму та зрада !

.
показати весь коментар
07.08.2025 17:36 Відповісти
Це така **** судова влада.Три роки тріпали чоловіку нерви.Всі судові,слідчі,прокурорські ідіоти повинні в складчину зібрати кошти та компенсувати за фізичну і моральну шкоду комбригу.
показати весь коментар
07.08.2025 17:31 Відповісти
а прі чьом здєсь верховний головнокомандувач ЗЄлєнський - командир комбрига, між іншим

.
показати весь коментар
07.08.2025 17:39 Відповісти
І повернути свою зарплатню за цей час!
показати весь коментар
07.08.2025 21:49 Відповісти
Чекаємо такого ж результату і по Червінському.
показати весь коментар
07.08.2025 17:34 Відповісти
нє дождьотєсь !

Полковник Червінський особистий ворог д'Єрмака-ЗЄлєнського по вагнергейту.

.
показати весь коментар
07.08.2025 17:47 Відповісти
Тільки після допиту онлайн верховного міндіча!!! Він же за все все відповідає і все на контролі
показати весь коментар
08.08.2025 00:50 Відповісти
https://espreso.tv/suspilstvo-sud-u-spravi-poroshenka-pro-derzhzradu-vidklali-do-veresnya У Шевченківському районному суді Києва 8 серпня розпочалося чергове засідання у кримінальній справі за обвинуваченням 5-го президента України Петра Порошенка у державній зраді. І одразу закінчилось: його відклали до вересня (повідомляє кореспондентка Еспресо Діана Польова).
У засіданні особисто брав участь Петро Порошенко разом із двома захисниками. Онлайн доєднався ще один обвинувачений - Сергій Кузяра - зі своїм адвокатом.
До суду надійшло клопотання від захисників Віктора Медведчука з проханням відкласти розгляд. Суд задовольнив це клопотання та переніс засідання на 11 або 12 вересня.
Після засідання Порошенко заявив, що не вважає провадження реальним і назвав його "сюрреалізмом" (https://www.5.ua/polityka/terminova-zaiava-petra-poroshenka-transliatsiia-357202.html кому цікаво - відео брифінгу Порошенка).
"Нема що казати. Одним словом - це сюр. У час, коли країна має зосередитися на допомозі Збройним Силам, фронту, розвитку оборонної промисловості та зміцненні парламентської дипломатії, влада влаштовує шоу. Сценарій повністю провалився. Вже сьомий рік намагаються мене судити, але цієї справи фактично не існує. Засідання тривають по кілька хвилин, прокурори ховають очі - не через совість, а через страх. І цей страх, переконаний, згодом охопить і слідчих, і інших причетних", - сказав він.
Політик нагадав, що під час повномасштабного вторгнення залишився в Україні разом з військовими, яких, за його словами, влада до того незаконно ув'язнювала. Серед них - генерали Ігор Павловський та Дмитро Марченко, полковник Роман Червінський та інші - "яких я по суті викупав з полону свавілля шляхом внесення застави", наголосив Порошенко.
Він заявив, що нинішні дії влади - від атак на антикорупційні органи, на детективів НАБУ та громадських активістів до переслідування журналістів та опозиційних політиків - шкодять державі та наближають її до авторитарної моделі, "перетворює країну на путінську росію".
показати весь коментар
08.08.2025 13:54 Відповісти