9817 посетителей онлайн
2 300 14

После 3 лет суд закрыл дело против комбрига днепровской бригады ТрО Водолазького за "ненадлежащую подготовку Днепра к обороне"

7 августа Днепровский апелляционный суд подтвердил решение Днепровского районного суда о закрытии уголовного производства против командира 128-й бригады ТрО Александра Водолазского.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом военный сообщил на своей Facebook-странице.

"Сегодня Днепровский апелляционный суд подтвердил решение Днепровского районного суда о закрытии против меня вымышленного уголовного дела по заказу одного олигарха и одного криминального авторитета. Более трех лет уголовного дела, десятки допросов и судов, жду теперь, наверное, кассационный суд или что-то другое. А может их раньше пересажают. Спасибо адвокатам, которые неутомимо меня защищали в течение трех лет", - написал Водолазский.

Водолазский

Напомним, в октябре 2023 года ГБР сообщило о подозрении командиру 128-й бригады ТрО Днепра Александру Водолазскому. Ему вменяли превышение служебных обязанностей за то, что в начале марта 2022 года его бригада строила взводные опорные пункты и пункты блокирования на Набережной Днепра на арендованных участках частных предпринимателей.

У Водолазского провели обыски. 16 октября 2023 года его вызвали на допрос в ГБР, после чего состоялось заседание суда об избрании меры пресечения.

Впоследствии суд отправил комбрига бригады ТрО Днепра под ночной домашний арест.

Цензор.НЕТ рассказывал подробнее о деле полковника Александра Водолазского.

Топ комментарии
+13
а чи буде справа за здачу Перекопа?
показать весь комментарий
07.08.2025 16:56 Ответить
+12
А за дії нашого хрипатого Наполєончика ніхто нічого?
показать весь комментарий
07.08.2025 16:57 Ответить
+10
о, це ще попереду..., скількох командирів ще засудять за будування фортифікацій поруч з дачами, басейнами, гольфполями, просто ділянками різних кримінальних авторитетів та відомих й маловідомих олігархів... й суди будуть роками це розслідувати..., не ті збитки, що їх спричинила рашка звичайним людям, зовсім ні, нас очікує ще багатенько такого лайна...
показать весь комментарий
07.08.2025 16:49 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А хто б сумнівався. В обороні країни винних немає. Тут керує бабло і кругова порука!!!!
показать весь комментарий
07.08.2025 16:45 Ответить
о, це ще попереду..., скількох командирів ще засудять за будування фортифікацій поруч з дачами, басейнами, гольфполями, просто ділянками різних кримінальних авторитетів та відомих й маловідомих олігархів... й суди будуть роками це розслідувати..., не ті збитки, що їх спричинила рашка звичайним людям, зовсім ні, нас очікує ще багатенько такого лайна...
показать весь комментарий
07.08.2025 16:49 Ответить
а чи буде справа за здачу Перекопа?
показать весь комментарий
07.08.2025 16:56 Ответить
А за дії нашого хрипатого Наполєончика ніхто нічого?
показать весь комментарий
07.08.2025 16:57 Ответить
+💯 👍🏿!

суд над командиром комбрига - верховним головнокомандуючим ЗЄлєнським, який допустив вторгнення орків в Україну, вже був ?

.
показать весь комментарий
07.08.2025 17:35 Ответить
То що, пан полковник вільний, і тепер готовий захищати цю країну?
показать весь комментарий
07.08.2025 16:58 Ответить
тепер пан полковник, хвалити Богу, може воювати і вночі

у цій "справі" суцільний треш, дебілізму та зрада !

.
показать весь комментарий
07.08.2025 17:36 Ответить
Це така **** судова влада.Три роки тріпали чоловіку нерви.Всі судові,слідчі,прокурорські ідіоти повинні в складчину зібрати кошти та компенсувати за фізичну і моральну шкоду комбригу.
показать весь комментарий
07.08.2025 17:31 Ответить
а прі чьом здєсь верховний головнокомандувач ЗЄлєнський - командир комбрига, між іншим

.
показать весь комментарий
07.08.2025 17:39 Ответить
І повернути свою зарплатню за цей час!
показать весь комментарий
07.08.2025 21:49 Ответить
Чекаємо такого ж результату і по Червінському.
показать весь комментарий
07.08.2025 17:34 Ответить
нє дождьотєсь !

Полковник Червінський особистий ворог д'Єрмака-ЗЄлєнського по вагнергейту.

.
показать весь комментарий
07.08.2025 17:47 Ответить
Тільки після допиту онлайн верховного міндіча!!! Він же за все все відповідає і все на контролі
показать весь комментарий
08.08.2025 00:50 Ответить
https://espreso.tv/suspilstvo-sud-u-spravi-poroshenka-pro-derzhzradu-vidklali-do-veresnya У Шевченківському районному суді Києва 8 серпня розпочалося чергове засідання у кримінальній справі за обвинуваченням 5-го президента України Петра Порошенка у державній зраді. І одразу закінчилось: його відклали до вересня (повідомляє кореспондентка Еспресо Діана Польова).
У засіданні особисто брав участь Петро Порошенко разом із двома захисниками. Онлайн доєднався ще один обвинувачений - Сергій Кузяра - зі своїм адвокатом.
До суду надійшло клопотання від захисників Віктора Медведчука з проханням відкласти розгляд. Суд задовольнив це клопотання та переніс засідання на 11 або 12 вересня.
Після засідання Порошенко заявив, що не вважає провадження реальним і назвав його "сюрреалізмом" (https://www.5.ua/polityka/terminova-zaiava-petra-poroshenka-transliatsiia-357202.html кому цікаво - відео брифінгу Порошенка).
"Нема що казати. Одним словом - це сюр. У час, коли країна має зосередитися на допомозі Збройним Силам, фронту, розвитку оборонної промисловості та зміцненні парламентської дипломатії, влада влаштовує шоу. Сценарій повністю провалився. Вже сьомий рік намагаються мене судити, але цієї справи фактично не існує. Засідання тривають по кілька хвилин, прокурори ховають очі - не через совість, а через страх. І цей страх, переконаний, згодом охопить і слідчих, і інших причетних", - сказав він.
Політик нагадав, що під час повномасштабного вторгнення залишився в Україні разом з військовими, яких, за його словами, влада до того незаконно ув'язнювала. Серед них - генерали Ігор Павловський та Дмитро Марченко, полковник Роман Червінський та інші - "яких я по суті викупав з полону свавілля шляхом внесення застави", наголосив Порошенко.
Він заявив, що нинішні дії влади - від атак на антикорупційні органи, на детективів НАБУ та громадських активістів до переслідування журналістів та опозиційних політиків - шкодять державі та наближають її до авторитарної моделі, "перетворює країну на путінську росію".
показать весь комментарий
08.08.2025 13:54 Ответить