8850 відвідувачів онлайн

Після дозволу виїзду чоловікам 18-22 років пасажиропотік не зріс, - ДПСУ

виїзд,кордон,чоловіки

Державна прикордонна служба не фіксує збільшення пасажиропотоку на кордоні після набуття чинності норми про виїзд чоловіків віком 18-22 років.

Про це заявив речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, з 28 серпня, коли почали діяти зміни до правил перетину, "суттєвого збільшення цієї категорії громадян не відбулося".

Він також наголосив, що останнім часом російська пропаганда поширює неправдиві твердження про нібито масовий виїзд українських чоловіків за кордон.

Демченко нагадав, що влітку пасажиропотік був вищим, але з 1 вересня традиційно знизився. Якщо у будні серпня кордон перетинали 125-135 тис. осіб, то зараз - близько 105-107 тис. на день. При цьому перевага залишається на в’їзд в Україну.

Топ коментарі
+11
Тобто обмеження на виїзд можна знімати для усіх, інакше, навіщо вони існують, якщо ніхто не тікає.
показати весь коментар
05.09.2025 10:33 Відповісти
+9
Бо цих чоловіків демографічно не так багато. Але вони є. Це не є масово, погоджуюсь, але ця категорія вже помаленьку покидає країну зелених мрій.
показати весь коментар
05.09.2025 10:26 Відповісти
+7
звісно віримо ))

речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі телемарафону

Водночас спільний телемарафон має найвищий рівень висловленої недовіри - 30% не довіряють і 9% - скоріше не довіряють, 24% вагаються, 19% важко відповісти.

показати весь коментар
05.09.2025 10:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так для того, щоб вони безперешкодно виїхали треба зареєструватись в ТЦК, отримати приписне та т.і. А вони цього не хочуть робити.
показати весь коментар
05.09.2025 10:25 Відповісти
Приписне отримують ще зі шкільних років. Шановний, не треба драматизувати ситуацію. Є категорія громадян які бігають від воєнкомату, а переважна більшість нормально стоїть на обліку. Просто не треба було з людей дурників ліпити державі з самого початку
показати весь коментар
05.09.2025 10:46 Відповісти
З самого початку треба було випускати тільки жінок, дітей та літніх людей 60+. Є Конституція і її потрібно було виконувати. Факт агресії є? Є! Воєнний стан введений? Введений. Все! Під час війни всі повинні бути рівними. А влада робила деяких рівнішими. Та і суспільство отруєне кацапсячою пропагандою.
показати весь коментар
05.09.2025 10:52 Відповісти
Суспільству нафіг не всралася руснява пропаганда, суспільство отруєно "марафоном", суспільство намагається вижити ось і все
показати весь коментар
05.09.2025 12:40 Відповісти
Не мели дурню. З моменту приходу до влади *****, починаючи з 2000-х кацапсяча пропаганда через телебачення, кіноіндустрію, радіо, не тільки на теренах бувшого совка, а й по всьому світу, особливо в країнах ЄС пропагувала свою зверхість над іншими державами. Що вони без кацапсячого газу замерзнуть, що в них найсильніша армія. Особлива увага була до України. Навіть в серіалах про ментів, якщо продажний мєнт у нього обов'язково українське прізвище, якщо шльондра то обов'язково з українським паспортом, якщо фільми про війну то у тупого солдата завжди українське прізвище і він мріє в окопі поросятко тримати ну щоб смішніше було. Мову нашу перекручували, щоб вЯлікім кацапам було смішно і тільки руЗЗГій ізик добре лягає у вуха. Я вже не кажу про інші народи, про тупих таджиків, молдаван та багато-багато чого. Мовляв на расєі всі живуть в достатку, а іншим народаб без них погано живеться і тільки до них треба всім тулитись. Невже за 25 років цієї кацапсячої маячні ще треба шось пояснювати?
показати весь коментар
05.09.2025 13:30 Відповісти
Навіщо це мені все? Я не споживаю пропаганду. Ніяку
показати весь коментар
05.09.2025 14:30 Відповісти
Ну як же? За мараХВоном слідкуєш... Висновки робиш, що там та як? Не думаю, що той мараХВон хтось дивиться... А ти бач, занепокоївся ним...
показати весь коментар
05.09.2025 14:32 Відповісти
Якийсь ви дивний... Якщо я напишу, що я знаю про існування наркотиків - ви на мене заяву в міліцію накатаєте за "зберігання та розповсюдження" мабуть Во діла...
показати весь коментар
05.09.2025 14:36 Відповісти
Про наркотики чув, але як вони діють не знаю. Тому і не пишу про це. А якщо людина робе про щось висновки, значить вона в курсі дЄла... Так і з мараХВоном...
показати весь коментар
05.09.2025 14:42 Відповісти
ну ти брехун. Нормально стоять ті хто має відстрочку. Всі інші або служать або ховаються
показати весь коментар
05.09.2025 11:53 Відповісти
Заспокойся... "Кого треба" - вже вивезли... Скоро визнають це рішення "протизаконним", і "закриють лавочку"...
показати весь коментар
05.09.2025 10:59 Відповісти
звісно віримо ))

речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі телемарафону

Водночас спільний телемарафон має найвищий рівень висловленої недовіри - 30% не довіряють і 9% - скоріше не довіряють, 24% вагаються, 19% важко відповісти.

показати весь коментар
05.09.2025 10:26 Відповісти
Бо цих чоловіків демографічно не так багато. Але вони є. Це не є масово, погоджуюсь, але ця категорія вже помаленьку покидає країну зелених мрій.
показати весь коментар
05.09.2025 10:26 Відповісти
развод для лохов не сработал??
показати весь коментар
05.09.2025 10:27 Відповісти
Тобто обмеження на виїзд можна знімати для усіх, інакше, навіщо вони існують, якщо ніхто не тікає.
показати весь коментар
05.09.2025 10:33 Відповісти
Пасажиропотік - це всі вікові групи обох статей. По цьому показнику незрозуміло, скільки молодих чоловіків віком 18-22 років щодня виїжджають. Не треба нас дурити.
показати весь коментар
05.09.2025 10:33 Відповісти
"суттєвого збільшення цієї категорії громадян не відбулося" Джерело: https://censor.net/ua/n3572365
показати весь коментар
05.09.2025 10:36 Відповісти
І шо? Були вказані конкретні цифри? Ні. Вказали тільки загальний пасажиропотік і все.
показати весь коментар
05.09.2025 10:46 Відповісти
А навіщо вам конкретні цифри? Щоб що?
показати весь коментар
05.09.2025 11:55 Відповісти
Ну так вони спочатку виїжджали, супровожуючи інвалідів 2-ї і 1-ї груп, тепер виїжджають самі. Тобто інвалідам виїжджати і повартатися без супроводу потреби нема, отже потвк мав би впасти наполовину, а потік не впав. 😊
показати весь коментар
05.09.2025 10:53 Відповісти
Не переживайте так, що от мовляв усі повтікають і не буде кому рідну землю боронити. Живого ресурсу тут ще вистачить на різні цілі, так що і на фронт можна брати, і випускати, все окей.
показати весь коментар
05.09.2025 10:39 Відповісти
показати весь коментар
05.09.2025 11:57 Відповісти
Ну так якщо ніхто масово не тікає, то може для всіх кордони відкрити? Ну хіба під час мобілізації 2014-2016 та воєнного стану 2018 року всі в ЄС втекли через відкритий кордон?
показати весь коментар
05.09.2025 10:42 Відповісти
У моєму місті розпалася бригада по ремонту житла і будівництву. Декілька хлопців виїхали після дозволу. Їм було від 19 до 22 рокія. Виїхали одразу, бо не вірили, що це надовго. Тепер залишки бригади шукають підсобників, робота зупинилася. Знаю декілька випадків, коли теж одразу виїхало декілька хлопців, які працювали на промпідприємствах і мали бронь. Вони просто звільнилися, хоча мали хорошу зарплатню але виїхали у невідомість. Вік той самий. Тому не треба тут розказувати казки.
показати весь коментар
05.09.2025 10:48 Відповісти
Да просто народ через Тису уже привык.
показати весь коментар
05.09.2025 10:53 Відповісти
Дивно, що ДПСУ майже кожного дня виходить з цією новиною.
показати весь коментар
05.09.2025 11:13 Відповісти
потік не виріс, ба мав впасти з 1 вересня
показати весь коментар
05.09.2025 11:54 Відповісти
Виходить були праві праві партії, - в країні мають залишитися тільки ті громадяни, які вважають себе громадянами цієї країни і готові її захищати.
показати весь коментар
05.09.2025 12:00 Відповісти
да канєшно
показати весь коментар
05.09.2025 12:14 Відповісти
Я от конкретно в Польщі перебуваю. І два тижні тому бачив, як приїхали одразу 9 людей. Це були хлопці с СЗЧ. А сьогодні приїжджає син знайомого. Йому 21 рік. Він також виїжджає через Польщу до Ірландії. Приїжджає наречена його. Тобто я тільки за останні кілька тижнів особисто бачу 11 людей, які назавжди залишили Україну.
показати весь коментар
05.09.2025 13:16 Відповісти
назавжди?? ніколи не кажи ніколи