10233 відвідувача онлайн

Стубб: Фінляндія не воює з Росією, на провокації не треба реагувати "надто бурхливо"

Стубб закликає до посилення санкцій проти РФ

Президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що його країна не перебуває у стані війни з Росією, а на повітряні провокації Москви важливо не реагувати надто бурхливо.

Про це він сказав в інтерв’ю CNN, передає Цензор.НЕТ.

Стубб наголосив, що у відносинах із РФ потрібен підхід "батога і пряника". За його словами, нині президент США Дональд Трамп демонструє жорсткішу лінію, зокрема заяву про можливість збивання російських літаків у повітряному просторі країн НАТО він назвав "потужним стримувальним фактором".

Водночас фінський президент зазначив, що Росія веде звичайну війну проти України і гібридну - проти Заходу. 

"У таких ситуаціях нам потрібно робити дві речі: по-перше, ми зберігаємо спокій. По-друге, ми створюємо оборонні механізми, щоб це не повторилося. Головне тут - не реагувати надто бурхливо", - сказав він.

На запитання про можливе порушення повітряного простору Фінляндії Стубб відповів, що рішення ухвалюватимуться за наявними протоколами: спершу перевірка, потім попередження, і вже після цього - рішення ВПС.

Він також підкреслив важливість партнерства зі США, зазначивши: "Я президент Фінляндії, тому для мене дуже важливо порозумітися з президентом Сполучених Штатів. Я не бачу червоного чи синього, я бачу зірки та смуги".

Топ коментарі
+9
Гвалтівник вже входить в зад. Спокійно, спокійно кажіть собі. Можливо він зупиниться на півшишки. Не нервуйтесь. Ви ж з ним до цього не сварилися.
показати весь коментар
29.09.2025 10:44 Відповісти
+6
Йому не потрібна Португалія, йому потрібен Київ, бо без Києва вони не Русь і навіть не Росія, а Московія.
показати весь коментар
29.09.2025 11:10 Відповісти
+4
Так не потрібно реагувати надто бурхливо, а просто збивати без лишньої балаканини, та й і все. Просто військовим робити свою роботу при порушенні повітряного простору.
показати весь коментар
29.09.2025 10:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гвалтівник вже входить в зад. Спокійно, спокійно кажіть собі. Можливо він зупиниться на півшишки. Не нервуйтесь. Ви ж з ним до цього не сварилися.
показати весь коментар
29.09.2025 10:44 Відповісти
Гвалтівника зайнятий іншим задом і поки зад тримається, фінам нічого не загрожує.
показати весь коментар
29.09.2025 11:18 Відповісти
Так не потрібно реагувати надто бурхливо, а просто збивати без лишньої балаканини, та й і все. Просто військовим робити свою роботу при порушенні повітряного простору.
показати весь коментар
29.09.2025 10:47 Відповісти
Нєт! Фінляндія на ето пайтіть нікак нє магьот! Слішком много сопствєнасті в "фінкє" принадлєжит "рускім"!
показати весь коментар
29.09.2025 10:52 Відповісти
Вже напевно в тисячний раз за 4 роки підтверджується те, що путін тупий дебіл з манією величі( в нас також є таке чучєло). Якщо б вони полізли не в Україну ,а почали б з країн балтики наприклад, то вже б сиділи на якомусь пляжі Португалії і думали б в яку сторону тепер пливти на дізєльному адміралі кузнєцові.
А європейські куколди просто невиправні.
показати весь коментар
29.09.2025 10:50 Відповісти
Йому не потрібна Португалія, йому потрібен Київ, бо без Києва вони не Русь і навіть не Росія, а Московія.
показати весь коментар
29.09.2025 11:10 Відповісти
Київ для історичної величі, а Португалія і іже с німі для куражу.
показати весь коментар
29.09.2025 17:18 Відповісти
Вже й Стубб не надто стурбований - хто його так приколисав?
показати весь коментар
29.09.2025 11:20 Відповісти
Стубб президент Фінляндії і фіни самі спитають у нього - а чому? І, до речі, фіни 95 квартал не дивляться. Це так, до слова...
показати весь коментар
29.09.2025 11:52 Відповісти
Стидоба!!!
Хоч би подумали, євро-сніжинки радужні!!! Коли ( тепер вже ясно, не Якщо а коли) доведеться збивати ракетт/бомбардувальники мордору, то у на аійськових буде тиснути настрій політичного керівництва, його всі публічні меседджі!!! А у них ще немає досвіду бойових дій.
Тільки у ВСУ зараз немає рефлексії - де приходить наказ знищувати ворога там і виконується - в небі, на морі, в посадці, на аеродромі будь де !!
показати весь коментар
29.09.2025 12:08 Відповісти