3932 відвідувача онлайн

Після конфлікту з земляками українець відкусив шматок поліцейського авто у Польщі: його депортують, - ЗМІ

У Польщі українець пошкодив зубами двері поліцейського авто

У Польщі 28-річний громадянин України погрожував своїм землякам, а після прибуття поліції пошкодив службову машину, відкусивши зубами шматок гумового ущільнювача на дверях.

Про це повідомило польське медіа RMF24, передає Цензор.НЕТ.

Інцидент стався 28 вересня в Мазовецькому воєводстві. Після конфлікту між українцями поліція затримала одного з учасників і посадила до патрульного авто. Тоді чоловік почав кусати двері, зірвав гуму та пошкодив лакове покриття.

Затриманому висунули три звинувачення - у погрозах та заподіянні майнової шкоди. Його взяли під варту.

Як з’ясувалося, українець уже раніше притягувався до відповідальності у Польщі. Поліцейські звернулися до прикордонної служби з проханням депортувати його, і чоловіка передали прикордонникам.

Топ коментарі
+9
Жосткі ми люди… машину гриземо.
показати весь коментар
02.10.2025 17:00 Відповісти
+5
дарма президент Наврочений подав закон про утиски бандерівців-упівців !

ото поляки ще набідуються від наших,
все в Жечі понадкусуємо !

.
показати весь коментар
02.10.2025 17:02 Відповісти
+4
Серьозний чувак... шкода шо патрульне авто через вихлопну як жабу через соломинку надути не встиг...
показати весь коментар
02.10.2025 17:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Жосткі ми люди… машину гриземо.
показати весь коментар
02.10.2025 17:00 Відповісти
як в анекдоті...не з"їм, то понадкусюю
показати весь коментар
02.10.2025 18:49 Відповісти
дарма президент Наврочений подав закон про утиски бандерівців-упівців !

ото поляки ще набідуються від наших,
все в Жечі понадкусуємо !

.
показати весь коментар
02.10.2025 17:02 Відповісти
Щось не видно захисників прав і свобод. Ну то й що що понадкусував. Чого не дотримуються якихось там конвенцій і іншого паперу. Не може бути щоб не було прав на надкушування. Де ж ці людинолюбські примочки? Виявляється немає. Може спочатку особинам треба ще мати докази, що вони саме з гомо сапієнсів, в не з якихось інших гомо? Ха ха ха.
показати весь коментар
02.10.2025 17:20 Відповісти
Chto u tebia za problemi , iaica chesitsa ? 🤔
показати весь коментар
02.10.2025 17:46 Відповісти
Проблеми у кусувачів авто, а не в мене. І кацапського совка завжди є коронні фрази про яйця, сраку і далі в тому ж напрямку. Так кацапчику? Ха ха ха.
показати весь коментар
02.10.2025 18:53 Відповісти
Tu domā ka es esmu krievs ? 🤣 Drīzāk jau tu tāds smirdīgs vatņiks ! 🤡
показати весь коментар
02.10.2025 20:44 Відповісти
Та пиши вже на латині і про яйця і про ватників. Знання інших мов не говорить про те що ти кацап. Кацап це стан мозку. І від цивілізації відрізняється у сорок разів як мінімум. Можеш там і у себе когось або щось вкусити, а потім писати про генеталії. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.10.2025 21:03 Відповісти
Звичайно я думаю що ти є кацап і ватнікс. Як кажуть латиші смірдігс. Саме те що треба. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.10.2025 21:13 Відповісти
Тепер ТЦК І буде гризти горлянки кацапам.
показати весь коментар
02.10.2025 17:23 Відповісти
Чого ви, як і більшість коментаторів, вирішили що депортувати можуть лише до України?
показати весь коментар
02.10.2025 17:37 Відповісти
А куди ще можуть депортнути з Польщі громадянина України? В Швейцарію? Не він перший, не він останній, процес там вже налагодженно.
показати весь коментар
02.10.2025 18:19 Відповісти
Серьозний чувак... шкода шо патрульне авто через вихлопну як жабу через соломинку надути не встиг...
показати весь коментар
02.10.2025 17:25 Відповісти
А доречі.. якшо він надкусив, то то тепер його машина виходить?
показати весь коментар
02.10.2025 17:26 Відповісти
до Вернигори, Вернидуба і Крутивуса додався Вкусигумовець !
показати весь коментар
02.10.2025 17:49 Відповісти
Краще би він так гриз кацапів , які припхалися на нашу землю,
а не польське авто 😕
показати весь коментар
02.10.2025 17:50 Відповісти
Це не один з тих парубків, котрі переносили Саакашвілі на руках через кордон?

Принаймні, інтелектуально вони між собою дуже близькі...
показати весь коментар
02.10.2025 17:53 Відповісти
Ням, ням...
показати весь коментар
02.10.2025 18:14 Відповісти
Яка різниця між правосуддям - гризнув машину - арешт, без права застави. Скалічив чоловіка та вкрав у ЗСУ 25 лимонів - нічний домашній арешт. Які там пункти виконала Україна по вступу до ЕС. Навіть прості люди в Европі не хочуть такого лайна бачити у Европі.
показати весь коментар
02.10.2025 18:27 Відповісти