4860 відвідувачів онлайн

Італія пропонує перемир’я у всіх війнах на час Олімпіади-2026 в лютому, - глава МЗС Таяні

Італія пропонує глобальне перемир’я на час Олімпіади-2026

У Римі закликають до перемир'я у всіх війнах на час проведення зимових Олімпійських ігор, які відбудуться у лютому 2026 року в італійських містах Мілан і Кортіна д'Ампеццо.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ANSA, про це повідомив глава МЗС Антоніо Таяні.

"Ми повинні бути чемпіонами миру", - сказав міністр.

Він процитував Папу Римського, який закликав ніколи не втрачати надію на мир.

"У контексті Олімпійських ігор Мілан–Кортіна ми подаємо до Організації Об'єднаних Націй пропозицію щодо Олімпійського перемир'я для всіх війн - зокрема в Україні та на Близькому Сході", - додав Таяні.

Топ коментарі
+5
А в Італії зараз перемірря, макарооони.
показати весь коментар
07.10.2025 15:05 Відповісти
+5
ідіоти

Кого Бог хоче покарати, того спочатку позбавляє розуму! (а ще совісті, моралі .. і всього людського)
показати весь коментар
07.10.2025 15:09 Відповісти
+4
А також зняти санкції зі всіх. Чому б ні? Економіне перемир'я. Дбл блд
показати весь коментар
07.10.2025 15:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Дальневидний" політик.... Аж до 2026-го...
показати весь коментар
07.10.2025 15:05 Відповісти
А в Італії зараз перемірря, макарооони.
показати весь коментар
07.10.2025 15:05 Відповісти
А також зняти санкції зі всіх. Чому б ні? Економіне перемир'я. Дбл блд
показати весь коментар
07.10.2025 15:06 Відповісти
ідіоти

Кого Бог хоче покарати, того спочатку позбавляє розуму! (а ще совісті, моралі .. і всього людського)
показати весь коментар
07.10.2025 15:09 Відповісти
А в чому проблема, не хочеш перемир'я? Поясни, дуже цікаво.
показати весь коментар
07.10.2025 15:25 Відповісти
Може хоч Зевс допоможе.
показати весь коментар
07.10.2025 15:09 Відповісти
Nike-Zeus застарілий трохи.
показати весь коментар
07.10.2025 15:33 Відповісти
Цей не поможе, бо він союзницький.
показати весь коментар
07.10.2025 15:43 Відповісти
Хто на це може повестися? Йде кровава війна на знищення, в тут бац - змагання і все - перемир'я. Дурня...
показати весь коментар
07.10.2025 15:50 Відповісти
Можливо хтось забув Зимові Олімпійські ігри в 2014 році, Сочі?
І в Китаї 2022?
Дві точки вже було. Проведіть пряму - не промахнетесь
показати весь коментар
07.10.2025 17:45 Відповісти
Між завершенням ігрищ та нападом був невеликий інтервал
показати весь коментар
07.10.2025 17:47 Відповісти
Для початку не треба пускати русню на Олімпіаду. Ні під яким прапором!!!
показати весь коментар
07.10.2025 17:46 Відповісти
А вони там будуть, це вже офіційно заявлено. Будуть кричати їхні вболівальники: раіся впердє! У Кортіно буде весело від пʼяних лаптєй.
показати весь коментар
07.10.2025 17:51 Відповісти
Так, на жаль ((
показати весь коментар
07.10.2025 17:53 Відповісти
У італійської дольче віта і так перемирʼя. Вони навіть допустили на змагання у Кортіно кацапів та *********.
Поки ви там будете пити каву з круасанами, українців будуть вбивати. І ***** та його оркам начхати на вашу олімпіаду та перемирʼя. Головне , що їхні атлети приймають участь у святі під час чуми.
показати весь коментар
07.10.2025 17:49 Відповісти
Ви там іїпанулись ????
Зробіть щось щоб мирняк не гинув!! Зробіть щось щоб орки не стали сильнішими і не стрибнули до вас - у ситий крихкий палац зі скляними стінами
показати весь коментар
07.10.2025 19:26 Відповісти